Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

Aš rugpjūčiui noriu susiplanuoti kelionę. Kaip jūs skrendate? Per Varšuvą?
Atsakyti
Sveiki,
Jau seniai svajoju apie Madeirą, beprotiškai noriu ją pamatyti.. Nusprendėme tai įgyvendinti šią vasarą, liepos mėnesį. Tik kyla nemažai klausimų, į kuriuos sunku rasti atsakymus:) Visų pirma, mes nusprendėme keliauti per Varšuvą, nuvažiuoti iki jos su automobiliu, kad nereiktų derinti kelių skrydžių, o dar, neduok die, lagaminas pabėgtų... Įdomu, kiek kainuoja automobilio stovėjimas Varšuvos oro uoste. Kitas dalykas, dėl pačio kelialapio - jau žiūrinėjau lenkų ITAKA, viešbučių pasirinkimas nedidelis, viešbučiai su daug žvaigždučių, ko, manau, Madeiroje tikrai nereikia:) Ir čia kyla esminis klausimas dėl paskutinės minutės kelionės - ar verta jos laukti, ar jos būna, ar geriau kuo greičiau griebti kelialapį? Ir dar dėl oro noriu pasiteirauti - kiek girdėjau, Madeiroje vienoj pusėj būna saulėta, gera, kitoj - pasitaiko vėsesnių orų, apniūkusių dienų - AR TAI TIESA? Kurioj pusėj geriau gyventi - Funchalio ar kitoje?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gogolia @ 2011 05 04, 10:39)
Sveiki,
Jau seniai svajoju apie Madeirą, beprotiškai noriu ją pamatyti.. Nusprendėme tai įgyvendinti šią vasarą, liepos mėnesį. Tik kyla nemažai klausimų, į kuriuos sunku rasti atsakymus:) Visų pirma, mes nusprendėme keliauti per Varšuvą, nuvažiuoti iki jos su automobiliu, kad nereiktų derinti kelių skrydžių, o dar, neduok die, lagaminas pabėgtų... Įdomu, kiek kainuoja automobilio stovėjimas Varšuvos oro uoste. Kitas dalykas, dėl pačio kelialapio - jau žiūrinėjau lenkų ITAKA, viešbučių pasirinkimas nedidelis, viešbučiai su daug žvaigždučių, ko, manau, Madeiroje tikrai nereikia:) Ir čia kyla esminis klausimas dėl paskutinės minutės kelionės - ar verta jos laukti, ar jos būna, ar geriau kuo greičiau griebti kelialapį? Ir dar dėl oro noriu pasiteirauti - kiek girdėjau, Madeiroje vienoj pusėj būna saulėta, gera, kitoj - pasitaiko vėsesnių orų, apniūkusių dienų - AR TAI TIESA? Kurioj pusėj geriau gyventi - Funchalio ar kitoje?smile.gif



Labas:)
jezau, net saldu pasidarė..kaip norėčiau keistis vietomis:)
na pasistengsiu padėt šiek tiek. Sausio mėnesį mes skridom su Itaka. Mes pirkom bilietus prieš 2 mėn, tai prašovėm, nes paskutinė minutė siūlė pigesnius. Bet aš tiesiog labai bijojau, kad nebūtų taip, jog nebeliks pasiūlymų biggrin.gif
dėl žvaigždučių, tai bent jau man tokioj saloj tiktų ir skylėsmile.gif na man tiesiog visiškai neaktualu viešbutis, baseinas ir tt. Man svarbiausia buvo sala.
Dėl oro uosto aikštelės tai db nepasakysiu, nes mes važiavom su traukiniu į priekį ir atgal su autobusu. Visai neblogai mum ten gavosi nusigauti.
Dėl oro - sala tikrai nedidelė ir to baisaus oro skirtumų tikrai nepastebėjom. Mes gyvenom Machico miestelyje, visai netoli Funchalio.

na gal kažkiek ir padėjau. jei kas - klauskit:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 04, 10:48)
Labas:)
jezau, net saldu pasidarė..kaip norėčiau keistis vietomis:)
na pasistengsiu padėt šiek tiek. Sausio mėnesį mes skridom su Itaka. Mes pirkom bilietus prieš 2 mėn, tai prašovėm, nes paskutinė minutė siūlė pigesnius. Bet aš tiesiog labai bijojau, kad nebūtų taip, jog nebeliks pasiūlymų biggrin.gif
dėl žvaigždučių, tai bent jau man tokioj saloj tiktų ir skylėsmile.gif na man tiesiog visiškai neaktualu viešbutis, baseinas ir tt. Man svarbiausia buvo sala.
Dėl oro uosto aikštelės tai db nepasakysiu, nes mes važiavom su traukiniu į priekį ir atgal su autobusu. Visai neblogai mum ten gavosi nusigauti.
Dėl oro - sala tikrai nedidelė ir to baisaus oro skirtumų tikrai nepastebėjom. Mes gyvenom Machico miestelyje, visai netoli Funchalio.

na gal kažkiek ir padėjau. jei kas - klauskit:)



Ačiū už atsakymus:) Kažkaip labai jaudinuosi, kad gali kažkas nepasisekti, tai tokie pabendravimai Madeiros tema nuramina:D Iš tikrųjų, labiausiai neraminantis klausimas dėl tos Itakos... šiai dienai 8 dienų kelialapio mažiausia kaina į Madeirą iš Itakos - ~2700 zlotų. Aišku, faina būtų kažką pigiau pasiimti:) O Jūs pirkote internetu bilietus? O ten yra galimybė nesirinkt all inclusive, o pasiimti tik pusryčius ir vakarienę? O gal iš viso neimti maisto? Kaip ten kainos kavinėse? Ar verta maitintis ne viešbutyje?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gogolia @ 2011 05 04, 11:03)
Ačiū už atsakymus:) Kažkaip labai jaudinuosi, kad gali kažkas nepasisekti, tai tokie pabendravimai Madeiros tema nuramina:D Iš tikrųjų, labiausiai neraminantis klausimas dėl tos Itakos... šiai dienai 8 dienų kelialapio mažiausia kaina į Madeirą iš Itakos - ~2700 zlotų. Aišku, faina būtų kažką pigiau pasiimti:) O Jūs pirkote internetu bilietus? O ten yra galimybė nesirinkt all inclusive, o pasiimti tik pusryčius ir vakarienę? O gal iš viso neimti maisto? Kaip ten kainos kavinėse? Ar verta maitintis ne viešbutyje?smile.gif


2700 tai daugoka g.gif
nbk - jūs gi patys organizavotės ane? tikrai manau, kad pigiau išeitų nei 2700.

dėl maisto, tai mes turėjom pusryčius ir vakarienę. dabar tai jaučiu, kad išvis neimčiau maitinimo, nes nieko taip ir neišėjo paragaut normalaus unsure.gif prikerti per pusryčius, pietų nesinori nuo salos grožio, o vakare kažkur eit valgyt į miestą bauda, kai tavęs laukia vakarienė viešbutyje:) na bet jums spręsti:)
Atsakyti
QUOTE(gogolia @ 2011 05 04, 09:39)
Įdomu, kiek kainuoja automobilio stovėjimas Varšuvos oro uoste. Kitas dalykas, dėl pačio kelialapio - jau žiūrinėjau lenkų ITAKA, viešbučių pasirinkimas nedidelis, viešbučiai su daug žvaigždučių, ko, manau, Madeiroje tikrai nereikia:) Ir čia kyla esminis klausimas dėl paskutinės minutės kelionės - ar verta jos laukti, ar jos būna, ar geriau kuo greičiau griebti kelialapį? Ir dar dėl oro noriu pasiteirauti - kiek girdėjau, Madeiroje vienoj pusėj būna saulėta, gera, kitoj - pasitaiko vėsesnių orų, apniūkusių dienų - AR TAI TIESA? Kurioj pusėj geriau gyventi - Funchalio ar kitoje?smile.gif


Mes praeitais metais už 10dienų stovėjimo aikštelės mokėjom 150zlotų. Jei žadat pastoviai keliaut po salą,nesvarbu kurioje pusėje gyvensit smile.gif Man visur buvo beprotiškai gražu.

QUOTE(gogolia @ 2011 05 04, 10:03)
Ačiū už atsakymus:) Kažkaip labai jaudinuosi, kad gali kažkas nepasisekti, tai tokie pabendravimai Madeiros tema nuramina:D Iš tikrųjų, labiausiai neraminantis klausimas dėl tos Itakos... šiai dienai 8 dienų kelialapio mažiausia kaina į Madeirą iš Itakos - ~2700 zlotų. Aišku, faina būtų kažką pigiau pasiimti:) O Jūs pirkote internetu bilietus? O ten yra galimybė nesirinkt all inclusive, o pasiimti tik pusryčius ir vakarienę? O gal iš viso neimti maisto? Kaip ten kainos kavinėse? Ar verta maitintis ne viešbutyje?smile.gif

Per Itaka už 8d. kelialapį mokėjom 2000lt (zlotais apie 1900) Gyvenom ŠITAME viešbutyje. Labai patiko,ėmėm tik pusryčius ir vakarienę,kartais vakarienei eidavom iš reikalo,o ne dėl alkio doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jo, mes viska patys pirkomes. tai mums su masinos nuoma, bilietais, maistu, pragyvenimu, suvenyrais ir t.t. 1560 Eur 2 zmonems gavosi
Atsakyti
Aš tai, jei imciau viesbutį be maitinimo, ir auto nuomociausi ne visam laikui, tai apsigyvenciau tik Funchalyje. Patogiausia visur nusigaut autobusais, dienos ir vakarinis gyvenimas daug įdomesnis (kai buvau ten taip buvo)
Atsakyti
mes buta nuomavomes, masina visam laikui nuomavomes, jei dar kada susiruosim tenai viska taip pat daryciau smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

taip, mes skrendam is Varsuvos ir vaziuojam su masina, tik masina paliekam pas draugus, o jie mus pames iki oro uosto. Kiek zinau geriau parkuotis ne paciam oro uosto parkinge, o truputi toliau, tai gaunasi pigiau ir jie irgi nuveza iki oro uosto.

Manes ta labiausia domina koks dabar oras Madeiroj, ar daznai nelyja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zosytee: 08 gegužės 2011 - 09:47
paziurek per prognozes. bet zinok jei net ir lyja tai ne faktas kad visoj saloj lyja. funchalyje lyja o machico jau saule sviecia smile.gif
Atsakyti
Zosytee, o jūs pirkote tik skrydžius ar visą kelialapį? Ar dar pirksite? Aš kiekvieną dieną tikrinu ITAKA internetinį puslapį. Tai po savaitgalio taip užkilo kainos - praktiškai 500-600 zlotų. Ir jie dar užsirašė - kainų sumažinimas ar kažkas pan. Pikta! Tikiuosi po šito "kainų sumažinimo" pasiūlys ką nors iš paskutinės minutės... Šiaip birželio pradžiai, gegužės pabaigai yra tikrai gerų pasiūlymų, tik gaila, kad data netinka!



QUOTE(Zosytee @ 2011 05 08, 10:46)
Sveikos,

taip, mes skrendam is Varsuvos ir vaziuojam su masina, tik masina paliekam pas draugus, o jie mus pames iki oro uosto. Kiek zinau geriau parkuotis ne paciam oro uosto parkinge, o truputi toliau, tai gaunasi pigiau ir jie irgi nuveza iki oro uosto.

Manes ta labiausia domina koks dabar oras Madeiroj, ar daznai nelyja?

Atsakyti