Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

Mergaites,o kaip su arkliukais reikalai?Gal jau vezimaiti arkliukais kinkytam,kuris krikstukas baznytelen keliavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 20 liepos 2008 - 17:26
mergaites ar galit man parasyti kam ten kiek moketi.

nusiperkat bilietus vienas mokejimad, po apeigeliu danutei reik 100lt duot ar cia tokia kaina ar kaip? kiek jai uz tuos masitukus? ar juos reikia su ja tartis atskirai? ar ji padaro jau cia prie to pacio? labai prasau surasykit kurios buvot visa moekjimo tvarka
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2008 07 20, 22:07)
mergaites ar galit man parasyti kam ten kiek moketi.

nusiperkat bilietus vienas mokejimad, po apeigeliu danutei reik 100lt duot ar cia tokia kaina ar kaip? kiek jai uz tuos masitukus? ar juos reikia su ja tartis atskirai? ar ji padaro jau cia prie to pacio? labai prasau surasykit kurios buvot visa moekjimo tvarka


nusiperkat bilietukus ir susimokat 200 litu uz apeigeles smile.gif
tada dar 100 lt Danutei uz dovaneles ir maistuka smile.gif
ir koplytelej, kiek ten kam noresit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 07 20, 15:21)
Mokejom tiek kunigui, tiek vargonininkei po 50 lt.
Vargonininkes telf. 8-61577583.

Danutei po apeigeles padavem 100 lt, o uz rengini sumokejom pirkdami bilietus masinom ir zmonem.


Sveikinu patapus katalikais 4u.gif

Dėkui už kontaktus 4u.gif

Ale kunigėlis blink.gif Mes savo vešimės, mandagesnį lotuliukas.gif

************************

Klausykit, gal žinot,kada vėliausią laiką duoda savaitgaliais krikštyt? g.gif Kas vėliausiai irkelintą krikštijot/turėjot apeigėles? ax.gif
Atsakyti
o kazin du vaikucius ish karto krikshtijant- kaina dviguba?
Atsakyti
QUOTE(sauluteR @ 2008 07 21, 08:43)
o kazin du vaikucius ish karto krikshtijant- kaina dviguba?


Mane ir domina, nes niekas taip ir nepasake tiksliai kiek klausiau, nei vadove, nei kai buvom nuvaziave kasoje schmoll.gif tik turbut, gal ir visas atsakymas doh.gif

panteRA jus krikstijot du vaikiukus, gal gali pasakyt kaip mokejot uz iejima ir uz vaises mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(XY:) @ 2008 07 21, 00:04)
Klausykit, gal žinot,kada vėliausią laiką duoda savaitgaliais krikštyt? g.gif Kas vėliausiai irkelintą krikštijot/turėjot apeigėles? ax.gif


mums lyg sake, kad mes paskutiniai buvom, tai apeigeles pas mus buvo 15.30, o krikstas 16.30 val...bet gal cia tik ta diena g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluteR @ 2008 07 21, 08:43)
o kazin du vaikucius ish karto krikshtijant- kaina dviguba?

O ar taip krikštija Rumšiškėse g.gif Nebent dvynukus g.gif Mes pernai klausem ar galim krikštyti 2 vaikus, tai sake, kad nekrikštija jie taip
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 07 20, 17:21)

Na o kunigelis ...... nekunigiskas visai, net per daug siuolaikiskas ... nederetu jam sitaip elgtis...

nu man uzteko jam paskambinti kad susitarti del krikstynu doh.gif gerai kad ir neturejo vietos, mes krikstysim Kaune, o Rumsiskese imsim tik tas apeigas smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
mes taip pat galvojame krikstyti Rumsiskese, bet mes norime 2 dukrytes krikstyti, o tai dabar kaip cia suprasti, kad 2-u nekrikstija g.gif , kazkoks absurdas, tai ka man dabar atskirai reiks fool.gif
Papildyta:
koks skirtumas ar dvynukes ar dvi mergytes???? lotuliukas.gif
Papildyta:
dar klausimukas, o krikstija muziejaus baznytelej kiek supratau as Rumsiskiu baznycioj g.gif
Atsakyti
QUOTE(neriuxxx @ 2008 07 21, 09:35)
sveikutes  4u.gif
mes taip pat galvojame krikstyti Rumsiskese, bet mes norime 2 dukrytes krikstyti, o tai dabar kaip cia suprasti, kad 2-u nekrikstija g.gif , kazkoks absurdas, tai ka man dabar atskirai reiks  fool.gif
Papildyta:
koks skirtumas ar dvynukes ar dvi mergytes???? lotuliukas.gif
Papildyta:
dar klausimukas, o krikstija muziejaus baznytelej kiek supratau as Rumsiskiu baznycioj g.gif


krikstyja muziejaus koplyteleje smile.gif o jus kada galvojat krikstyt, nes siais metais bijau, kad nebepavyks sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eirea @ 2008 07 21, 11:32)
krikstyja muziejaus koplyteleje smile.gif o jus kada galvojat krikstyt, nes siais metais bijau, kad nebepavyks sad.gif

blink.gif sakote jau nebera vietu? doh.gif
Atsakyti