Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(vyšniux @ 2008 06 04, 16:41)
Kainos ten tikrai viliojancios,nes kai mes dairemes sventei vietos,jie ir buvo musu sarasuos,bet atbaide tas,kad Bajorkiemis yra paskendes skolose ir ten pilnu tempu darbuojas anstoliai  unsure.gif .Na,o ko tas negasdina meniu galiu atsiusti  mirksiukas.gif

butu visai idomu pasiziureti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Čipse @ 2008 06 04, 16:12)
paprasyk ir meniu atsius 4u.gif  tikrai pigiau nei karciamoje

na kiek kalbejau del karciamos,tai man pasirode pigu,aisku gal dabar kainos pasikeitusios yra, nes kas pasakojo ir kam teko lankytis pries koki pora metu tai sake,kad karstas prasideda nuo 12 lt. nezinau kiek tai tiestos tame yra
Atsakyti
QUOTE(bra_ske @ 2008 06 04, 16:49)
butu visai idomu pasiziureti smile.gif

Na,i tema bajorkiemio meniu tikrai kelt negaliu biggrin.gif ,nurodykit meila tada persiusiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bra_ske @ 2008 06 04, 16:49)
na kiek kalbejau del karciamos,tai man pasirode pigu,aisku gal dabar kainos pasikeitusios yra, nes kas pasakojo ir kam teko lankytis pries koki pora metu tai sake,kad karstas prasideda nuo 12 lt. nezinau kiek tai tiestos tame yra

Karstas uz 12Lt nebent cepelinai, o jei rimtesnis tai nuo 14-15Lt smile.gif

Dieve, kuo arciau penktadienis tuo labiau pradedu jaudintis unsure.gif O dar persalimas uzpuole doh.gif Kaip issigydyt per 2 d doh.gif Kosmaras kazkoks verysad.gif
Atsakyti
del berneliu tai man ten maistas....atsiprasant schmoll.gif

o del arkliu tai siaubas, komentarus gerai kad po visko pasiskaiciau, buciau atsisakius minties del rumsiskiu doh.gif

na musu krikstas buvo savaitgali si. Oras pasitaike labai liuksiskas. Bet....kazkaip man tos apeigeles pas bobute ispudzio labai didelio nepaliko (gal pernelyg daug tikejausi?) - pasijuokem, is kriksto tevu pasityciojom truputeli, tradicijas prisiminem. Bet man kazkaip viskas labai sugrustai buvo (pvz ragina valgyti, gerti o tuo tarpu veiksmas vyksta su krikstateviais). Truputi ir bobute buvo pavargus, su dirbtine sypsena tokia g.gif Truputi musu sveciai buvo susikauste ir nevisi suprato kame cia reikalas ir ka mes toj troboj veikiam. Na zodziu nesigailiu kad dalyvavom, bet dabar daryciau viska kitaip. Ir krikstatevius turbut kitus rinkciausi, tik kad nera is ko rintis doh.gif
po bobutes apeigeliu krikstijom baznycioj muziejaus. Zinokit bobulencija su gelem tai nurenka visas geles jei nesusitare del ju. Baznycia visai plika tokia buvo doh.gif po musu kriksto is sandeliuko pradejo traukt geles ir sustate, lauko geles bet visvien jaukiau. Kunigelis krikstijo zaibo greitumo, as nespejau su jo poteriais, kiti sake net pagalvot nespejo o jis jau AMEN biggrin.gif bet krikstas visur greitas reikalas rolleyes.gif

po visko susiradom stala su suolais gamtoj, uzkandom mazumele, pasifotkinom kas norejo, padovanojom dovanas seneliams, isakymus krikstateviams. Zaidima ta viena kur jau rasiau su simboliniais prizais zaidem, klausimai buvo apie dukryte vien tai pasimate kas labiau vaiku domisi ir rupinasi unsure.gif Manau kad nelabai suprastas liko mano sis zaidimas, sveciai musu i prizus labai skeptiskai paziurejo. Idejau daug darbo ir laiko planuodama krikstynas, daugiau tikrai nevargsiu nei vienam baliui taip, nes matau kad puse gimines visai neturi kurybines gysleles ir nesupranta manes verysad.gif

dziaugiuosi kad mano dukryte jau pakrikstyta, kad pasitaike puikus oras, kad nufilmavom apeigeles atminimui, kad turim visus bobutes suvenyrus ir kad juos dukryte tures uzaugus. Dziaugiuos kad stengiausi, nes viska dariau del mazutes savo wub.gif
Atsakyti
as kai pasakiau savo pusseseres seimai,daugiau maziau ta krikstynu veiksma,tai ji jau is karto susirauke,kad nebus,kaip anksciau,dvieju dienu baliaus su pilnu stalu baltos misraines ir keptu parsiuku,tai pradejau ir as jau bijoti,kad nevisi bus patenkinti tom mano krikstynom verysad.gif na gal ir maziau reiktu demesio kreipti i kitus, svarbiausia,kad man pati ideja patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bra_ske @ 2008 06 05, 17:30)
as kai pasakiau savo pusseseres seimai,daugiau maziau ta krikstynu veiksma,tai ji jau is karto susirauke,kad nebus,kaip anksciau,dvieju dienu baliaus su pilnu stalu baltos misraines ir keptu parsiuku,tai pradejau ir as jau bijoti,kad nevisi bus patenkinti tom mano krikstynom verysad.gif na gal ir maziau reiktu demesio kreipti i kitus, svarbiausia,kad man pati ideja patinka biggrin.gif


Pas mus lygiai ta pati situacija, bet aš manau, kad čia yra MANO vaiko krikštynos ir jos bus tokios, kokių aš noriu. Mano vyras irgi pergyvena, kad daug kam nepatiks, nes nebus progos prisigerti, bet jau čia tų žmonių problema, o ne mūsų.
Atsakyti
QUOTE(rita0212 @ 2008 06 05, 21:44)
Pas mus lygiai ta pati situacija, bet aš manau, kad čia yra MANO vaiko krikštynos ir jos bus tokios, kokių aš noriu. Mano vyras irgi pergyvena, kad daug kam nepatiks, nes nebus progos prisigerti, bet jau čia tų žmonių problema, o ne mūsų.

Niu,koki prisigerimai gali buti per vaiko svente doh.gif .Negi visai zmonems galvoj negerai unsure.gif,vasara dar neisibegejo o jau galvos perkaite cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 05 birželio 2008 - 20:56
va butent,juk tai vaiko svente,kame cia baliai??? as nesuprantu,dariau specialiai,kad butu idomiau, nei iprastai,o cia tokie priekaistai, manau nera cia reikalo kreipti demesio,i kitu nuomone, jei kam jau nepatinka,tai jau ju beda,kad nesupranta kas per svente yra.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 06 05, 00:22)
Zinokit bobulencija su gelem tai nurenka visas geles jei nesusitare del ju. Baznycia visai plika tokia buvo doh.gif po musu kriksto is sandeliuko pradejo traukt geles ir sustate, lauko geles bet visvien jaukiau.

O cia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif blink.gif .Niu ir netingek tu man tris kart dienoj geles nuiminet biggrin.gif .Ka zmogus del pinigu nepadaro doh.gif
Atsakyti
nu va mergaites, del sitos priezasties, kad kaip jus cia rasot ne to tikis gimines, mes ju ir nekviesim. bus tik mano tevai, vyro tevai ir amno brolis ir vyro sese su seimom. O visu tetu dedziu pusbroliu puseseriu nekvieciam, nes kazkaip as tai nematau reikalo.. ir aiksu, kad nereik stalu kaip kazkuri cia sake baltom misrainem nudetu...
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2008 06 06, 22:34)
nu va mergaites, del sitos priezasties, kad kaip jus cia rasot ne to tikis gimines, mes ju ir nekviesim. bus tik mano tevai, vyro tevai ir amno brolis ir vyro sese su seimom. O visu tetu dedziu pusbroliu puseseriu nekvieciam, nes kazkaip as tai nematau reikalo.. ir aiksu, kad nereik stalu kaip kazkuri cia sake baltom misrainem nudetu...

kadangi mano gimine labai maza,nes turiu viena pusbroli ir pussesere, bei viena teta,tai norejau juos matyti,per savo dukrytes svente,o cia kaip su slapiu skuduru per snuki,tokie priekaistai doh.gif
Atsakyti
tik pabando man kas pasakyti, kad eįdomu jiems buvo, kviečiam pačius artimiausius, vaiko diedukus ir mano, vyro seses su šeimom, gaunasi 18žm. visas apeigas atliksim Rumšiškėse, o pakelti taures už naują krikščionį važiuosim į namus, baltos mišrainės nebus, bet šašlykiukių išsikepsim, kūmos tortą suvargysim thumbup.gif žaidimų pažaisim thumbup.gif

ruošiuosi labai stipriai, sapnuoju net košmarus, kad ką pamiršau doh.gif doh.gif bety tikiuosi įvertins wub.gif

o koplyčios puošėja tą dieną kai mes krikštinsim vaiką nedirba, bet sakė paliks gėles tas iš vakaro kur bus puošta(tikiuosi nebus ten viskas apvytę), o kažkokia moteleėlė ateis žvakutes uždegti, tai jai duoti 10lt. sakė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markizeta: 07 birželio 2008 - 12:39