Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(lugita @ 2008 04 25, 14:16)
Sakykit o kaip ten su tais rubeliais as kaip suprantu tai i Rumsiskes atsivezi vaika aprengta paprastai o paskui periange kriksto rubeliais?

taip, ta moterytė būtent taip ir sakė. aš supratau, kad ji ir perrengs to ritualo metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lugita @ 2008 04 25, 14:16)
Sakykit o kaip ten su tais rubeliais as kaip suprantu tai i Rumsiskes atsivezi vaika aprengta paprastai o paskui periange kriksto rubeliais?

Aha, atsivezi paprastais rūbeliai, tada ta bobutė prausia ir rengia šventiškai 4u.gif

Tiesa panos, kaip su arklių kainomis šiemet? Man tik pasakė vadovė, kad užsakys juos mums, o aš kažkaip ir pamiršau apie kainas pasiteirauti doh.gif Gal kuri žinot? Ir mokėt reikia arklininkams ar jau šiemet kažkas pasikeitę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2008 04 25, 13:40)
Aha, atsivezi paprastais rūbeliai, tada ta bobutė prausia ir rengia šventiškai  4u.gif

Tiesa panos, kaip su arklių kainomis šiemet? Man tik pasakė vadovė, kad užsakys juos mums, o aš kažkaip ir pamiršau apie kainas pasiteirauti  doh.gif Gal kuri žinot? Ir mokėt reikia arklininkams ar jau šiemet kažkas pasikeitę?  g.gif



Man tai sake, po tu visu nesusipratimu, kai tie arklininkai, ka norejo ta dare, ivede tvarka, kad kasoj uz vezima reikes susimoket 25 lt ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eirea @ 2008 04 25, 14:42)
Man tai sake, po tu visu nesusipratimu, kai tie arklininkai, ka norejo ta dare, ivede tvarka, kad kasoj uz vezima reikes susimoket 25 lt ir viskas smile.gif

tai tada super thumbup.gif
Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lugita @ 2008 04 25, 14:16)
Sakykit o kaip ten su tais rubeliais as kaip suprantu tai i Rumsiskes atsivezi vaika aprengta paprastai o paskui periange kriksto rubeliais?

Tiksliai taip... tik dabar nepamenu, mums dar sakė, kad mama ar krikštamotė turi atsinešti vaiką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2008 04 25, 17:06)
Tiksliai taip... tik dabar nepamenu, mums dar sakė, kad mama ar krikštamotė turi atsinešti vaiką  g.gif

pati mama, kiek pamenu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2008 04 25, 17:06)
Tiksliai taip... tik dabar nepamenu, mums dar sakė, kad mama ar krikštamotė turi atsinešti vaiką  g.gif

Mama turi atnesti vaikuti,o kristamote kriksto rubelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 04 25, 18:08)
Mama turi atnesti vaikuti,o kristamote kriksto rubelius  mirksiukas.gif

Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas man telefona kur susitart del kristynu Rumsiskese galetu parasyt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ajja @ 2008 04 27, 11:04)
gal kas man telefona kur susitart del kristynu Rumsiskese galetu parasyt  mirksiukas.gif  4u.gif

Pirmam puslapi visa informacija,nepatingek paskaityt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 27 balandžio 2008 - 11:46
O ar uzsisakinejat jau karcema? g.gif

Kur planuojat svecius pavaisint? Gal zinot kokiu graziu vietu netoliese, pritaikytu ir vaikams maziems?
Pasidalinkit pamastymais... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lora25 @ 2008 04 28, 19:06)
O ar uzsisakinejat jau karcema?  g.gif

Kur planuojat svecius pavaisint? Gal zinot kokiu graziu vietu netoliese, pritaikytu ir vaikams maziems?
Pasidalinkit pamastymais...  ax.gif

Taip, jau uzsisakiau gal pries pora savaiteliu. Siandien el.pastu gavau valgiarasti, beliko tik issirinkti ko pageidaujam ir pranesti.
Atsakyti