Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(neriuxxx @ 2008 07 21, 11:36)
blink.gif sakote jau nebera vietu? doh.gif

mes vasario mėn užsisakinėjom tai gavom tik penktadienį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 21, 12:32)
mes vasario mėn užsisakinėjom tai gavom tik penktadienį  doh.gif

na tuomet viskas aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neriuxxx @ 2008 07 21, 10:35)
sveikutes  4u.gif
mes taip pat galvojame krikstyti Rumsiskese, bet mes norime 2 dukrytes krikstyti, o tai dabar kaip cia suprasti, kad 2-u nekrikstija g.gif , kazkoks absurdas, tai ka man dabar atskirai reiks  fool.gif
Papildyta:
koks skirtumas ar dvynukes ar dvi mergytes???? lotuliukas.gif
Papildyta:
dar klausimukas, o krikstija muziejaus baznytelej kiek supratau as Rumsiskiu baznycioj g.gif

Siūlau pasiskambint ir viską išsiaiškinti 4u.gif Juk mes nevisažinės. Ir kiek skaičiau šią temą, lyg dviejų vaikų nekrikštijo nei viena, tai ir atsakyt į tokius klausimus negalim
Atsakyti
QUOTE(neriuxxx @ 2008 07 21, 11:36)
blink.gif sakote jau nebera vietu? doh.gif


Mes sausio gale registravomes ir tai jau sunkiai gavom siam savaitgaliui doh.gif

O del dvieju vaikiuku, krikstyja, bet nelabai nori unsure.gif
Atsakyti
O tai jei mes norim kitais metais liepa krikstyt, tai vasario men jeu reik tartis? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2008 07 21, 16:41)
O tai jei mes norim kitais metais liepa krikstyt, tai vasario men jeu reik tartis? blink.gif

SAKYCIAU GAL NET IR ANKSCIAU, JEI NORITE TIKSLIOS DATOS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2008 07 21, 16:41)
O tai jei mes norim kitais metais liepa krikstyt, tai vasario men jeu reik tartis? blink.gif

vasarį jau vėlu jei norit šeštadienį, reikia gruodį-sausį, o šiais laikais kaip taip išpopuliarėjo gal ir dar anksčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2008 07 20, 17:13)
mes už vargonus davėm 50lt (vargonininkė bent man pati pasakė), o už koplytėlės puošimą 20lt


O man konkreciai pasake, kad uz puosima koplyteles 30 lt g.gif Bet papuose isties graziai

Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2008 07 21, 16:41)
O tai jei mes norim kitais metais liepa krikstyt, tai vasario men jeu reik tartis? blink.gif


Man atrodo, kad nuo sausio pradeda registruoti.
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 21, 17:04)
vasarį jau vėlu jei norit šeštadienį, reikia gruodį-sausį, o šiais laikais kaip taip išpopuliarėjo gal ir dar anksčiau  mirksiukas.gif

Siais metais pradejo registruoti nuo vasario 5d. mirksiukas.gif
Pati skambinus buvau sausio menesi tai kunigas sake,kad tuo laiku dar nera sudarytas jo baznytiniu misiu grafikas.
Manau,vasario pati pradzia pats geriausias laikas uzsisakyti vietas ir po to ramiai laukti savo sventes 4u.gif
Atsakyti
aciu mergaites uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2008 07 21, 18:28)
Man atrodo, kad nuo sausio pradeda registruoti.

blink.gif doh.gif
Atsakyti