Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(inrinke @ 2008 06 22, 09:44)
Is zinutes turinio ir jos parasymo laiko, galima spresti, kad viskas pavyko puikiai thumbup.gif . Dziaugiuosi uz jus biggrin.gif



Nu tikrai, viskas buvo labai super thumbup.gif
labai laukiam nuotraukyciu....
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 06 17, 18:08)
as nemokejau puosejai, tiesa sakant niekas man ir nesiule, jei ne SM buciau isvis nezinojus kad ten reik moket. Bet zinokit pakraupau mazumele kai pasibaigus musu ceremonijai ta moterele is sandeliuko istrauke vazas su lubinais ir ramunem, pradejo zvakutes deliot  doh.gif  ir ko tik zmones nepridaro del to kad isluptu tuos kelis litus.
Pinigai istikruju gana nemazi, kaip uz lauko geliu puokste. Turint omeny dar kad ta pati puokste ten min 4 dienas stovi kol geles nuvysta ir jas keicia vel kitomis, tai moterelei ten aukso kasyklos jei kiekviena seima po 50lt duoda. Juk krikstija ne viena ir ne du vaikiukus per diena. Taip sakant pelnas beveik simtaprocentinis, na vanduo kainuoja i kuria merkia ir zvakutes po kelis ct.  biggrin.gif


Mes irgi ruošiamės krikštyti Rumšiškėse. Perskaičiau visą temą ir, tiesą pasakius, kraupstu nuo tokių pasisakymų. O jų tikrai buvo ne vienas. Na, kas per mada skaičiuoti svetimus pinigus g.gif Aš tai tikrai negadinčiau sau nuotaikos dėl 20-30 lt, kai isleidžiam apie 1000. O tikrai pasidžiaugčiau, kad yra toks žmogutis, kuris eina skina tas lauko gėlytes, jas derina ir puošia bažnytėlę. Manau, kad tikrai jaukiau gėlėse paskendusioje bažnyčioje, negu tuščioje.
Gaila, dar kad tokios pasisakymais negalvojate apie kitus. Vat ims ir ta direktorė uždraus tai moterėlei puošti motyvuodama tuo kad labai jau daug nepatenkintų. Ir bus kaip su tais arkliais...
Na jaučiu dabar mane užmėtysit pomidorai2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2008 06 22, 12:41)
Mes irgi ruošiamės krikštyti Rumšiškėse. Perskaičiau visą temą ir, tiesą pasakius, kraupstu nuo tokių pasisakymų. O jų tikrai buvo ne vienas. Na, kas per mada skaičiuoti svetimus pinigus  g.gif Aš tai tikrai negadinčiau sau nuotaikos dėl 20-30 lt, kai isleidžiam apie 1000. O tikrai pasidžiaugčiau, kad yra toks žmogutis, kuris eina skina tas lauko gėlytes, jas derina ir puošia bažnytėlę. Manau, kad tikrai jaukiau gėlėse paskendusioje bažnyčioje, negu tuščioje.
Gaila, dar kad tokios pasisakymais negalvojate apie kitus. Vat ims ir ta direktorė uždraus tai moterėlei puošti motyvuodama tuo kad labai jau daug nepatenkintų. Ir bus kaip su tais arkliais...
Na jaučiu dabar mane užmėtysit  pomidorai2.gif  biggrin.gif


geras, tik dabar prisiminiau apie koplyteles puosima...nepastebejau, kad kazkas butu papuosta, gal ne tas galvoj buvo...o ir pinigeliu nieks neprase g.gif

nu bet nesijauciu nuskriaudus muzieju, nes susimaisius pasakiau, kad pas mus dalyvauja daugiau zmoniu, nei is tikro dalyvavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2008 06 22, 13:41)
Na jaučiu dabar mane užmėtysit  pomidorai2.gif  biggrin.gif

As ir kartas nuo karto ilendu cia,paskaitineti,nes ruosiuos krikstynoms,bet piktybiniu forumieciu kazko neteko aptikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Voverytė* @ 2008 06 22, 16:20)
As ir kartas nuo karto ilendu cia,paskaitineti,nes ruosiuos krikstynoms,bet piktybiniu forumieciu kazko neteko aptikti  biggrin.gif

O Tu parasyk,kad atsiustu kas laikrastuku ar scenariju,tada pamatysi kur veziai ziemoja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 06 17, 19:23)
O jetau...kooooks grozis mergytes wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:

pritariu drinks_cheers.gif meniskom nuotraukytem niekas neprilygs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 06 21, 00:22)
Vyšniux, ačiū tau labai už info, nes man žvalgytuvėms pritrūko laiko  smile.gif  o gal dar galėtum apšviesti, ar bilietų kasos yra ir prie to šoninio įėjimo? Ir kaip jį rasti?  blush2.gif Gal geriau per až ar skype  mirksiukas.gif  4u.gif

prie soninio ivaziavimo kasu nera, taciau nusipirkus bilietus pagrindiniame iejime, galima laisvai ieti pro sonini...Mes taip ir dareme kelis kartus, paskutini karta per draugu mergytes krikstynas....o nuo ten pestute tikrai labai arti thumbup.gif
Atsakyti
Mane labai sudomino krikstynos Rumsiskese, atrodo gana originalu ir neiprasta, bet gal kas gali parasyti kiek tai kainuoja? Sakykim butu 15 zmoniu. Ziurejau ju internetiniame puslapy tai nelabai tu kainu supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2008 06 22, 13:41)
Mes irgi ruošiamės krikštyti Rumšiškėse. Perskaičiau visą temą ir, tiesą pasakius, kraupstu nuo tokių pasisakymų. O jų tikrai buvo ne vienas. Na, kas per mada skaičiuoti svetimus pinigus  g.gif Aš tai tikrai negadinčiau sau nuotaikos dėl 20-30 lt, kai isleidžiam apie 1000. O tikrai pasidžiaugčiau, kad yra toks žmogutis, kuris eina skina tas lauko gėlytes, jas derina ir puošia bažnytėlę. Manau, kad tikrai jaukiau gėlėse paskendusioje bažnyčioje, negu tuščioje.
Gaila, dar kad tokios pasisakymais negalvojate apie kitus. Vat ims ir ta direktorė uždraus tai moterėlei puošti motyvuodama tuo kad labai jau daug nepatenkintų. Ir bus kaip su tais arkliais...
Na jaučiu dabar mane užmėtysit  pomidorai2.gif  biggrin.gif

Zinai mes nepuoseme koplycios.. bigsmile.gif bet tu geliu ir nepasigedome schmoll.gif , nes viduj ir taip jauku ir grazu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2008 06 22, 12:41)
Perskaičiau visą temą ir, tiesą pasakius, kraupstu nuo tokių pasisakymų. O jų tikrai buvo ne vienas. Na, kas per mada skaičiuoti svetimus pinigus  g.gif Aš tai tikrai negadinčiau sau nuotaikos dėl 20-30 lt, kai isleidžiam apie 1000.

o aš tai, tiesą sakant, nematau, dėl ko čia reiktų kraupti g.gif Žmonės, beje, skaičiuoja, ne svetimus, o savus pinigus. Ir esmė turbūt net ne piniguose, o tame, kad iš anksto nesitarus ir neprašius puošimo, už jį reikalaujama susimokėti. Aišku tai smulkmena, bet man tokios smulkmenos irgi nepridėtų šventei žavesio cool.gif Bet aišku, kiekvienam savo...Matyt, visgi geriau būtų, kad ir puošimas būtų įtrauktas į oficialias muziejaus paslaugas, kurias galima rinktis arba ne, tada viskas visiems būtų aišku rolleyes.gif

QUOTE(Skorpe @ 2008 06 22, 21:22)
prie soninio ivaziavimo kasu nera, taciau nusipirkus bilietus pagrindiniame iejime, galima laisvai ieti pro sonini...Mes taip ir dareme kelis kartus, paskutini karta per draugu mergytes krikstynas....o nuo ten pestute tikrai labai arti thumbup.gif

labai ačiū tau už info 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Liusii @ 2008 06 22, 22:59)
Mane labai sudomino krikstynos Rumsiskese, atrodo gana originalu ir neiprasta, bet gal kas gali parasyti kiek tai kainuoja? Sakykim butu 15 zmoniu. Ziurejau ju internetiniame puslapy tai nelabai tu kainu supratau  g.gif

pats renginukas kainuoja 200 Lt + įėjimo bilietai kiekv. žmogui (suaugusiam, atrodo, 10 Lt) + 100 Lt vaišės + kunigėliui už krikštą (50-200 Lt, čia kaip kas nusprendžia) + koplytėlės puošimas 20-50 Lt (jei dėl jo tariamasi). Taigi, 15 žmonių susidarytų maždaug apie 500-600 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 23 birželio 2008 - 10:14
Nors jau gerokai praėjo laiko po mūsų krikštynų, bet vis tiek įdedu kelias foto iš mūsų šventės biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 06 23, 12:19)


pats renginukas kainuoja 200 Lt + įėjimo bilietai kiekv. žmogui (suaugusiam, atrodo, 10 Lt) + 100 Lt vaišės + kunigėliui už krikštą (50-200 Lt, čia kaip kas nusprendžia) + koplytėlės puošimas 20-50 Lt (jei dėl jo tariamasi). Taigi, 15 žmonių susidarytų maždaug apie 500-600 Lt  mirksiukas.gif

didelis aciu 4u.gif
Atsakyti