Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(Liusii @ 2008 06 30, 16:23)
o kaip suzinoti kainas, valgiarasti  blush2.gif



duok maila, atsiusiu smile.gif
Atsakyti
Mamytes,gerbkit save ir kitus..kai tiek norinciu,paimti ir neatvykti i Rumsiskes yra mazu maziausiai kiauliska. Skambino ka tik vadove,sake dabar visada pati tikrins..nes sekmadieni ja pavede zmones,,ir net nekele ragelio kai ji jiem skambino..tai pasnekejom,kad tiesiog kazkas kitas butu tuo paisnaudojes doh.gif
Atsakyti
Na va, o aš taip laukiu kad galbūt dar kas atsisakys ir užleis mums vietą... blush2.gif ech...na tikriausiai ta mamytė šitam forume nesilanko.
Atsakyti
QUOTE(Čipse @ 2008 07 01, 15:03)
Mamytes,gerbkit save ir kitus..kai tiek norinciu,paimti ir neatvykti  i Rumsiskes yra mazu maziausiai kiauliska. Skambino ka tik vadove,sake dabar visada pati tikrins..nes sekmadieni ja pavede zmones,,ir net nekele ragelio kai ji jiem skambino..tai pasnekejom,kad tiesiog kazkas kitas butu tuo paisnaudojes  doh.gif

nieko sau doh.gif , čia į jų vietą buvo galima dar ir aukcioną pasklebt, o čia užsisako ir nėra doh.gif ,


mane neramina, kad mums žvalgytuvių nepavyks padaryti tai tek na ura varyti, bet tikiuosi kad problemų nebus, o jei ir bus tai mažytės ir viską susitvarkysim
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 01, 16:10)
nieko sau  doh.gif , čia į jų vietą buvo galima dar ir aukcioną pasklebt, o čia užsisako ir nėra  doh.gif ,
mane neramina, kad mums žvalgytuvių nepavyks padaryti tai tek na ura varyti, bet tikiuosi kad problemų nebus, o jei ir bus tai mažytės ir viską susitvarkysim



rasiau i az, bet gal perpildyta...jei turit kokiu klausimu, tai mielai padesim, nes mes jau po krikstynu smile.gif
Atsakyti
O mane tai karciama pavede verysad.gif Kai tariausi del rezervacijos, sake, kad ta diena ten pietaus 50 zmoniu grupe, bet mums gali pasiulyti arbatine. Na, as sutikau. Bet ji man dar pasake pasiskambint, pasitikslint, gal kartais ir karciamoj atsiras vieta (tiksliai nezinojo kada ta grupe pietaus). Na, as sau rami, kad arba karciamoj, arba arbatinej krikstynu pietus valgysim. Na bet skambinuosi pasitikslint likus savaitei iki krikstynu, o ta moteriske man ir sako: galiu jus nuliudint, bet nei ten, nei ten jus pietaut negalesit, nes ir arbatine uzsake didele zmoniu grupe. Nu nieko sau. Aisku, musu butu buve tik 10 zmoniu, jiems labiau apsimokejo kitiems rezervuoti....

nu bet sunervino, kaip taip galima elgtis blink.gif

tai mes dabar uzsirezervavom legendoj salyte, manau bus tikrai gerai.
Atsakyti
gal galit parašyt kunigo vardą, pavardę, noriu jau į laikraštuką įrašyti, o nežinau doh.gif ir gal kas apie tą koplytėlę ką turit? žinau tik tiek, kad 18a.pab. koplytėlė ir viskas doh.gif 4u.gif
radau, kad vadinasi Račkiškės koplyčia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaja888: 01 liepos 2008 - 17:32
Kriksto pazymejime,kuri gavome sestadieni,kunigas pasirases V.Bisjoto pavarde wink.gif
Visos krisktynu eigos nesikartosiu,nes ja aprasiau scenariju temoj.
Trumpai tariant likom viskuo suzaveti ir labai laimingi.
Apie apeigeles net kabeti neverta,nes tikriausia,aplamai,nerastum zmogaus,kuriam jos nepatiktu wub.gif
O va,kalbant apie baznytele turiu ka pasakyti.
Kadangi buvau isties labai daug ir viskuom domejusis pries kriksta.
Per dukros krikstynas buvau apsisprendus nesinaudoti puosejos paslaugom,nes tikrai ne kokius atsiliepimus teko isgirsti apie ja cool.gif .
Na ir ka Jus galvojat?Ateinam mes baznytelen,o ji ispuosta baltom gelem,visa kvepia ka tik nulyta lauko gaivuma,o dar ta tyli vargonu muzika wub.gif .Sakau,prisimenu ir virpuliukai nuo grazumo per kuna nueina wub.gif .
Po kriksto iseja laukan jau dairemes is kur ta moteryte pasirodys prasydama uz gelytes pinigelio,taciau taip ir nesulaukem laugh.gif .
Ne visada pasirodo info pasitvirtina
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 07 02, 09:00)
Kriksto pazymejime,kuri gavome sestadieni,kunigas pasirases V.Bisjoto pavarde  wink.gif

ačiuks, vyšniux 4u.gif o gal kas ir vardą žino? ax.gif

Papildyta:
QUOTE(vyšniux @ 2008 07 02, 09:00)
Na ir ka Jus galvojat?Ateinam mes baznytelen,o ji ispuosta baltom gelem,visa kvepia ka tik nulyta lauko gaivuma,o dar ta tyli vargonu muzika  wub.gif .Sakau,prisimenu ir virpuliukai nuo grazumo per kuna nueina  wub.gif .
Po kriksto iseja laukan jau dairemes is kur ta moteryte pasirodys prasydama uz gelytes pinigelio,taciau taip ir nesulaukem  laugh.gif .
Ne visada pasirodo info pasitvirtina
biggrin.gif

labai tikiuosi, kad nerasim nuo ano šeštadienio užsilikusių gėlyčių (jei puošėja dingo) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 07 02, 09:53)
labai tikiuosi, kad nerasim nuo ano šeštadienio užsilikusių gėlyčių  (jei puošėja dingo)   lotuliukas.gif

Niu matai,cia, taip jau gaunas,kas puosti nenori,to papuosta buna biggrin.gif .
Nors as tikrai del to nenusiminiau,siaip ar taip tos gelytes gyvumo baznytelei priduoda smile.gif.O kadangi,nebuvo jos suvarge,paliktos nuo ano sestadienio,tai tik aciu turiu pasakyti flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 02 liepos 2008 - 09:01
QUOTE(liuoga @ 2008 05 24, 21:42)
Krikštatėvis turi turėti sidabrinį ar auksinį pinigėlį, kurį apeigų metu bobutė įdeda vaikučiui  4u.gif Paskui tas pinigėlis vaikučiui lieka kaip dovana.

Niu ir man parupo. Kas per bobute turi ideti? Ir kodel reikia tureti ir sidabrini ir auksini? Gal uztenka tik auksinio? Jei pas juvelyra uzsakyciau auksine monete, kad pagamintu?
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 02, 15:08)
Niu ir man parupo. Kas per bobute turi ideti? Ir kodel reikia tureti ir sidabrini ir auksini? Gal uztenka tik auksinio? Jei pas juvelyra uzsakyciau auksine monete, kad pagamintu?

ta pati bobutė kuri veda apeigas, pinigėlį reikia turėti tik vieną, aš prikau labai gražią monetą bazėje tam sendaikčių turguje senovinė 10lt sidabrinė moneta mokėjau 60lt
Atsakyti