Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklele "Sveikutis"


Visai mielas tas puslapis, tik gal kas esate lanke ir galite pasidalinti patirtimi.
Aciu.
Atsakyti
Man jokio puslapio nebeatidaro. verysad.gif
Atsakyti
Mes lankom smile.gif Kai rinkausi pamokeles buvau ir yamaha'os demostracineje, todel galiu palyginti, o tiksliau, pasakyti, kad nesulyginama... Sveikutyje jokio magnetofono kaip yamahoj, groja pati mokytoja, apsciai instrumentu vaikuciams, daineles aktyvios. Maniske mergaite gan aktyvi, kai nuejom i yamaha, tai ji pradejo zyzti po 10 min, nes neidomu jai tas pliusinis ruoniukas, gN ramios daineles ir eilerastukai. O sveikutyje ji nei cypt, todel ir as galiu pailseti nuo jos zyzimo. Tik didziausia beda mums, kad sveikutis priesingam miesto gale nei mes, ir neseniai perejom vieno pietu miego, kaip tik tuo laiku kai pamokele... Galvoju, gal 'strazdanelese' geros pamokeles??
Atsakyti
Naujininkuose pakeite laika i patogesni: dabar pirmadieniais nuo 10.00 arba nuo 12.00. Kalbu apie grupeles mazdaug metuku vaikuciams. P.s. buvau ir strazdanelese, na, vis tiek man sveikutis labiau prie dusios.
Atsakyti
mes zadame nuo rugpjucio eiti i Sveikucio pamokeles, idomu ar daug vaiku grupeje??
ir ar yra Vilniuje maitinimo kambariukas,nes maniske dar vis valgo MP 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Mes lankome SVEIKUTĮ jau beveik metus (pradejom kai dar musu mazius nebuvo gimes - yra ten prenatalinis ugdymas). tai galiu pasakyti, kad i jokia kita mokyklele niekada neiskeistumem Lolitos:))))) Tiek daug pliusu, kad visko ir neparasysi, bet pagrindinius isdestysiu (tai mano asmeninine nuomone):
Vaikas akivaizdziai susidomejes visa valanda (o vaikui iki metuku sunku susikaupti ir istverti valanda) - tiesiog yra labai daug veiklos, skirtingi uzsiemimai, dainavimas, grojimas ivairiais instrumentais, zaidimai...
Pati Lolita - yra nerealus zmogus - is jos reikia ir galima mokytis ir mokytis pozityvumo ir geros nuotaikos
Mes lankome Trasalyje, tai po pamokeles visada vaziuojame i Trakus, zodziu sestadieniais mes puikiai praleidziame laika visi trys
Pora kartu tevelis vienas nuvaziavo su sunum - ir viskas praejo super- nei zizimo, nei verksmo - abu vyrukai puikiai sutare:)))

Gal ir nelabai as cia parasiau, tiesiog labai daug galvoj sukasi , o isreikst nemoku 4u.gif 4u.gif Rasykit i az, pabandysiu atsakyti i Jums rupimus klausymus

Atsakyti
koks butu adresiukas sios mokykleles Kaune?
Atsakyti