Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema




QUOTE(lora25 @ 2008 04 11, 12:44)
Vadove isvykus atostogauti, bus tik nuo 29 dienos, klebonas vasarai jau uzsakymu nepriima  verysad.gif Ech, nelemta matyt...

tai gal paprastą diną pvz penktadienį arba sekmadienį mirksiukas.gif , arba galima dar savo kunigą vežtis, kiek skaičiau kažkas taip darė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lora25 @ 2008 04 11, 11:44)
Vadove isvykus atostogauti, bus tik nuo 29 dienos, klebonas vasarai jau uzsakymu nepriima  verysad.gif Ech, nelemta matyt...

ačiū už info 4u.gif vadinasi, teks palūkėti, kol grįš iš atostogų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lora25 @ 2008 04 11, 10:44)
Vadove isvykus atostogauti, bus tik nuo 29 dienos, klebonas vasarai jau uzsakymu nepriima  verysad.gif Ech, nelemta matyt...

neseniai mano drauge skambinosi tai dar gavo liepos pabaigoj penktadieniui,pabandyk gal gausis ir tau mirksiukas.gif
as pati tik rugpjucio sekmadieni gavau,nors skambinau anksciau uz ja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule.: 12 balandžio 2008 - 22:37
Turiu pora klausimeliu: ar maniskis ne per didelis bus tom apeigom (vasara 1.3 metukai bus)... Ten gi ant stalo guldo ir pan.... g.gif Ir siap matyt ten tyla turi but toj patalpoj kai aiskina viska ir rodo, o pas mus kokie 5 vyresni vaikai nusimato (3-6 metu), nu nepasakysi gi jiems lauke likt...

Ir ar toj karcemoj yra koks kampelis vaikams zaist? Jiems tai reik kazkur pasidet, nes prie stalo tai be sansu kad ramiai pasedetu... smile.gif

Aciu uz info 4u.gif

Nu va, pati susizinojau, kad karcemoj vaikams nieko nera numatyta, stalai tik, o aikstej salia karcemos yra supynes, gali toj aikstej stalus pastatyt, bet jau tada turi but garantuotas del oro, o tokias garantijas tik Dievas duoda, bet jas gaut be sansu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lora25: 14 balandžio 2008 - 12:17
QUOTE(lora25 @ 2008 04 14, 13:07)
Turiu pora klausimeliu: ar maniskis ne per didelis bus tom apeigom (vasara 1.3 metukai bus)... Ten gi ant stalo guldo ir pan....  g.gif Ir siap matyt ten tyla turi but toj patalpoj kai aiskina viska ir rodo, o pas mus kokie 5 vyresni vaikai nusimato (3-6 metu), nu nepasakysi gi jiems lauke likt...

Ir ar toj karcemoj yra koks kampelis vaikams zaist, nes pas mus nusimato apie 5 vaikus 3-6 metu...  O jiems tai reik kazkur pasidet, nes prie stalo tai be sansu kad ramiai sedetu...  smile.gif

Aciu uz info  4u.gif

Nu va, pati susizinojau, kad karcemoj vaikams nieko nera numatyta, stalai tik, o aikstej salia karcemos yra supynes, gali toj aikstej stalus pastatyt, bet jau tada turi but garantuotas del oro, o tokias garantijas tik Dievas duoda, bet jas gaut be sansu...  g.gif

na mano irgi bus virš metukų g.gif , bet nematau tame problemos, bent kol kas bigsmile.gif
Atsakyti
Nu zinokit gavau liepos penktadieniui vakare yahoo.gif

Nu labai fainas kunigelis pasirode thumbup.gif

Dabar belieka visus perspet, kad is darbo reiks anksciau issiprasyt, svarbiausia, kad kriksto tevai ir seneliai spetu... g.gif

Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 04 11, 11:09)
mamytės, jau visą šią savaitę nepavyksta prisiskambinti vadovei  verysad.gif , o turiu pabaigti iki galo viską suderinti. Gal, sakau, atostogauja (operatorė sako, kad šiuo metu nėra galimybės susisiekti)  g.gif Ar kuri nors bandėte šią savaitę jai skambinti?

mes bandysim savo laika pasikeisti, g.gif tikiuosi dar bus vietos,kai ta moteyte gris.. g.gif
Atsakyti
Na smagu girdeti, kad visoms taip puikiai sekasi. thumbup.gif Kaip sakoma nera nieko neimanoma. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lora25 @ 2008 04 14, 12:58)
Nu zinokit gavau liepos penktadieniui vakare yahoo.gif

Nu labai fainas kunigelis pasirode  thumbup.gif 

Dabar belieka visus perspet, kad is darbo reiks anksciau issiprasyt, svarbiausia, kad kriksto tevai ir seneliai spetu...  g.gif

o aš vakar ryte skambinau ir man liepos penktadieniam vakaro jau neturėjo, tik rugpjūčio pirmai gavom, matyt klebonėlis pagal mamyčių balsus laiką ištaiko biggrin.gif , o dėl tos vadovės, tai šiandien mus viena įrašė, kita po kiek laiko išbraukė ir pasakė, kad skambint tik po 29 balandžio, paklausiau ar jie su klebonu tą laiką paderina, sakė kad vienas nuo kito nepriklauso ir tiesiai šviesiai man pareiškė, kad šiandien mūsų laikas yra, o kai skambinsit vadovei po atostogų, tai jo gali ir nebebūti blink.gif vo teip vat, visur korupcija doh.gif smile.gif O jei vadovė mums laiko nebeturės, tai ir klebono paslaugas atšauksim, nes vien dėl krikšto mums bus per toli iš Šiaulių važiuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RėjKa @ 2008 04 15, 14:33)
o aš vakar ryte skambinau ir man liepos penktadieniam vakaro jau neturėjo, tik rugpjūčio pirmai gavom, matyt klebonėlis pagal mamyčių balsus laiką ištaiko  biggrin.gif , o dėl tos vadovės, tai šiandien mus viena įrašė, kita po kiek laiko išbraukė ir pasakė, kad skambint tik po 29 balandžio, paklausiau ar jie su klebonu tą laiką paderina, sakė kad vienas nuo kito nepriklauso ir tiesiai šviesiai man pareiškė, kad šiandien mūsų laikas yra, o kai skambinsit vadovei po atostogų, tai jo gali ir nebebūti  blink.gif vo teip vat, visur korupcija  doh.gif  smile.gif O jei vadovė mums laiko nebeturės, tai ir klebono paslaugas atšauksim, nes vien dėl krikšto mums bus per toli iš Šiaulių važiuoti  verysad.gif

taigi turėtumėte gauti pas tą moterėlę, nes jei dabar neregistruoja vadinasi nieko neregistruoja, svarbu su kunigu suderinti, su ja yra lengviau mirksiukas.gif , bent man taip buvo ji laiko turėjo visokio, o kunigėlis deja ne reikėjo prie jo derinti iską 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RėjKa @ 2008 04 15, 14:33)
o aš vakar ryte skambinau ir man liepos penktadieniam vakaro jau neturėjo, tik rugpjūčio pirmai gavom, matyt klebonėlis pagal mamyčių balsus laiką ištaiko  biggrin.gif , o dėl tos vadovės, tai šiandien mus viena įrašė, kita po kiek laiko išbraukė ir pasakė, kad skambint tik po 29 balandžio, paklausiau ar jie su klebonu tą laiką paderina, sakė kad vienas nuo kito nepriklauso ir tiesiai šviesiai man pareiškė, kad šiandien mūsų laikas yra, o kai skambinsit vadovei po atostogų, tai jo gali ir nebebūti  blink.gif vo teip vat, visur korupcija  doh.gif  smile.gif O jei vadovė mums laiko nebeturės, tai ir klebono paslaugas atšauksim, nes vien dėl krikšto mums bus per toli iš Šiaulių važiuoti  verysad.gif

Nenukabinkit nosies mirksiukas.gif ,viskas bus gerai,svarbu su kunigu suderinot laika ir data,o apeigeles,manau,nebus problemu uzsakyti ,nes,kada kunigas gali tada ir vadove sutinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 04 15, 13:44)
taigi turėtumėte gauti pas tą moterėlę, nes jei dabar neregistruoja vadinasi nieko neregistruoja, svarbu su kunigu suderinti, su ja yra lengviau  mirksiukas.gif , bent man taip buvo ji laiko turėjo visokio, o kunigėlis deja ne reikėjo prie jo derinti iską  4u.gif



QUOTE(vyšniux @ 2008 04 15, 13:59)
Nenukabinkit nosies mirksiukas.gif ,viskas bus gerai,svarbu su kunigu suderinot laika ir data,o apeigeles,manau,nebus problemu uzsakyti ,nes,kada kunigas gali tada ir vadove sutinka smile.gif

ačiū, mergytės, labai tikiuosi kad viskas pavyks, nes kitokių krikštynų jau ir neįsivaizduoju doh.gif smile.gif
Atsakyti