Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

QUOTE(nbk @ 2010 11 08, 11:21)
i prieki taip ir skrendam, bet atgal nesigauna smile.gif


Tai, kad per Lisaboną skrendat. 4u.gif Iš Varšuvos yra tiesioginis į Madeirą.

Prieš kelias savaites ir aš buvau.Labai patiko sala wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2010 11 08, 11:29)
Tai, kad per Lisaboną skrendat. 4u.gif Iš Varšuvos yra tiesioginis į Madeirą.

Prieš kelias savaites ir aš buvau.Labai patiko sala  :wub


o kaip jūs susirandat bilietus iš Varšuvos? aš oro uosto puslapį nerandu info apie skrydį į Madeirą.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2010 11 08, 11:58)
o kaip jūs susirandat bilietus iš Varšuvos? aš oro uosto puslapį nerandu info apie skrydį į Madeirą..  g.gif


Šis skrydis greičiausiai tik užsakomasis yra. Itaka organizuoja poilsines keliones į Madeirą. Gal per juos būtų galima gauti tik bilietus.
Atsakyti
http://www.itaka.pl/index.php
jo pabandykim ju uzklausti
Atsakyti
QUOTE(herbas @ 2010 11 07, 21:30)
kuris viešbutis, kokiam miestuke?

viesbutis TIVOLI. Jis yra Funchalyje. Paieskokit, jie turi www adresiuka wink.gif
baseinas, jakuzi, sporto sales ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Viva7 @ 2010 11 08, 11:10)
bet i Madeira galima skristi is Varsuvos tiesiogiai 4u.gif


kokios avialinijos? kur jus cia matete, pasidalinkite nuoroda smile.gif
Atsakyti
cia matyt carteris
Atsakyti
QUOTE(nbk @ 2010 11 09, 09:14)
cia matyt carteris


taip carteris.
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2010 11 07, 22:18)
beje, dabar Madeiroj viesbuciu krize- gyvenau 5 zvaigzduciu viesbutyje, dvivietis kambarys kainavo 40 eu/parai. Mistine kaina smile.gif

Pamiršot paminėti kad 40 euru žmogui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(herbas @ 2010 11 09, 18:54)
Pamiršot paminėti kad 40 euru žmogui smile.gif


ne. Kambariui wink.gif
Gal cia mums dare kaip grupei kazkokia nuolaida, nezinau. bet kai organizatoriu paklausiau, kiek kainuoja kambarys, pasake, jog 40 eu iz dvivieti kambari, t.y. dviem zmonem.
Beje, pries konferencija 2 naktis nuomavomes su drauge kambari nedideliame viesbutelyje (zvaigzdziu nzn, bet galiu duoti nuoroda, nes pati bookinausi per www.booking.com ) - prieskambaris su foteliais, miegamasis, dusas, tualetas, ir terasa su vaizdu i jura. Kaina abiems 2 parom buvo 50 eu, t.y. vienam zmogui viena para kainavo 12.5 eu. Iki pacio centro kazkur 15-20 min pesciomis.

dar pamirsau pasakyt, kad tas uz 12.5eu buvo su pusryciais smile.gif
Atsakyti
labas rytas, o va man klausimas kilo: idomumo delei ar i carteri galima bilietus isigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nbk @ 2010 11 10, 09:37)
labas rytas, o va man klausimas kilo: idomumo delei ar i carteri galima bilietus isigyti? g.gif


Kartais buna galima. Maciau, zigzag tinklapyje platinami carteriniai bilietai. Buvau su jais susisiekusi, bet pasiulyma i pasta atsiusti kazkodel jie pamirso ax.gif Daugiau ir nebeskambinau, nes dar neapsisprendziu del keliones rolleyes.gif
Atsakyti