Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

Deja nebetilpom i grafiką verysad.gif paprastai dienai jau nebeima... doh.gif
jei netyčia iš forumiečių kas norėtų savo šventę atidėt gal užleistumėt mums vietą....? ax.gif juk visko būna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarė:): 17 birželio 2008 - 18:13
O jetau...kooooks grozis mergytes wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(murmur @ 2008 06 17, 17:08)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 17 birželio 2008 - 18:22
thumbup.gif na norejau pasakyt visoms laukiancioms krikstynu rumsiskese, kad tikrai buvo verta...musu svente buvo birzelio 15 d. tikrai labai likau patenkinta tuo uzsiemimu rumsiskese. gal tik is finansinės pusės brangoka, nes mes pirkom visiems bilietus bei už auto mokėjom, o dar plius 200 ir 100 daviau "babutei" už vaišes ant stalo. O ir vaišių skanumas thumbup.gif yra net kelios nuotraukos kaip visi skuba duona valgyti, bei medum suri tepa. super

visom mamytem gero oro per krikstynas bei geros nuotaikos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit parasyti man koks yra karciamos el. pastas, kad galeciau uzsisakyti meniu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA#1 @ 2008 06 20, 10:24)
Sveikos, gal galit parasyti man koks yra karciamos el. pastas, kad galeciau uzsisakyti meniu? smile.gif

meniu aš turiu, galėčiau persiųsti tau į el.paštą (parašyk adresiuką man į až). O man irgi reiktų Karčiamos el. pašto, kad galėčiau nusiųsti savo užsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 06 20, 10:51)
O man irgi reiktų Karčiamos el. pašto, kad galėčiau nusiųsti savo užsakymą  4u.gif

jau nereikia, pasirodo, jų el. pašto adresas yra jų meniu 1 psl., kažkaip iškart neatkreipiau dėmesio rolleyes.gif
Atsakyti
norejau mamyciu paklausti, ar karciamoje jus uzsakinejat tik karstus patiekalus, ar ir saltus, pvz misraines ir t.t. Musu bus 10 zmoniu, galvoju gal tik karstus uzsakyti, bet suvalgysim ir viskas ...tada sedesim prie tuscio stalo.
Atsakyti
QUOTE(maze11 @ 2008 06 20, 20:58)
norejau mamyciu paklausti, ar karciamoje jus uzsakinejat tik karstus patiekalus, ar ir saltus, pvz misraines ir t.t. Musu bus 10 zmoniu, galvoju gal tik karstus uzsakyti, bet suvalgysim ir viskas ...tada sedesim prie tuscio stalo.

mūsų irgi bus 10 žmonių, bet aš ir šaltų truputuką užsakiau, nes ta moteriškė (savininkė turbūt), su kuria kalbėjau telefonu, sakė, kad geriau būtų iš anksto užsisakyti rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar atlikom zvalgytuves po muziejaus teritorija wub.gif .Nors ten vaziuojam svesti uzgaveniu sventes,bet vasaros metu ten viska isvydus galiu pasakyti viena ;vauuuuuuuuuuu....... wub.gif wub.gif wub.gif
Jei diena sauleta neisivaizduoju geresnes ir grazesnes vietos vaikucio sventei.Jei lietutis lyja tai jau truputi liudniau.
Beja,nuo soninio ivaziavimo iki baznyteles ir trobeles,manau,ne daugiau nei 400m.
Kai imamas,toks nemenkas mokestis uz masinas tikrai neverta sukti sau galvos kaip pasiekti sodyba,nes ten iejus pro sonini iejima pasirodo viskas cia pat thumbup.gif
Na,kagi su jauduliu lieku laukti kito savaitgalio flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 20 birželio 2008 - 21:39
QUOTE(vyšniux @ 2008 06 20, 21:37)
Vakar atlikom zvalgytuves po muziejaus teritorija  wub.gif .Nors ten vaziuojam svesti uzgaveniu sventes,bet vasaros metu ten viska isvydus galiu pasakyti viena ;vauuuuuuuuuuu....... wub.gif  wub.gif  wub.gif
Jei diena sauleta neisivaizduoju geresnes ir grazesnes vietos vaikucio sventei.Jei lietutis lyja tai jau truputi liudniau.
Beja,nuo soninio ivaziavimo iki baznyteles ir trobeles,manau,ne daugiau nei 400m.
Kai imamas,toks nemenkas mokestis uz masinas tikrai neverta sukti sau galvos kaip pasiekti sodyba,nes ten iejus pro sonini iejima pasirodo viskas cia pat  thumbup.gif
Na,kagi su jauduliu lieku laukti kito savaitgalio  flirt.gif

Vyšniux, ačiū tau labai už info, nes man žvalgytuvėms pritrūko laiko smile.gif o gal dar galėtum apšviesti, ar bilietų kasos yra ir prie to šoninio įėjimo? Ir kaip jį rasti? blush2.gif Gal geriau per až ar skype mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 21 birželio 2008 - 00:23
O mes jau po krykstynu thumbup.gif
nu zinokit kaip faina buvo...net isilijes dangus ne kiek nesugadino nuotaikos...

tai trumpai as cia :
del masinu, tai mes i vidu vaziavom su visom 5 masinom, is kuriu vienas busikas,nes pas mus 25 zmogiukai buvo...kodel? man tai ten kaip tik toli pasirode, be to linojo...
ceremonija pas pribuveja buvo nuostabi...o jau dovanu kiek gavom...oi oi oi biggrin.gif
taip jau mums pasiseke, kad kai vaikuti pribuveja turejo paduot pro langa kriksto teveliams, islindo saulyte wink.gif tai iki koplyteles nukeliavom pesciomis smile.gif deja, po to bego teciai atvaryt masinyciu, nes pradejo labai lyt smile.gif

o po to jau lekem iki Karciamos...ten iskarto buvau jau uzsakius karstus, taigi visi sociai pavalge, pazaidem zaidima "Pasizadu", apdovanojom visus laikrastukais smile.gif
kriksto teveliams iteikem isakymus...pjovem torta smile.gif ir visi laimingi vaziavom namo wub.gif
Atsakyti
Is zinutes turinio ir jos parasymo laiko, galima spresti, kad viskas pavyko puikiai thumbup.gif . Dziaugiuosi uz jus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inrinke: 22 birželio 2008 - 09:45