Įkraunama...
Įkraunama...

Atsargiai - užterštas oras

Šiandien-rytoj (04.4-5), orelis vis dar nešvarus miestuose, todėl savaitgalį, o ypač šeštadienį siūlau važiuoti į gamtą drinks_cheers.gif . Sekmadienį jau palis, kai kur ir nemažai, o kitą savaitę irgi sulauksim lietučio, taip kad galėsim įkvėpt pilnus plaučius gaivaus oro ir mieste.

Gražaus savaitgalio visiems 4u.gif
Atsakyti
Oro užterštumo lygį galima rasti čia:
Operatyvi informacija-Oro kokybė-Oro kokybė 2008 m.- pasirenkat menesi

2008 balandis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilgynė: 09 balandžio 2008 - 08:37
Labutis,
mano mama prieš kokią sav, per sveikatos laidą girdėjo apie užterštumą ir poveikį nusilpusiam organizmui. )O mažoji prieš 3 sav susirgo bronchitu, paskui jau baigiant gydytis vėl susirgo - šįkart labai raudona gerklė, aukšta temperatūra,vėl antibiotikai schmoll.gif verysad.gif
Ir man pačiai jau visą sav sloga, gerklę graužia, raumenys skauda.
Mažoji gimė 5 sav anksčiau, tai matyt ir tie virusai labiau puola. unsure.gif O aš maitinanti, tai irgi ne per sveikuolė, visas medžiagas atiduoti kūdikėliui biggrin.gif .
Papildyta:
Tai manau, kad čia nuo to užterštumo. g.gif Nes praeitą savaitę, atrodo ir oras geras buvo, saulytė švietė, o va, su dukrele pavažinėjom po gatves, po parkelius ir apsirgom verysad.gif
Manau, kad čia galbūt "kaltas" pavasaris, ir orai apgaulingi, ir oro tarša, imunitetai po žiemos pasilpę ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurada @ 2008 04 09, 13:32)
Mažoji gimė 5 sav anksčiau, tai matyt ir tie virusai labiau puola. unsure.gif  O aš maitinanti, tai irgi ne per sveikuolė, visas medžiagas atiduoti kūdikėliui biggrin.gif .

Tikrai neisnesiotumas ir maitinimas niekuo detas. Jus dar mazi. Po kurio laiko ligos taip nebepuls. Jau seniai maitinu (neisnesiotuka), bet jokios ligos prie manes neprikibo.

Placiau apie uztersta ora galima pasiskaityti lrytas.lt
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 04 03, 10:39)
Labutis  4u.gif
Gera temele  thumbup.gif
Man kaip tik aktuali.
O ar galit pakonsultuot apie atskiru miesto mikrorajonu uzterstuma?  g.gif

Pvz. as gyvenu Pilaiteje, cia mes turim miskeli ir as juo labai dziaugiuosi, kad vaikuciai turi kur padukti ir pakevepuoti bent kiek svaresniu oru. Bet stai klausimelis: yra galimybe persikelti gyventi i naujus namus, ten stato prie plento... (Maxima Fabijoniskiu). Bet man sake kad ten netoliese savartynas buvo ir kad ten vejuota, o miskeliu ner  doh.gif

Koks uzterstumas yra Pilaitej ir kiek Fabijoniskese ir to rajono apylinkese?  g.gif Aciu  4u.gif



nu aš aišku ne į tema bet kas sake kad fabijoniškes neturi savo miškelio schmoll.gif mes su mažuoju po vaikštom ir vargo nematom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(editukassk @ 2008 04 09, 18:40)
nu aš aišku ne į tema bet kas sake kad fabijoniškes neturi savo miškelio  schmoll.gif mes su mažuoju po vaikštom ir vargo nematom  rolleyes.gif

Jei butas prie Ukmerges plento, tai nelebai ten miskeliu yra, o fabu miskelis thumbup.gif . Isvaiksciotas skersai isilgai. Prie jo gyvent labai puiku.
Atsakyti
4u.gif Ačiū už patarimus Dilgynei. Nes kai per tas ligeles įsijautrini g.gif
Atsakyti
As cia gal ir ne i tema,bet atradau viena gera dalyka,kuriuo noriu pasidalinti,taigi einam cia
www.eipk.lt
ziurim prie naujienu,manau,kad labai naudinagas seminaras ir ypac toms,kurios turi alergiskus vaikucius.
Atsakyti
O ka manot apie klaipedos ora, kai buni prie juros? ar tai geriausia kagali rasti Lietuvoje?
Atsakyti
QUOTE(Dianaa @ 2008 04 13, 13:03)
O ka manot apie klaipedos ora, kai buni prie juros? ar tai geriausia kagali rasti Lietuvoje?

Nemanau. Man kaimo gudumoj oras daug geresnis. O prie juros, tai Nida arba is Palangos vaziuojant i Sventaja yra tokia vieta, kur mazai zmoniu ir nesmirda. Nuo tos vietos einant link Palangos supranti, kad geriau poilsiaut ten, kur maziau zmoniu. Niekaip nesuprantu besimaudanciu netoli Palangos tilto. Ten ne juros, o vieso tualeto kvapas. Klaipedoj prie juros neteko but.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilgynė: 13 balandžio 2008 - 13:51
QUOTE(Dilgynė @ 2008 04 13, 14:43)
Nemanau. Man kaimo gudumoj oras daug geresnis. O prie juros, tai Nida arba is Palangos vaziuojant i Sventaja yra tokia vieta, kur mazai zmoniu ir nesmirda. Nuo tos vietos einant link Palangos supranti, kad geriau poilsiaut ten, kur maziau zmoniu. Niekaip nesuprantu besimaudanciu netoli Palangos tilto. Ten ne juros, o vieso tualeto kvapas. Klaipedoj prie juros neteko but.

drinks_cheers.gif mes dažniausiai apsistojam netoli Palangos, kokiam kempinge, kur mažai žmonių ir paplūdimys tuščias, ten ir oras ir šiaip aplinka malonesnė mirksiukas.gif
Atsakyti
Tarp Palangos ir Sventosios yra nebloga vieta salia baro Meduza. Mes daznai ten bunam su seima, zmoniu mazai ir visi beveik su leliukais. Ir dar Smiltinej labai gera, zmoniu taip pat nedaug kur keltas kelia tik masinas, kitiem brangus malonumas tai del to ir zmoniu nedaug. O cia Vilniui miegant balkone net nezinau kuo kvepuojaone a mano dukryte??? g.gif
Kaime taip pat pritariu gerai, vyro seneliai gyvena dzukijoj prie ezeru ten labai faina ir grazu tik kad kaime salygos nekokios tai mes net nemiegam o tik dienai vaziujam smile.gif
Atsakyti