Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

Šnekėjau su vienu Portugalu apie Madeirą ir Azorus. Tai bent jau pas juos toks požiūris, kad geriau Azorai, nes vaizdai panašūs abiejuose salynuose, tik Azoruose daug mažiau turistų, todėl ten smagiau paatostogaut. Nors žinoma priklauso nuo žmogaus, yra kam labiau patinka kur daugybė žmonių smile.gif O kokios skrydžių kainos į Madeirą? Gal pigiau nei į Azorus. Nes iki jų nuskrist tai minimum 2000 Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(_MIRACLE_ @ 2012 03 20, 10:25)
Šnekėjau su vienu Portugalu apie Madeirą ir Azorus. Tai bent jau pas juos toks požiūris, kad geriau Azorai, nes vaizdai panašūs abiejuose salynuose, tik Azoruose daug mažiau turistų, todėl ten smagiau paatostogaut. Nors žinoma priklauso nuo žmogaus, yra kam labiau patinka kur daugybė žmonių  smile.gif



Na man Madeira visgi labiau patiko. Azoruose taip, maziau zmoniu (bet man ir Madeiroj neatrode ju daug, nors ziurint su kuo lygint, jei su kokiu Egiptu, tai visai nedaug smile.gif) ir Azorai labiau ''laukiniai'', gamta, vaizdai tikrai panasus ir jei nebuciau buvus pries tai Madeiroj, tai Azorai butu pirmoj vietoj, bet kai galiu palygint, tai i Madeira butinai dar grisiu, o i Azorus antra karta nevaziuociau...
Beje, man irgi vienas portugalas, sutiktas Madeiroj, ta pati sake apie Azorus smile.gif Todel ir nukeliavau ten, gal per daug tikejausi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joa: 21 kovo 2012 - 02:12
Ar yra keltas is Madeiros i Azorus? Noreciau aplankyti per vienas atostogas abi salas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 03 21, 07:12)
Ar yra keltas is Madeiros i Azorus? Noreciau aplankyti per vienas atostogas abi salas smile.gif


truputi...per didelis atstumas g.gif
Atsakyti
Na, nebuciau as, jei neissiaiskinciau biggrin.gif
Vis del to galima per vienas atostogas aplankyti ir Madeira ir kuria nors pasirinkta Azoru sala. Skrydziu bendrove Sata skraidina is Funchal i bet kuria Azoru sala. Skrydis trunka 1,5val. smile.gif
Atsakyti
skrydis tikrai yra. smile.gif Sata portugalu avialinijos smile.gif
Atsakyti
Kas organizavotes kelione savarankiskai, kokia kaina gavosi bilietu su Easyjet is Londono? Pries kiek laiko pirkot bilietus?
Atsakyti
Mes keliavome 2010 metais. Tai gavosi 634Lt zmogui. Pirkome geguzes menesi, o keliavome rugsejo pradzioje mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, vakar velai pasiekem namus, ispudžiai dar ne visai susigulėjo, bet jau pradeda smile.gif
trumpai, nes visų, pasakojimai panašūs:
Skridom per itaka, važiavom su simplyexpress, tai varšuvoj buvom apie šeštą ryto, skrydis pusę vienuolikos, tai laiko buvo tikrai, bet neprailgo. grizus buvom nusprendę praleisti naktį oro uoste, tai taip ir padarėm, bet jau nelabai norėjosi ax.gif bet viskas labai sklandžiai, thumbup.gif
viešbutis dom pedro baya. iš pradžių ispūdis nelabai, bet paskui apsipratom, kitą kartą gal ir norėtume grįžti ax.gif atitinka tris žvaigždes.
buvom daug kur, viskas forume aprašyta. mano pastebėjimai: ne taip ir gerai su tuo viešu transportu, nebent iš funčialio iki kito didesnio miesto. mums pvz labai daug problemų sudarė grįžimas nuo ribeiro frio, pusę dienos sugaišom grįžimui iš levados, vietiniai kaimuose labai sunkiai angliškai šneka. šiaip tai buvo kelionės įsimintinas momentas, bet jeigu daugiau nori pamatyti, o dar pavargai, tai tais kalnais aukštyn žemyn nebėra noro vaikščioti. ėjom nuo arreiro iki ruivo viršukalnių, labai gražu, bet jau fizinis krūvis žiaurus man buvo blush2.gif . labai didelį ispūdį padarė Lorenzo pusiasalis, turbūt gražiausi kada matyti vaizdai, atvirukas, labai mielas vienuolių slėnis, bažnyčia, tas vienuolių giedojimas, kapinaitės, kaip filme wub.gif . labai įdomu vulkanizacijos muziejuje, tokia miela gidė, taip aiškiai ir informatyviai pasakojo, tikrai thumbup.gif , maudėmės porto moniz thumbup.gif , porto santo tikrai verta pamatyti, labai fainas smėlis ir vanduo thumbup.gif
mes tris dienas nuomojom mašiną, nes kaip rašiau ispūdžiai su viešu transportu nelabai patiko, su mažina visus užkampius išnaršėm, verta pakilti už enkumeados, kur kalnuose tos karvutės ganosi, kažkoks įdomus ten jausmas. net nebeatrenku kas dar, žodžiu sala tikrai verta dėmesio, gražu, žalia, kalnai, vandenynas. dėl grįžimo, tai turbūt dar greit ten negrįšiu tik dėl to, kad norisi vis naują pamatyti, bet atostogos thumbup.gif dar dabar užsimerkus kalnus, vandenyną matau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bakatita @ 2012 03 29, 18:55)
labai didelį ispūdį padarė Lorenzo pusiasalis, turbūt gražiausi kada matyti vaizdai, atvirukas


Jis taip ir vadinasi? Nerandu niekaip blush2.gif Gal galetum foto imesti?

P.s. Bakatita, tu gal turejai omenyje Ponta de Sao Lorenco?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 30 kovo 2012 - 13:50
Merginos, kurios skridot su EasyJet, koks pas juos rankinio bagazo svoris? Perskaiciau, kad 20kg, ar tikrai cia rankinio? Gal ne taip supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 03 30, 14:43)
Jis taip ir vadinasi? Nerandu niekaip  blush2.gif Gal galetum foto imesti?

P.s. Bakatita, tu gal turejai omenyje Ponta de Sao Lorenco?

user posted image

nu taip, bet ponta de sao lorenco ten jau pats galas vadinas, aš supratau, kad čia visas pusiasalis taip vadinas, tas iškišulys. mes keliavom be gidų, tai dėl pavadinimų gal ir yra netikslumų. bet žodžiu ten kur prasideda pėsčiųjų takas vaizdai kerintys, man gražiau už vien tik kalnus. kalnuos kaip minėjau labai didelis fizinis krūvis, bent man blush2.gif kai užkopiau į Ruivo viršūnę, tai žiūrėt nebenorėjau, tik pailsėt blush2.gif
dėl foto, tai nemoku įkelt, jei kam labai norisi, parasykit į až, facebooke turiu fotoreportažą, tai priimsiu į draugus ir pažiūrėsit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bakatita: 30 kovo 2012 - 16:42