Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(RėjKa @ 2008 04 30, 23:36)
Kaip ir supratau ten toks truputi "bardakas"mums kaip tik liepė pirma su klebonu derint, labai gaila kad nelaukdami tos 29 d nepaskambinot klebonui , bet gal dar vėliau bandykit paskambinėt juk būna kad kažkas atsisako, kazkas kažką pakeičia, labai linkiu kad pavyktų ir jums įgyvendinti savo norą  4u.gif


mirksiukas.gif Tai taip, bandysim veliau, gal pavyks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 05 03, 00:09)
Buvom siandien Rumsiskese apsidairyti, su vadove susitikom. Apziurejom kur ta sodyba randasi, kur baznycia, Karciama. Kita savaitgali gi apturesim didziaja svente  smile.gif  ax.gif

Norejau paklausti ar teko moketi uz si apsidairyma?Praeitais metais kiek zinau tai buvo kaip dovana teveliams ir uz iejima moket nereikejo ax.gif .Mes ir ketinam pries krikstynas vaziuoti visko pirma apziureti,tad busiu dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 05 03, 00:09)
Buvom siandien Rumsiskese apsidairyti, su vadove susitikom. Apziurejom kur ta sodyba randasi, kur baznycia, Karciama. Kita savaitgali gi apturesim didziaja svente  smile.gif  ax.gif



Smagu girdet tongue.gif thumbup.gif , kad tik oras geras butu ir nuotaika pakili. 4u.gif Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2008 05 03, 00:35)
kaip smagu... neprisimenu, kad vadovė sakė pasiskambinti dėl tų bričkelių: savaitę ar dvi prieš šventę?

Aš tai gal prieš mėnesį pranešiau, jinai užsirašė ir ramu dabar.

QUOTE(Naktibalda @ 2008 05 03, 01:08)
sveikinam  4u.gif , atidarysi rumšiškių sezoną  thumbup.gif

Tai kad jau šį savaitgalį ten krikštynos vyksta. Mes kai nuvažiavom, tai vadovė kaip tik ruošėsi smile.gif

QUOTE(vyšniux @ 2008 05 03, 11:22)
Norejau paklausti ar teko moketi uz si apsidairyma?Praeitais metais kiek zinau tai buvo kaip dovana teveliams ir uz iejima moket nereikejo  ax.gif .Mes ir ketinam pries krikstynas vaziuoti visko pirma apziureti,tad busiu dekinga uz atsakyma  4u.gif

Ne, nemokėjom ir net su mašina leido įvažiuoti 4u.gif

QUOTE(Lolita31 @ 2008 05 03, 22:13)
Smagu girdet  tongue.gif  thumbup.gif  , kad tik oras geras butu ir nuotaika pakili.  4u.gif  Sekmes.


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2008 04 30, 13:15)
Labai ačiū  4u.gif

Mamytes,
atsiuskit prasom ir man ta valgiarasti, nes mes kita penktadieni vaziuojam ir dar net karciamos neuzsakiau(gal dar spesiu?)
svetlana.baturina@logislita.lt

aciu
Atsakyti
QUOTE(baturina @ 2008 05 05, 22:58)
Mamytes,
atsiuskit prasom ir man ta valgiarasti, nes mes kita penktadieni vaziuojam ir dar net karciamos neuzsakiau(gal dar spesiu?)
svetlana.baturina@logislita.lt

aciu

išsiunčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 05 05, 22:03)
išsiunčiau  4u.gif

Naktibalda, o kada jūs krikštysitės? bigsmile.gif Mes per Jonines, birželio 24 d.
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 05 05, 23:36)
Naktibalda, o kada jūs krikštysitės?  bigsmile.gif Mes per Jonines, birželio 24 d.

mes liepos 25 dieną biggrin.gif
Atsakyti
O iki mūsų šventės nepilnos dvi savaitės belikę blink.gif Atrodė dar taip toli tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 04 30, 16:40)
I ka Tu moteriske zadi kreiptis? unsure.gif

I tave tave moteriske tongue.gif ir pabandyk man nepadet bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Donaldziukas @ 2008 05 06, 11:51)
I tave tave moteriske tongue.gif  ir pabandyk man nepadet bigsmile.gif

Neapsimesk nail.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mes savo maziu krikstysim rugseji smile.gif , tikiousi bus geras oras
Atsakyti
Siandiena netikedama dar gavau vieta birzelio 20d., taciau klebonelis jau nepriima, sake, kad po apeigu vykti i kita baznycia arba galima atsivezti savo kunigeli. Sakykit merginos, ar kam buvo taip, kazi ar sutiktu vaziuot kiti kunigai? net nezinau i kur kreiptis ir kaip praded tartis su kokiu kunigu.
Atsakyti