Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

Mūsų jau kitą savaitgalį...Kažin reikia vadovei Danutei dar kartą skambinti, apie save priminti, ar nebūtina? Ką jūs dar prieš tai aptariat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 06 26, 14:05)
štai šituo: 8-627-64234  mirksiukas.gif


AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 06 26, 20:19)
Mūsų jau kitą savaitgalį...Kažin reikia vadovei Danutei dar kartą skambinti, apie save priminti, ar nebūtina? Ką jūs dar prieš tai aptariat?  ax.gif


Manau, kad gali pasiskambinti smile.gif (jei neplanuoji ten vaziuoti pries krikstynas) mirksiukas.gif ...tau bus paciai ramiau. bigsmile.gif Na o mes tai buvome nuvaziave. tongue.gif ..zvalgytuves padarem..Tai kaip tik ir susitikom su vadove, nes ji ruosesi kaip tik krikstynom kitai dienai. tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 06 26, 19:19)
Mūsų jau kitą savaitgalį...Kažin reikia vadovei Danutei dar kartą skambinti, apie save priminti, ar nebūtina? Ką jūs dar prieš tai aptariat?  ax.gif

aš pasiskambinau dėl šventos ramybės prieš 2 d., tai vadovė man priminė, kad aš ateidama turiu atsinešti vaikiuką ant rankų, o krikšto mama - drabužėlius, ir apie įvairias kt. su apeigėlėmis susijusias smulkmenas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolita31 @ 2008 06 26, 23:15)
Manau, kad gali pasiskambinti smile.gif (jei neplanuoji ten vaziuoti pries krikstynas) mirksiukas.gif ...tau bus paciai ramiau. bigsmile.gif  Na o mes tai buvome nuvaziave. tongue.gif ..zvalgytuves padarem..Tai kaip tik ir susitikom su vadove, nes ji ruosesi kaip tik krikstynom kitai dienai. tongue.gif  tongue.gif



QUOTE(Bahama mama @ 2008 06 27, 00:00)
aš pasiskambinau dėl šventos ramybės prieš 2 d., tai vadovė man priminė, kad aš ateidama turiu atsinešti vaikiuką ant rankų, o krikšto mama - drabužėlius, ir apie įvairias kt. su apeigėlėmis susijusias smulkmenas  rolleyes.gif

ačiuks, ale jau, atrodo, taip viskas aišku, kam tą vadovę dar trukdyti biggrin.gif geriausiai tai būtų nulėkti, žvalgytuves padaryti, o tai net nelabai įsivaizuoju, kelintą valandą svečiams liepti rinktis ten... prie kasų g.gif užteks pusvalandžio ar daugiau laiko reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 06 27, 07:12)
ačiuks, ale jau, atrodo, taip viskas aišku, kam tą vadovę dar trukdyti  biggrin.gif geriausiai tai būtų nulėkti, žvalgytuves padaryti, o tai net nelabai įsivaizuoju, kelintą valandą svečiams liepti rinktis ten... prie kasų  g.gif  užteks pusvalandžio ar daugiau laiko reikia  g.gif

jei iš kasų, nusipirkę bilietus, eisit pro pagrindinį įėjimą pėstute, tai pusvalandis manau bus tik tik, o jei važiuosit pro šoninius vartus, tai ten arčiau, tada pusvalandžio tikrai užtenka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 06 27, 11:41)
jei iš kasų, nusipirkę bilietus, eisit pro pagrindinį įėjimą pėstute, tai pusvalandis manau bus tik tik, o jei važiuosit pro šoninius vartus, tai ten arčiau, tada pusvalandžio tikrai užtenka  mirksiukas.gif

aišku 4u.gif
Atsakyti
keletas foto iš mūsų krikštynų Rumšiškėse wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 28 birželio 2008 - 12:00
QUOTE(paiduke @ 2008 06 28, 13:54)
keletas foto iš mūsų krikštynų Rumšiškėse  wub.gif


bigsmile.gif labai grazu
Atsakyti
[quote=paiduke,2008 06 28, 11:54]
keletas foto iš mūsų krikštynų Rumšiškėse wub.gif

Labai grazu, kai turesiu vaiku juos irgi Rumsiskese krikstinsiu, man taip grazu tos senovines apeigos wub.gif
Atsakyti
susigundziau ir as krikstyti Rumsiskese,perslkaiciau visa temele,bet taip ir nesupratau ar pirma reikia su kunigeliu tartis,ar su vadove doh.gif .Tikiuosi,kad rugsejui dar vietu bus cool.gif
Atsakyti
ikristute, Liusii ačiū už komplimentus wub.gif



QUOTE(Rosignolija @ 2008 06 28, 15:44)
susigundziau ir as krikstyti Rumsiskese,perslkaiciau visa temele,bet taip ir nesupratau ar pirma reikia su kunigeliu tartis,ar su vadove  doh.gif .Tikiuosi,kad rugsejui dar vietu bus cool.gif

pirma su kunigu
Atsakyti