Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

QUOTE(daimura @ 2013 02 01, 11:47)

Viešbutyje ėmėme Funchalyje, ant kranto, turi savo nulipimą į vandenyną.


Koki pirkot? Gal ta pati kaip ir mes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 02 01, 12:16)
Koki pirkot? Gal ta pati kaip ir mes  smile.gif

Aparthotel Pestana Palms 4* / HB
Studija, su virtuvėle, nesiruošiu gaminti, atostogos gi, bet labai patiko, kai pačioje Portugalijoje buvo virtuvėlės niša.
o jūs į kokį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimura: 01 vasario 2013 - 12:41
QUOTE(daimura @ 2013 02 01, 12:40)
Aparthotel Pestana Palms 4* / HB
Studija, su virtuvėle, nesiruošiu gaminti, atostogos gi,


drinks_cheers.gif , as irgi per atostogas niekada negaminu vacation4.gif

Mes siame gyvensime http://www.meliamadeira.com/en
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2013 02 01, 12:47)
Aha, su portugalais. Mes jau N metų taip keliaujam - patys perkame bilietus ir paskui per TUI užsisakome viešbutį, gaunasi labai geros kainos per juos, ir viešbučiai geri. Bilietai, aišku, tai brangūs, bet kito varianto nebuvo tiesiog.
Kažin ar spėsim dar pamatyti tuos fejerverkus? Nusileidžiam tik 22.25
Viešbutyje ėmėme Funchalyje, ant kranto, turi savo nulipimą į vandenyną. Jau esame nudegę, kai Sicilijoje gyvenome "niekur", nebuvo kur vakarais išeiti pasivaikščioti, nors miestelis buvo už 2 km.



Mes irgi taip dazniausiai keliaujam , savarankiskai. mirksiukas.gif Ir i egzotiskas salis.
Su portugalais yra teke skristi. Anksciau pas juos irgi kainos buvo zemesnes. Itariu be 800 LTL nesigavo bilietas zmogui. g.gif Nakvosit Lisabonoj? Buna ir be nakvynes susidelioja. Deliojomes ir mes per juos, mastem nakvoti Lisabonoj, po to persigalvojom nes jau esam buve siame mieste. Vienu zodziu tiesiogiai nesigauna, tai viskas aplinkui per aplinkui. smile.gif
O per TUI taip geru variantu buna, pries pora savaiteliu pati pas juos kapsciausi, bet sikart namuka vyras ikalbejo imti. mirksiukas.gif Madeiroje daug zveju kaimuku, galima sviezios zuvytes nusipirkti, labai noriu pati ant BBQ ja issikepti. essen.gif Kai mes abu su vyru galim gaminti, tai man paprasciau buna. mirksiukas.gif O dar ir i kavinukes galima uzeiti, tarkim Tenerifeje tikrai geros kainos buvo, matyt pasiseke. Vaziuojam dviems savaitems. Jei butu tik vienai, tuomet vienareiksmiskai rinkciausi viesbuti su maitinimu. O dar kai Adults Only pasiimi, tai visai niekas po ausim nezvimbia thumbup.gif . Mes su seimyna ivairius variantus renkames, vienakart viesbucius, kitakart privatu sektoriu, ypac kai norisi ale autentikos, daugiau privatumo. mirksiukas.gif As tarkim asmeniskai anksciau ir vaziuodavau tik su maitinimu, bet veliau nuomone kiek pakeiciau.
Buna viena seima vaziuojam, buna su draugais. Su vaikais ar be ju, nes buna kelioniu kuriuose taip sakant vaikams ne vieta smile.gif , zinoma vykti galetu, bet tempo neatlaikytu, ir apskritai visa marsruta reiketu perdelioti, daug ko netgi atsisakyti.
Mes gyvensim prie vandens, bus kur iseiti pasivaikscioti. Dvejojom kur rinktis - Funchali ar Calheta rajona, emem Calheta, nes su vaikas vykstant norisi smeliuko (kad butu jiems kur pazaisti, ilipimas i vandeni jiems patrauklesnis, o smeletu plezu Madeiroje tik keli). Vaziuojant be vaiku prioritetai vel kitaip deliojasi, i vandeni galeciau ir kitokiais budais nusileisti. biggrin.gif Ir pats biudzetas mazesnis gaunasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukštaitė: 01 vasario 2013 - 13:08
QUOTE(Lotari @ 2013 02 01, 08:36)
o jūs bendrakeleivių neiškotumėte ?  ax.gif



Jus apie Sardinija? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2013 02 01, 09:01)
Aha, as irgi apie Sardinija mastau. Galvoju, gal spali reiktu nulekti  g.gif
Galim  mirksiukas.gif

Be abejo info visada reikia rinktis, tai va teks kelti koja pirmiems ko gero  biggrin.gif



O zinai apie Azorus anksciau esu keleta geru BLOG'u skaicius, taip pat lietuvaiciai keliavo. Tik vat nuorodu dabar tai tikrai neatkapstysiu. doh.gif Tikrai manau kad lietuviai ir ten keliauja, kaip ir i kitas vietas. Manau pavyks rasti nemazai info.
Mes i Meksika kai vykom patys, atrodo na kazkas lyg ir bande kazka panasaus darytis, bet is tikruju daug kur ir marsrutai kitokie, ir lukesciai, tad vistiek viska patiems reikejo issiknaisioti. Plius visur patys su auto vazinejom, daug ko net nenuspesi ypac tokioj sali, ne Europa, bet taip sakant patirties tik daugiau igauni, o ir sarmo kelioneje dar daugiau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukštaitė: 01 vasario 2013 - 13:18
[quote=Aukštaitė,2013 02 01, 12:46]
Mes irgi taip dazniausiai keliaujam , savarankiskai. mirksiukas.gif Ir i egzotiskas salis.
Su portugalais yra teke skristi. Anksciau pas juos irgi kainos buvo zemesnes. Itariu be 800 LTL nesigavo bilietas zmogui. g.gif Nakvosit Lisabonoj? Buna ir be nakvynes susidelioja. Deliojomes ir mes per juos, mastem nakvoti Lisabonoj, po to persigalvojom nes jau esam buve siame mieste. Vienu zodziu tiesiogiai nesigauna, tai viskas aplinkui per aplinkui. smile.gif

Skrendam Varšuva-Lisabona_Funchalis, laikai susidėliojo labai geri, Lisabonoj laukti tik apie 2 val. Kaina didelė, 1070 Lt žmogui. Iš pradžių žiūrėjome per Porto (Lisabonoj ir aplinkui jau buvom), bet paskui nebesiblaškėm. Būsime 12 nakvynių.
Paskaičiau, kad Funchalyje didžiulis žuvies turgus, gal ir mes ką kepsime savo virtuvėlėje, kai nekeliausim. Noriu vieną dieną keliaut, kitą - gulėt, maudytis ir vaikščiot po Funchalį, man nepatinka tie "marš-brasokai" :-), kai grįžus namo, dar pailsėt reikia biggrin.gif
Keliaujam dvi sesės su vyrais, jau be vaikų...
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2013 02 01, 12:44)
drinks_cheers.gif , as irgi per atostogas niekada negaminu  vacation4.gif

Mes siame gyvensime http://www.meliamadeira.com/en

Visai šalia vienas kito :-) Ir pagal tripadvisor įveritinimus vienas paskui kitą eina
Aš norėjau mažesnio viešbučio, kažkaip vieną kartą Malagoj (Toremolinos) buvom dideliam, nebenoriu...
Jums jau nebeilgai laukti liko, smagu. Gal po kelionėsi parašysite ką vertą lankyti, o ko nelabai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimura: 01 vasario 2013 - 13:41
QUOTE(Aukštaitė @ 2013 02 01, 13:15)
Jus apie Sardinija?  smile.gif


apie abi kelionių kryptis. Pagrinde su vyru keliaujam su savo mašina ir kažkur nevisai toli. Dabr aš jam norėčiau parodyti ir truputį toliau. Pati sau esu sbuvusi Italijoje (Romas,Florendija, Venecija-pasiplaukiojimą iki šiol prisimenu, o jau San marino vynas rolleyes.gif ), Paryžiuje, Helsinkia - Porvoo.Daug gražių mielų mažų miestelių ir didmiesčių. NORISI KELIAUTI ir keliauti ax.gif jau net kryptis nesvarbi, kad tik pamatyti daugiau, išbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2013 02 01, 14:16)
apie abi kelionių kryptis. Pagrinde su vyru keliaujam su savo mašina ir kažkur nevisai toli. Dabr aš jam norėčiau parodyti ir truputį toliau. Pati sau esu sbuvusi Italijoje (Romas,Florendija, Venecija-pasiplaukiojimą iki šiol prisimenu, o jau San marino vynas  rolleyes.gif ), Paryžiuje, Helsinkia - Porvoo.Daug gražių mielų mažų miestelių ir didmiesčių.  NORISI KELIAUTI ir keliauti  ax.gif  jau net kryptis nesvarbi, kad tik pamatyti daugiau, išbandyti  ax.gif


Geriausia susirasti bendraminčius kelionei iš savo draugų ar artimųjų rato. Su svetimais taip iš karto nuo kelionės pradėt nesiryžčiau, reikia, kad sutaptų norai, pomėgiai ir net piniginės smile.gif
Keturiese keliauti žymiai smagiau (na, bent jau mums, jau praeitas tas etapas, kai dviese su vyru norėjosi biggrin.gif
Be to, ir finansiškai geriau apsimoka nuomuoti mašiną, kišenei lengviau
Dabar, kai atsirado tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į dar nelankytas vietas, ypač paprasta susidėlioti kelionę
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2013 02 01, 14:49)
Geriausia susirasti bendraminčius kelionei iš savo draugų ar artimųjų rato. Su svetimais taip iš karto nuo kelionės pradėt nesiryžčiau, reikia, kad sutaptų norai, pomėgiai ir net piniginės  smile.gif
Keturiese keliauti žymiai smagiau (na, bent jau mums, jau praeitas tas etapas, kai dviese su vyru norėjosi  biggrin.gif
Be to, ir finansiškai geriau apsimoka nuomuoti mašiną, kišenei lengviau
Dabar, kai atsirado tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į dar nelankytas vietas, ypač paprasta susidėlioti kelionę

deja pažįstamieji negali ir nenori, ta tenka ieškoti tarp svetimų . O keturiese ar šešiese vis įdomiau, saugiau ir pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Aukštaitė @ 2013 02 01, 13:15)
*O zinai apie Azorus anksciau esu keleta geru BLOG'u skaicius, taip pat lietuvaiciai keliavo. Tik vat nuorodu dabar tai tikrai neatkapstysiu.  doh.gif  Tikrai manau kad lietuviai ir ten keliauja, kaip ir i kitas vietas. Manau pavyks rasti nemazai info.
**Mes i Meksika kai vykom patys, atrodo na kazkas lyg ir bande kazka panasaus darytis, bet is tikruju daug kur ir marsrutai kitokie, ir lukesciai, tad vistiek viska patiems reikejo issiknaisioti. Plius visur patys su auto vazinejom, daug ko net nenuspesi ypac tokioj sali, ne Europa, bet taip sakant patirties tik daugiau igauni, o ir sarmo kelioneje dar daugiau. smile.gif

*Skaiciau ir as, nes masciau pirma i Azorus, tada i Madeira, bet gavosi atvirksciai biggrin.gif

**Labai noresiu is taves apie Meksika isgirsti, nes tai viena is mano norimu krypciu smile.gif

QUOTE(daimura @ 2013 02 01, 14:49)
Keturiese keliauti žymiai smagiau (na, bent jau mums, jau praeitas tas etapas, kai dviese su vyru norėjosi  biggrin.gif


O man ne. Man smagiausia dviese, kai nepriklausai nuo niekieno noru, pageidavimu ar blogos nuotaikos.
Kai keliaujame su vaikais irgi draugu nepageidaujam, tada smagiausia keturiese smile.gif
Draugu turim ir tikrai geru, susitinkam, vakarojam, bet i keliones leidziames seimomis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 01 vasario 2013 - 15:15
QUOTE(Elvita @ 2013 02 01, 16:14)
*Skaiciau ir as, nes masciau pirma i Azorus, tada i Madeira, bet gavosi atvirksciai  biggrin.gif

**Labai noresiu is taves apie Meksika isgirsti, nes tai viena is mano norimu krypciu  smile.gif
O man ne. Man smagiausia dviese, kai nepriklausai nuo niekieno noru, pageidavimu ar blogos nuotaikos.
Kai keliaujame su vaikais irgi draugu nepageidaujam, tada smagiausia keturiese smile.gif
Draugu turim ir tikrai geru, susitinkam, vakarojam, bet i keliones leidziames seimomis  4u.gif



Mielai prasom, kad ir i svecius, visa filma turim su draugais sumontave.
Cia buvo mano vyro salis Nr. 1. biggrin.gif Jis ir pats tokio tamsesnio gymio. Manau artimiausiu laiku turetume pakeisti keliones dislokacijos vieta, kazkaip i sona palikti Europa, daug kas kartojasi, o norisi nauju vaizdu, naujos kulturos...tad krypstam i Azija. mirksiukas.gif
Kiek pamenu pati lyg is Tarandes, as Pasilaiciuose gyvenu. mirksiukas.gif Taip kad visai salia. smile.gif Butu proga kada ir gyvai susipazinti. smile.gif

Tavo zodziuose tikrai yra daug tiesos. Kai kartu vyksta kiti, vistiek nori nenori kad ir minimaliai turi derintis vienas prie kito, bet buna tikrai smagu. Man kai kuriose kelionese irgi norisi buti tarkim tik su savo seima. Kartais norisi pabegti tik su vyru. wub.gif Bet taip retai buna. Turim taip sakant 'atidirbtus', isbandytus draugus kelionems. Su jais zinoma ir taip bendraujame. Su vienais leidziames i keliones seimomis su vaikais, su kitais keliaujame be vaiku (keturiese). Su pastaraisiais paprastai leidziames i sudetingesnes keliones, nes organizavimo darbus dalinames.
Kitais atvejais galima sakyti, kad visas tas darbas ten man paciai. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lotari @ 2013 02 01, 15:16)
apie abi kelionių kryptis. Pagrinde su vyru keliaujam su savo mašina ir kažkur nevisai toli. Dabr aš jam norėčiau parodyti ir truputį toliau. Pati sau esu sbuvusi Italijoje (Romas,Florendija, Venecija-pasiplaukiojimą iki šiol prisimenu, o jau San marino vynas  rolleyes.gif ), Paryžiuje, Helsinkia - Porvoo.Daug gražių mielų mažų miestelių ir didmiesčių.  NORISI KELIAUTI ir keliauti  ax.gif  jau net kryptis nesvarbi, kad tik pamatyti daugiau, išbandyti  ax.gif



Taip, keliones kaip liga drinks_cheers.gif
Jau i mus aplinkiniai net kreivai ziuri, sako vis keliauja ir keliauja... doh.gif tongue.gif
Kol galim tol sia liga gyvenam, nebandom pagyti biggrin.gif , nes ispudziais pasikrauni ilgam, nematuoju vien visko materialiais dalykais. Zinoma nebutu galimybiu, butu kitaip. Oi o ir Lietuvoj kiek vietu nematyta bigsmile.gif . Vasara vis prasukam kokiu nevaziuotu keliu.
O keliones ir vaikams ugdymas. Va darzelio aukletoja manes klausia is kur jusu dukryte ta ir ta zino, sakau buvo... blush2.gif Reiskia vistiek lieka isliekamoji verte.
Papildyta:
QUOTE(daimura @ 2013 02 01, 15:49)
Geriausia susirasti bendraminčius kelionei iš savo draugų ar artimųjų rato. Su svetimais taip iš karto nuo kelionės pradėt nesiryžčiau, reikia, kad sutaptų norai, pomėgiai ir net piniginės  smile.gif
Keturiese keliauti žymiai smagiau (na, bent jau mums, jau praeitas tas etapas, kai dviese su vyru norėjosi  biggrin.gif
Be to, ir finansiškai geriau apsimoka nuomuoti mašiną, kišenei lengviau
Dabar, kai atsirado tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į dar nelankytas vietas, ypač paprasta susidėlioti kelionę



Jusu zodziuose taip pat daug teisingu pastebejimu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukštaitė: 01 vasario 2013 - 19:03
QUOTE(daimura @ 2013 02 01, 14:54)
Visai šalia vienas kito :-) Ir pagal tripadvisor įveritinimus vienas paskui kitą eina
Aš norėjau mažesnio viešbučio, kažkaip vieną kartą Malagoj (Toremolinos) buvom dideliam, nebenoriu...
Jums jau nebeilgai laukti liko, smagu. Gal po kelionėsi parašysite ką vertą lankyti, o ko nelabai



Taip, Funsalyje yra didelis turgus, ir vaisiai, ir zuvis, kitos gerybes.
Bet kiek teko skaityti ir bendrauti su vienu portugalu, tai geriau kaimukuose pirkti zuvi, bei vaisius, mat tame Funsalio turguje kainos labai uzkeltos. Na traukia jis turistus, be abejones ir vietiniai kazka perka. mirksiukas.gif
Ai pas mus uz tvoros bus bananu gausybe, eisim nakti raskyti, bus atrakcija. lotuliukas.gif Bus tada gun_rifle.gif Reikes dar koki prozektoriu isimesti. O siaip ir levadose tas prozektorius gali praversti. bigsmile.gif

O jus per Londona nesideliojot marsruto? Kaina gal kiek ir didoka tu bilietu gaunasi, na bet kaip ir sakiau pakankamai sudetinga su ta Madeira. Pries mazdaug pusantru metu dar galima buvo skristi ir is Stanstedo oro uosto, gana patogiai skrydziai deliojosi, buvau jau susideliojus datas, deja is ten jau nebeskraidina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukštaitė: 01 vasario 2013 - 19:29