Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

turiu dar klausimeli keliaujancioms ir gyvenancioms Madeiroje smile.gif ar skrendant su TAP avialinijom, i bilieto kaina ieina registruojamas bagazas ar tik rankinis? Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Fantastiškiausi prisiminimai iš Madeiros. Įspūdingo grožio sala, buvom spalio pab-lapkričio pr., dar labai daug kas žydėjo. Įsisvaizduoju, kad balandį-gegužę ji išvis nepakartojama. Gyvenom Machiko mieste, Dom Pedro Baye viešb, 4 žv. Viešbutis ir maistas buvo šiaip sau, tik geroje, patogioje vietoje prie pat vandenyno, pro langus matėsi vandenynas. Po salą keliavom išnuomota mašina, ir kelis pusdienis su vietiniu nerealiu taksistu, kuris tapo dalimi mūsų kelionių prisiminimų. Save vadino salos prezidentu, misteriu Bynu ir pan., nepakartojamas personažas, daug kur apvežė, aprodė, mnereikėjo patiems ieškoti, sukti galvos ir jaudintis dėl vairavimo itin kalnuotoje saloje.
Levados nepadarė jokio įspūdžio, vaikštai miške šalia vandens kanalo ir tiek. Man nelabai, nebent kažko tokio neatradom. O Funšalyje senovinė pramoga-nisoleidimas rogutėmis asfaltuota gatve irgi. Brangoka, ir nieko ypatingo, tik tiek, kad išbandyta.

Sėkmės keliaujančioms thumbup.gif

Nostalgija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee..: 10 balandžio 2012 - 15:08
Sfincss, kada jau pas jus pradeda zydeti geles, medziai? Ar vasario pabaigoje, kovo pradzioje, Madeira jau "pasipuosus" ziedais?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 04 10, 15:09)
Sfincss, kada jau pas jus pradeda zydeti geles, medziai? Ar vasario pabaigoje, kovo pradzioje, Madeira jau "pasipuosus" ziedais?


Cia visada kazkas zydi smile.gif)))

Bet daugumoj nuo balandzio, morzai jau maudosi ir mane kviecia, bet as i vandenyna tik geguzies pabaigoi ilisiu smile.gif man dar salta
Atsakyti
QUOTE(rosee.. @ 2012 04 10, 15:04)
Levados nepadarė jokio įspūdžio, vaikštai miške šalia vandens kanalo ir tiek. Man nelabai, nebent kažko tokio neatradom.

O Funšalyje senovinė pramoga-nisoleidimas rogutėmis asfaltuota gatve irgi. Brangoka,  ir nieko ypatingo, tik tiek, kad išbandyta.


Ka jusu nuomone yra verta aplankyti? Kas jums paliko didziausia ispudi?

Tiesa sakant, manes tas nusileidimas rogemis irgi nezavi, manau sutaupysim pinigu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 04 13, 20:11)
Gerai tu sakai hihihi.gif

o kaip tau levados? ar žaviesi jomis?
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 04 13, 21:44)
o kaip tau levados? ar žaviesi jomis?

Is foto tai man vaizdai labai labai thumbup.gif Ir tikrai bent keliomis eisim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 04 14, 06:24)
Is foto tai man vaizdai labai labai  thumbup.gif Ir tikrai bent keliomis eisim  smile.gif

Man irgi drinks_cheers.gif
Gražu wub.gif labai,labai gražių vietelių yra...o jau kiek kriokliukų, tokių gražių takelių.....su maniškiu tai čia būtu stojimas ir stojimas biggrin.gif
user posted image
Kaip pastebėjau,kad vaikštant levadomis reikalingas kuprinėje vienkartinis lietapaltis biggrin.gif


Ir dar perskaičiau,kad Madeira pasižymi Naujųjų metų švente, kurioje galima išvysti nepakartojamą fejerverkų šou, kuris yra įrašytas Gineso rekordų knygoje kaip didžiausias pasaulyje.Tai jei vyktumeme tai jau žinau kokį mėnesį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 04 14, 09:19)
1. Gražu wub.gif labai,labai gražių vietelių yra...o jau kiek kriokliukų, tokių gražių takelių.....
2. Ir dar perskaičiau,kad Madeira pasižymi Naujųjų metų švente, kurioje galima išvysti nepakartojamą fejerverkų šou. Tai jei vyktumeme tai jau žinau kokį mėnesį biggrin.gif


1. drinks_cheers.gif
2. O manes fejerverkai nezavi. Man geriau pavasariskai bundanti gamta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 04 14, 13:32)

2. O manes fejerverkai nezavi. Man geriau pavasariskai bundanti gamta  4u.gif

tai manęs jie irgi nežavi tiek,kad dėl jų važiuočiau konkretų mėnesį,bet Tu jau supratai,ką čia žavi biggrin.gif
Atsakyti
Dauguma zmoniu cia del Naujametiniu feerverku ir skrenda.

Man tai jau nieko idomaus po tiek metu Madeiroje, bet turistams pramoga.

Daug kruiziniu laivu prie uosto ir gera atmosfera.

P.S.

bet kiek turistu dabar! Jesus! Pilna zona velha vokieciu ir anglu.
Atsakyti
QUOTE(Sfincss @ 2012 04 14, 19:41)
Dauguma zmoniu cia del Naujametiniu feerverku ir skrenda.

Daug kruiziniu laivu prie uosto ir gera atmosfera.



Kadangi mums tokios masines linksmybes ne prie sirdies, tai pasirinksim pavasarejancia Madeira thumbup.gif
Atsakyti