Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(litinvita @ 2008 05 24, 00:49)
Ale visai smagu kaip matau tose Rumsiskese krikstynas daryt


turbut, kad smagu, bet man vadove ta skundesi, kad visi tik del mados dabar ten svencia ax.gif nu, bet man sita mada visai priimtina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2008 05 24, 12:39)
turbut, kad smagu, bet man vadove ta skundesi, kad visi tik del mados dabar ten svencia ax.gif nu, bet man sita mada visai priimtina thumbup.gif



Manau ne kiek del mados, tongue.gif o paprasciausiai, blush2.gif ten idomiau ir vis kazkokia ivairove. blink.gif wub.gif Kai mes buvom mums irgi minejo, kad labai daug norinciu, sako:" gal ka bloga padaryt kad tiek Jusu nebutu". mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
Man tai jau kazkaip keista,kad vadove skundziasi.Ilgai teko jai skambint,kol pataikiau kada ji galejo kalbet.Taciau siek tiek nuliudino ne tai,o jos atodusiai,dejavimai,lyg kokios malones labai prasyciau.Tikrai nemaloniai pasijutau. Na,bet labai tikiuosi,kad daugiau(ypac krikstynu metu)tu dejavimu ir tokiu panasiu pasakymu,kaip antai "ka jum padaryt blogo"...)neisgirsiu!
Atsakyti
mes buvom pasiziuret kokia ten situacija. Tai del pasivaisinimo gamtoje sansu labai mazai, nes vienas stalas su suolais per visa muzieju. Dar kai kur po medziais yra suoliukai, bet be stalu doh.gif tai sansu kad tas vienintelis stalas bus neuzimtas manau nedaug doh.gif sodyba nuomotis 100lt/val, pora valandu tai visvien reikia doh.gif

del pinigelio taip nuteike vadove kad tai labai svarbus dalykas, papasakojo kaip krikstotevai ipakuoja ismoningai tuos pinigelius, juk cia liks vaikui tas pinigas, galima net ireminti, cia kaip kriksto simbolis unsure.gif tai net MB kuris sake nesamone su tais pinigais isejes pareiske kad nupirks ta piniga, net jei jis 1000lt kainuotu doh.gif
Atsakyti
Mamytes,bukit gerutes,paaiskinkit man neismanelei,kas cia per monetos?!Tiesiog neteko apie tai nieko girdet ir informacijos nerandu.Buciau dekinga!
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 05 23, 22:43)
Manau jau paaiskinau per az  ax.gif
Taciau jei kas dar leisis i paieskas,parasau cia,kad pati pirkau per vykusia Kaziuko muge.O siaip monetu pardavejai prekiauja sestadieniais Urmo miesteli prie raudonosios rampos  mirksiukas.gif

o tiksliau galima butu suzinok kur? nelabai supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 05 24, 21:55)
Mamytes,bukit gerutes,paaiskinkit man neismanelei,kas cia per monetos?!Tiesiog neteko apie tai nieko girdet ir informacijos nerandu.Buciau dekinga!

Krikštatėvis turi turėti sidabrinį ar auksinį pinigėlį, kurį apeigų metu bobutė įdeda vaikučiui 4u.gif Paskui tas pinigėlis vaikučiui lieka kaip dovana.
Atsakyti
gal kas turit karcemos valgiarasti? isprotesiu nuo to planavimo doh.gif atsiuskit jei galit ngaubiene@gmail.com blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 05 24, 22:48)
gal kas turit karcemos valgiarasti? isprotesiu nuo to planavimo doh.gif  atsiuskit jei galit ngaubiene@gmail.com  blush2.gif  4u.gif

Murmur, nesijaudink taip 4u.gif
Išsiunčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 05 24, 22:01)
Murmur, nesijaudink taip  4u.gif
Išsiunčiau  mirksiukas.gif


tai kad tuscias laiskas, be valgiarascio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 05 24, 23:16)
tai kad tuscias laiskas, be valgiarascio blush2.gif

išsiunčiau aš , o dabar gavai g.gif
Atsakyti
Pasitaisiau ir aš blush2.gif
Atsakyti