Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

Aciukas !!!Mamytes,kurios vaisinotes karciamoj, koki kepsni galetumet parekomenduot?Ar uzsisaket dar saltu,ar deserto?
Papildyta:
Ir dar del kunigo!As labai seniai tariausi,jis uzsirase tik mano tel.nr. dabar nerimauju kas ir kaip.Ar jus po susitarimo daugiau jam neskambinot?
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 07 20, 10:15)
Aciukas !!!Mamytes,kurios vaisinotes karciamoj, koki kepsni galetumet parekomenduot?Ar uzsisaket dar saltu,ar deserto?
Papildyta:
Ir dar del kunigo!As labai seniai tariausi,jis uzsirase tik mano tel.nr. dabar nerimauju kas ir kaip.Ar jus po susitarimo daugiau jam neskambinot?


Mes vyrams uzsakems dzuku, o moterims, kazkokia vistiena su troskintom darzovem, tai abu labai skanus buvo wink.gif
daugiau nieko neeme, tik savo torta wink.gif nes mes tik 2 val ten buvom smile.gif

o kunigas man pats paskambino diena pries wink.gif
Atsakyti
Labai dekoju uz atsakymus!!!Pala pala tai torta savo galima atsinest????
Va cia tai naujiena!!!Kaip saunu butu!!!
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 07 20, 11:56)
Labai dekoju uz atsakymus!!!Pala pala tai torta savo galima atsinest????
Va cia tai naujiena!!!Kaip saunu butu!!!


mes dar pries visas apeigas uzvezem, kad i saldytuva padetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 07 20, 11:15)
Ir dar del kunigo!As labai seniai tariausi,jis uzsirase tik mano tel.nr. dabar nerimauju kas ir kaip.Ar jus po susitarimo daugiau jam neskambinot?

jau kunigėlis, manau, pats pasiskambins jums biggrin.gif man skambino net kelis kartus, dieną prieš ir krikšto dieną, kad tik nevėluotume biggrin.gif
Atsakyti
Na dekui mamytes,labai nuraminot thumbup.gif ! Na cia gera zinia del torto, Eirea, vis galvojau kaip cia ta problema del torto issprendus smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 07 20, 09:58)
Noreciau paklaust mamyciu,o tai lygiai valanda apeigeles uztrunka?
na mum kazkodel ilgiau ne valanda uztruko, nors nevelavom ax.gif ir tik isejus is sodybos jau kunigas skambino kodel veluojam, nes jis turejo po to dar kazkur lekt, tai mes net nejom pestute o greit i masinas ir nuvaziavom smile.gif

QUOTE(dianaairija @ 2008 07 20, 11:15)
Ir dar del kunigo!As labai seniai tariausi,jis uzsirase tik mano tel.nr. dabar nerimauju kas ir kaip.Ar jus po susitarimo daugiau jam neskambinot?
man irgi diena pries pats kunigas paskambino ir su prasymu neveluoti lotuliukas.gif o jei tau paciai neramu, manau gali pati paskambinti ir pasitikslinti mirksiukas.gif

Na štai, mes irgi jau po savo šventės, kuri buvo vakar rolleyes.gif kaip jau ir kitos rašė- Danutė ir visa programėlė- be žodžių visiem svečiam labai patiko thumbup.gif ir dovanos labai mielos ir šiltos wub.gif pati krikšto ceremonija irgi labai smagiai ir gražiai praėjo ax.gif buvau užsakius kad pagrotų su vargonėliais- tai sutekė jaukumo, taip pat ir buvau užsakius puošimą. Tiesa, geriau apžiūrėjus gėlytes, jau lyg pavytusių matėsi, bet kaip už 20lt, tai negaila cool.gif
Dėl bilietų, tai tikrai nelogiška, kad įvažiuojant brangiau nes ir už mašinas mokam. Tiesa, nelabai patiko kad įleidžiantys apsauginiai atviroj formoj daro biznį- mes mokėjom už visas mašinas (7), tai įleidžiant apsauginis paprašė MB ir pasiliko 3 bilietus sau unsure.gif na nesinorėjo gadintis šventinės nuotaikos tai nekreipėm į tai dėmesio, bet vis tiek nesmagu, kai tipo moki muziejui, o po to jo darbuotojai lyg ir 'apvaginėja' muziejų doh.gif na žodžiu, visu būna savų niuansų, bet šiaip šventė Rumšiškėse thumbup.gif ir kitiem tikrai rekomenduosiu ax.gif

Linksmos šventės tiems, kas dar laukia savosios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 07 16, 13:49)
O jus mamytes vyksit,ar vykot is anksto su vadove susitikt?Ir ar varet(ar zadat varyt) visas masinas,ar kulniuosit pestute?


Mes kulniuosim nuo šoninio įėjimo, nelabai žinom kur jis, bet gal kas užrodys. Nevažiuosim iš anksto -iūrinėtis, kalbėjau telefonu su vadove, viską pasakė,tai apeigėlės 15:30, tai 14:30, būsim prie centrinių kasų, nusipirksim bilietus ir nuvažiuosim prie to šoninio įėjimo, kur, jei oras leis eisim pėstute.

Merginos, pamečiau puošėjos ir vargoninkės numeriukus, gal kuri turit po ranka> help.gif Kiek puošėjai ir kiek vargonininkei mokėt?

Danutei 100lt už vaišes, o už apeigėles, kasoj? g.gif Jau ir aš pradedu pergyvent, o krikštyt tik rugpjūčio 10 doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na mes jau po vakaryksciu krikstynu thumbup.gif
Viskas vyko sklandziai, oras pasakiskai grazus - nei karsta, nei salta thumbup.gif Apeigeles visiems labai patiko, pribuveja labai faina moteruke, vaisiu, gerimu, uzkandos, dovanu priruosus thumbup.gif Yra uz ka 100 lt moketi.
Na o kunigelis ...... nekunigiskas visai, net per daug siuolaikiskas ... nederetu jam sitaip elgtis... o buvo taip: jei kazkaip nesusiderine buvo su pribuveja ir toji pusvalandziu mus uzlaike, tai kunigas atleke su savo BMW ant prakasu ir musu svecius, buvusius tuo metu lauke durniu durniais (taip ir sake zodis zodin) isvadino, kad veluojam.... tai biski per nuotaika kirto, ale kai nulekem i koplycia iskart persmaine "sventasis" doh.gif Kriskto sakramenta priemem pagal visas ceremonijas smile.gif Ir vargoneliu muzika pasakiska atmosfera kure wub.gif thumbup.gif ir papuosta koplycia buvo, nors mes ir nesitarem del to.
Po visu oficialumu lekem mes i arbatine - viskas paruosta labai puikiai, maistas visiem tiko ir patiko. Prizaidem visokiu zaidimu, apsidovanojom. Pabuvom iki 19 val., paleidom balionus su linkejimais ir lekem su likuciais prie mariu. Ten pasibuvom ir toliau namie svente pratesem.
Vienu zodziu - esu lb patenkinta svente wub.gif
ACIU didelis mamytem uz pagalba ruosiantis - Irmulei uz ranku darbo nuostabius remelius, jurgai uz superini Rumsiskiu dvase atitinkanti apreda musu kavalieriui, juodukei uz paruosta amblema, padekas ir kt. smulkmenas, ACIU wub.gif thumbup.gif
QUOTE(dianaairija @ 2008 07 20, 10:15)
koki kepsni galetumet parekomenduot?Ar uzsisaket dar saltu,ar deserto?


Mes kirtom vistienos kepsni su migdolu padazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o vaikiukams iskepe kepsnelius su suriu, visiems labai patiko. Ir giros nepamirskit, tikrai gryna kaimiska thumbup.gif

Grazios visoms sventes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(XY:) @ 2008 07 20, 13:54)
Merginos, pamečiau puošėjos ir vargoninkės numeriukus, gal kuri turit po ranka> help.gif Kiek puošėjai ir kiek vargonininkei mokėt?

Danutei 100lt už vaišes, o už apeigėles, kasoj? g.gif Jau ir aš pradedu pergyvent, o krikštyt tik rugpjūčio 10 doh.gif


Mokejom tiek kunigui, tiek vargonininkei po 50 lt.
Vargonininkes telf. 8-61577583.

Danutei po apeigeles padavem 100 lt, o uz rengini sumokejom pirkdami bilietus masinom ir zmonem.
Atsakyti
OHO....O Pantera, tai kiek laiko jus pas pribuveja buvot,kad pusvalandiziui pavelavot? Na sakyciau cia ne "siuolaikiskumas",o nemandagumas...Juk nei jus,nei sveciai nekalti,kad taip nutiko.
O ir kaip pasielg tokiu atveju.Ar stabdyt pribuveja (atseit mum jau laikas lekiam),ar skambint kunigui (perspet).Ir vienu ,ir kitu atveju uzsitrauksi nemalone vieno arba kito g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 07 20, 15:30)
OHO....O Pantera, tai kiek laiko jus pas pribuveja buvot,kad pusvalandiziui pavelavot? Na sakyciau cia ne "siuolaikiskumas",o nemandagumas...Juk nei jus,nei sveciai nekalti,kad taip nutiko.
O ir kaip pasielg tokiu atveju.Ar stabdyt pribuveja (atseit mum jau laikas lekiam),ar skambint kunigui (perspet).Ir vienu ,ir kitu atveju uzsitrauksi nemalone vieno arba kito  g.gif


Jo, situacija ne is maloniuju... doh.gif
Pas pribuveja buvom 1.30 min. nuo 13.30, nes krikstijom du vaikiukus. O pas kuniga 14.30 turejom buti. Vienu zodziu jie nesusiderine iki galo buvo, o mes kalti likom. Bet sakau, persimaine kunigelis Dievo namuose 180 laipsniu kampu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 07 20, 16:21)
Na o kunigelis ...... nekunigiskas visai, net per daug siuolaikiskas ... nederetu jam sitaip elgtis... o buvo taip: jei kazkaip nesusiderine buvo su pribuveja ir toji pusvalandziu mus uzlaike, tai kunigas atleke su savo BMW ant prakasu ir musu svecius, buvusius tuo metu lauke durniu durniais (taip ir sake zodis zodin) isvadino, kad veluojam.... tai biski per nuotaika kirto, ale kai nulekem i koplycia iskart persmaine "sventasis"  doh.gif 
mes tikriausiai po japeigėles turėjom ax.gif o kunigėlis taip susinervino, nes jis po jūsų turėjo tuokti savo sesę, kadangi mūsų šventę pavėlino pusvalandžiu ax.gif o jei jūs vėlavot pusvalandį, tai ir kitų vestuvių planai griuvo mirksiukas.gif bet kaip kunigas negražiai jus apšaukė 4u.gif

mes už vargonus davėm 50lt (vargonininkė bent man pati pasakė), o už koplytėlės puošimą 20lt
Atsakyti