Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(Svetikas @ 2008 05 21, 14:32)
Kadangi musu bus nedaug (11 zmoniu), tai visiems uzsakysiu karsta to ko jie nores patis. Leidziu jiems patiems issirinkt ax.gif

tai va ir mūsų tiek pat bus (10-11 žm.), bet aš pagalvojau, kad iš anksto paruoštas stalas atrodys kažkaip šventiškiau rolleyes.gif O kol visi išsirinktų, kol užsisakytų kas ko nori, tai toks truputį balaganas gali gautis wink.gif

QUOTE(liuoga @ 2008 05 21, 23:04)
Taip, dvynukės  smile.gif

kaip smagu thumbup.gif (aš irgi iš dvynių, tai turbūt dėl to mano įgudusi akis ir užmatė biggrin.gif Mano sesutė irgi pakrikštijo mano vyresnėlį, o pas mažąjį, deja, niekaip negali parvykti, ne LT gyvena sad.gif )
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 05 21, 14:00)
sveikos, mamytės  4u.gif

na ir nuliūdinot dėl arklių  verysad.gif , bet gal dar bandysiu pasiskambint ir gražiai tartis, kad neatšauktų to mūsų užsakymo. Mes juos jau senokai buvom užsakę  unsure.gif

Liuoga, nuotraukytės  thumbup.gif (čia truputį ne į temą, bet jūs su krikšto mama kartais ne dvynukės?  g.gif nes jau tokios panašios  bigsmile.gif )



man siandien skambino pati vadove ir perspejo kad arkliu nebus ir kad tai ne nuo jos priklauso
Atsakyti
QUOTE(ramčiukas @ 2008 05 22, 10:21)
man siandien skambino pati vadove ir perspejo kad arkliu nebus ir kad tai ne nuo jos priklauso

aišku verysad.gif O kada jūsų krikštynos? Gal, sakau, čia tik laikinai tokie pakeitimai, paskui vėl viskas bus po senovei (labai tikiuosi) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 05 22, 11:52)
aišku  verysad.gif O kada jūsų krikštynos? Gal, sakau, čia tik laikinai tokie pakeitimai, paskui vėl viskas bus po senovei (labai tikiuosi)  unsure.gif



musu si sestadieni mirksiukas.gif

ji mums sake kad perdaug su jais problemu, tai daugiau niekam arkliu nebus
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 05 22, 00:54)
tai va ir mūsų tiek pat bus (10-11 žm.), bet aš pagalvojau, kad iš anksto paruoštas stalas atrodys kažkaip šventiškiau  rolleyes.gif O kol visi išsirinktų, kol užsisakytų kas ko nori, tai toks truputį balaganas gali gautis  wink.gif

Na, žiūrėsim, kaip čia gausis g.gif Dar pasitarsiu su saviškiais ir kaip dauguma nuspręs taip ir bus biggrin.gif

Dėl arklių tai labai gaila verysad.gif
Atsakyti
merginos o kaip del pinigeliu - ar pirkto visos, ar krikstateviai pirkto, gal zinot kur gauti doh.gif mes turejom seimoj auksini piniga senovini, bet kai nunesem ivertinti tai baisu net is namu nesti kad nepamestum tokio brangaus ir smulkaus daikto blink.gif ir siaip pernelyg brangiai gaunasi kaip simboliniam dalykui tik. Norejau nupirkti sidabrine progine moneta Lietuvos banke, bet eile kokia blink.gif kolekcionieriai kaip varnos prie dveselenos suleke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 05 23, 12:31)
merginos o kaip del pinigeliu - ar pirkto visos, ar krikstateviai pirkto, gal zinot kur gauti doh.gif  mes turejom seimoj auksini piniga senovini, bet kai nunesem ivertinti tai baisu net is namu nesti kad nepamestum tokio brangaus ir smulkaus daikto blink.gif  ir siaip pernelyg brangiai gaunasi kaip simboliniam dalykui tik. Norejau nupirkti sidabrine progine moneta Lietuvos banke, bet eile kokia  blink.gif  kolekcionieriai kaip varnos prie dveselenos suleke lotuliukas.gif

As pirkau sidabrine is monetu pardaveju mirksiukas.gif .
Kainos labai nesikandzioja,nes uz lietuviska sidabrine moneta didumo kaip 5cnt. mokejau 50lt.
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 05 23, 12:36)
As pirkau sidabrine is monetu pardaveju  mirksiukas.gif .
Kainos labai nesikandzioja,nes uz lietuviska sidabrine moneta didumo kaip 5cnt. mokejau 50lt.


sveikos mamytes,
as kaip tik irgi del tos monetos galvojau...kur ieskot geriau kazin? kriksto tevai angijoj gyvena, nepatogu juos apkraut blush2.gif
o del arkliu gal pasikeis dar kas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 05 23, 11:36)
As pirkau sidabrine is monetu pardaveju  mirksiukas.gif .
Kainos labai nesikandzioja,nes uz lietuviska sidabrine moneta didumo kaip 5cnt. mokejau 50lt.


kur tie monetu pardavejai gyvena? bigsmile.gif
Atsakyti
o mums 5lt dės blush2.gif pasitarėm su krikšatėviais kad po kokių 20 metelių ir tų litų nebus, tai tikrai turės išliekamają vertę tie 5 litai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 05 23, 22:00)
kur tie monetu pardavejai gyvena? bigsmile.gif

Manau jau paaiskinau per az ax.gif
Taciau jei kas dar leisis i paieskas,parasau cia,kad pati pirkau per vykusia Kaziuko muge.O siaip monetu pardavejai prekiauja sestadieniais Urmo miesteli prie raudonosios rampos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 23 gegužės 2008 - 21:45
Ale visai smagu kaip matau tose Rumsiskese krikstynas daryt
Atsakyti