Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(Svetikas @ 2008 05 20, 14:25)
O kiek jusu buvo is viso? ax.gif Musu tai tik 11 zmoniu. Tai manau spesim ir dovanas padovanuot ir siek tiek pazaist.  rolleyes.gif O jei ka sumokesim, kad valanda dar pabutume, ka padarysi smile.gif

keli klausimeliai:
1. Kiek tiksliai laiko trunka koplycioj?
2. Parekomenduokit ka nors is valgiarascio. Pasidalinkit ka valget, ar patiko ir t.t. ir pan.  bigsmile.gif
Papildyta:

nuotraukos super  thumbup.gif

Mūsų 19 žmonių buvo. O valgėm "Dzūkų" kepsnį. Tikrai skanus ir porcija padori smile.gif

Koplytėlėj tai viskas labai greitai, apie 20 min.
Atsakyti
Mergaiciukes,kreipiuos i tas,kurios jau sventete krikstynas.Noriu paklausti patarimo,tiktu ar kvailai atrodytu toks dalykas,kad mums iseinant is Rumsiskiu koplyteles po kriksto pasipiltu ramuniu ziedu lietutis?
Busiu dekinga atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 20 gegužės 2008 - 15:10
QUOTE(liuoga @ 2008 05 20, 14:31)
Mūsų 19 žmonių buvo. O valgėm "Dzūkų" kepsnį. Tikrai skanus ir porcija padori  smile.gif

Koplytėlėj tai viskas labai greitai, apie 20 min.

O is saltu uzkandziu ka nors uzsakinejot? O alkoholi ten pirkot, ar galima savo atsivest? ax.gif
Atsakyti
turiu nekokiu ziniu. Skambinausi ka tik moterytei, nebebus arkliu jau, pavede arklininkai ir sake kad nebutu nemalonumu daugiau sios paslaugos nebeteiks unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 05 20, 18:05)
turiu nekokiu ziniu. Skambinausi ka tik moterytei, nebebus arkliu jau, pavede arklininkai ir sake kad nebutu nemalonumu daugiau sios paslaugos nebeteiks unsure.gif  doh.gif

Tai idomu jau nei vienam nebus unsure.gif Jei mums pazadeta, kad bus, nes isanksciau uzsakem unsure.gif
Atsakyti
nebus tai nebus unsure.gif nors galėjo ir būt, su auto - "moderiniu žirgu" pavažiuosim biggrin.gif arba pėsčiomis cool.gif
Atsakyti
tai ten vaziuot ner kur, cia gi buvo kaip atrakcija tik. Kaip supratau tai tie vezikai buvo is kaimo ir pavede jau nekarta, tai atvaziuoja tai neatvaziuoja, tai ji tipo sako kad nebutu nesusipratimu daugiau su jais reikalu nebetures g.gif
Atsakyti
sveikos,na vat as snd skambinau tai dar gavau vieta sest. rugpjucio 30,sake dar yra laisvu ketvirtad ir rugseji dar yra laisvu vietu,tik kunigas jau visiskai uzimtas,tai mes pas kita vaziuosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 05 20, 16:09)
Mergaiciukes,kreipiuos i tas,kurios jau sventete krikstynas.Noriu paklausti patarimo,tiktu ar kvailai atrodytu toks dalykas,kad mums iseinant is Rumsiskiu koplyteles po kriksto pasipiltu ramuniu ziedu lietutis?
Busiu dekinga atsakiusioms  4u.gif

Aš manau, kad būtų gražu.

QUOTE(Svetikas @ 2008 05 20, 17:57)
O is saltu uzkandziu ka nors uzsakinejot? O alkoholi ten pirkot, ar galima savo atsivest? ax.gif

Šaltų neužsakinėjom, o alkoholį ten pirkt reikia, savo neleido atsivežt. Bet brangiai ten pas juos gaunasi, vyno butelis ~30 Lt, brendžio ~60 Lt.
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 05 20, 22:31)
Aš manau, kad būtų gražu.

Labai aciu uz nuomone,nes galvojau,kad jau labai kvailai sugalvojau,kad niekas neatsako biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar norejau paklausti,nes nors ir buvusi esu Rumsiskiu muziejuj niekaip atstumu neatkuriu sad.gif ,ar toli nuo koplyteles marios?
Scenarijuj esu numacius,tokia vieta,kad plugdom po kriksto laivelius su uzrasytais palinkejimais .Tik bijau kad pestiniu tramvajum labai toli gausis,ar ne? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 05 20, 22:46)
Labai aciu uz nuomone,nes galvojau,kad jau labai kvailai sugalvojau,kad niekas neatsako  biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar norejau paklausti,nes nors ir buvusi esu Rumsiskiu muziejuj niekaip atstumu neatkuriu sad.gif ,ar toli nuo koplyteles marios?
Scenarijuj esu numacius,tokia vieta,kad plugdom po kriksto laivelius su uzrasytais palinkejimais .Tik bijau kad pestiniu tramvajum labai toli gausis,ar ne? unsure.gif

Na, žinok tolokai, prie Karčemos. Pėstute eiti tikrai toli. Nebent yra kur kitas priėjimas.
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2008 05 19, 16:37)
Mes jau irgi po didžiosios šventės  4u.gif  Buvo super  thumbup.gif  Gaila tik, kad nebuvo itin šilta, taigi mažiaus fotosesija lauke su striuke vyko ir nesimatė gražiųjų krikšto mamos siūtų rūbelių  verysad.gif
Va viena akimirka:
user posted image

Mums irgi tą patį porino ta moteriškaitė, nors papuošimų irgi nebuvom užsisakę. Tai MB irgi 10 Lt davė  unsure.gif


as irgi nusprendziau nepuosti baznycios del 20 min, bet jei jau pristos ta moteryte tai ka darysi. aciu kad perspejot

va del oro tai ir man labai gaila, kad savaitgalis vesus nusimato. mes si sestadieni krikstysimes, o suknute musu irgi labai grazi ir trumpom rankovytem, tai jauciu liksim be viso grozio verysad.gif

ir del arkliu gaila.

as irgi neisivaizduoju tu atstumu, jeigu arkliu nebus tai ar toli nuo tu apeigu vietos koplycia, nes mes pas vadove 15.30 o baznycioj 16.30. ar spesim nueiti? g.gif

kaip as jau jaudinuosi cool.gif
Atsakyti