Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

Norejau koplycia papuost ax.gif alia kokia plesike ta moterele....uzsiprase 30lt. uz papuosima doh.gif unsure.gif ...sako, jei nepatinka galite pasipuosti patys...prievoles nera. beee.gif
ochhh... na rytoj jau veselia...paskutiniai pasiruosimai siandien beliko yahoo.gif ..nusomato karsciai kaip siandien karsta.gif yahoo.gif
Atsakyti
mes jau po Krikšto wub.gif viskas patiko, tik merginai mano krikštas koplytėlėj nepatiko bliovė nuo pradžios iki pabaigos doh.gif bet ji daktarų bijo, o kunigėlis baltas baltutėlis buvo biggrin.gif matyt sumaišė blush2.gif pribuvėja ir šaunuolė prisiruošus, mus dovanėlėm apipylė, o krikštatėvius išdresiravo hihihi.gif

koplytėlės puošimo neužsakėm, bet buvo papuošta gėlėm wub.gif niekam nieko nereikėjo mokėt, nematėm jokių močiučių aplink cool.gif šiaip nebūtų puošta ir nebūtų bėda ax.gif

Dėl pinigėlio, galit nepergyvent ir dėt drąsiai litus bigsmile.gif nei pribuvėja matė tą pinigą nei čiupinėjo smile.gif liepė įdėt pinigėlį ir idėjom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 08 birželio 2008 - 10:14
QUOTE(Lolita31 @ 2008 06 07, 20:53)
Norejau koplycia papuost ax.gif  alia kokia plesike ta moterele....uzsiprase 30lt. uz papuosima doh.gif  unsure.gif ...sako, jei nepatinka galite pasipuosti patys...prievoles nera. beee.gif

tai jau dabar tiek kainuoja blink.gif
Atsakyti
kainos kyla kaip ant mielių pribuvėjai 100 lt ne 85 mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamytės, kurios visai neseniai krikštijot mažiukus Rumšiškėse, gal galėtumėt pasidalinti info, kiek viskam ten reik turėti pinigėlių (nes aš jau visai nebesusigaudau kainose, kai jos vos ne kasdien keičiasi blush2.gif ). Na, suprantu, kad priklauso nuo žmonių ir automobilių skaičiaus, bet maždaug būtų įdomu žinoti 4u.gif
Nikoleta, o kas čia per mokestis pribuvėjai? blink.gif Aš maniau, kad mokama už pačias apeigas (200 Lt) + įėjimo bilietai + duona, sūris ir kt. vaišės + kunigėliui už krikštą + koplytėlės puošimas, jei tariesi iš anksto. Anksčiau dar būtų buvę už arkliukus, bet dabar, deja, šitos išlaidos atkrinta. Ar yra dar kažkas (lyg ir seku temą, bet vistiek nebesusigaudau blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 08 birželio 2008 - 15:04
QUOTE(Bahama mama @ 2008 06 08, 16:02)
Mamytės, kurios visai neseniai krikštijot mažiukus Rumšiškėse, gal galėtumėt pasidalinti info, kiek viskam ten reik turėti pinigėlių (nes aš jau visai nebesusigaudau kainose, kai jos vos ne kasdien keičiasi  blush2.gif ). Na, suprantu, kad priklauso nuo žmonių ir automobilių skaičiaus, bet maždaug būtų įdomu žinoti  4u.gif
Nikoleta, o kas čia per mokestis pribuvėjai?  blink.gif Aš maniau, kad mokama už pačias apeigas (200 Lt) + įėjimo bilietai + duona, sūris ir kt. vaišės + kunigėliui už krikštą + koplytėlės puošimas, jei tariesi iš anksto. Anksčiau dar būtų buvę už arkliukus, bet dabar, deja, šitos išlaidos atkrinta. Ar yra dar kažkas (lyg ir seku temą, bet vistiek nebesusigaudau  blush2.gif )


kur paryškinau mokama tiesiai pribuvėjai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2008 06 08, 16:44)
kur paryškinau mokama tiesiai pribuvėjai 4u.gif

viskas aišku, dabar supratau mirksiukas.gif Ačiū tau 4u.gif

Mamytės, o ar toli pėstute eiti nuo tos trobelės, kur vyksta veiksmas iki koplytėlės? Mus truputį spaudžia laikas (kunigėlis labai prašė nevėluoti), o kadangi arkliukų nebus, tai galvoju, kad jei tolokai eiti, reiktų gal su mašinom pavažiuoti, kad spėtume laiku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2008 06 08, 17:44)
kur paryškinau mokama tiesiai pribuvėjai 4u.gif

a,o visa kita i kasa?
dar kunigui atskirai,ir uz puosima irgi atskirai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 06 08, 16:02)
Mamytės, kurios visai neseniai krikštijot mažiukus Rumšiškėse, gal galėtumėt pasidalinti info, kiek viskam ten reik turėti pinigėlių (nes aš jau visai nebesusigaudau kainose, kai jos vos ne kasdien keičiasi  blush2.gif ). Na, suprantu, kad priklauso nuo žmonių ir automobilių skaičiaus, bet maždaug būtų įdomu žinoti  4u.gif
Nikoleta, o kas čia per mokestis pribuvėjai?  blink.gif Aš maniau, kad mokama už pačias apeigas (200 Lt) + įėjimo bilietai + duona, sūris ir kt. vaišės + kunigėliui už krikštą + koplytėlės puošimas, jei tariesi iš anksto. Anksčiau dar būtų buvę už arkliukus, bet dabar, deja, šitos išlaidos atkrinta. Ar yra dar kažkas (lyg ir seku temą, bet vistiek nebesusigaudau  blush2.gif )

Dar noriu pridurti, kad 200lt mokat i kasą - už apeigėles, o 100lt tiesiai pribuvėjai į rankas - už vaišes ir dovanėles, kurias gausit apeigėlių metų mirksiukas.gif
Atsakyti
O pries kiek laiko jums skamino vadove, kad atvaziuoti i rumsiskes su ja susiderinti g.gif musu krikstynos liepos gale, tai dar neskambino ar mums patiems pasiskambinti reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurada: 08 birželio 2008 - 20:33
QUOTE(laurada @ 2008 06 08, 20:30)
O pries kiek laiko jums skamino vadove, kad atvaziuoti i rumsiskes su ja susiderinti  g.gif  musu krikstynos liepos gale, tai dar neskambino ar mums patiems pasiskambinti reikia?

o tai kaip jūs su ja susitarėt dėl pačių krikštynų, ta prasme, užsiregistravot? Nes aš kai telefonu tariausi dėl datos, tai ji daugmaž viską ir susakė. Telefoną užsirašė, bet čia manau tam atvejui, jei kažkas pasikeistų. Aš tai ir nemanau, kad ji dar skambins iki krikštynų, tik pati galvoju likus savaitei paskambinti ir pasitikslinti, ar viskas lieka kaip buvo sutarta rolleyes.gif
Atsakyti
mums ir kunigėlis liepė nevėluot, tai mes atvykom anksčiau ir apeigėles pravedė anksčiau. Tai net laiko buvo tai sugalvojom iki koplytėlės pėškute paeit thumbup.gif ten visai šalia, net nelabai yra kur važiuot blush2.gif orelis geras tai pakeliui ir pasifotkinom biggrin.gif o pas pribuvėja nebuvom ir ji neskambino bigsmile.gif nuvažiavom mūsų laukė ir net vardo nepaklausė biggrin.gif
Atsakyti