Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

kaip faina kad paraset ispudzius smile.gif super. as tai tik uzsiregistravus bet del tu arkliu visokiu dar nieko nesitariau. pasukau vadovei tai liepe sukt vakare, vakare jau nekele, nu reiks rytoj bandyt
lauksim dar ispudziu. tik kai apie ta karcema parase tai man ji nelabai pasirode. kazkaip iki 19val dirba o paskui uz kiekviena val jei ima abnbakes tai nefaina. rasim kita kokia kavine pakeliui. O taigi ten yra ir deivina, ir bajorkiemis, ar kas nors saketes kuri is siu?
Atsakyti
gal kur nors matet patarimu kokius uzkandzius pasiruost galima iskylai? g.gif nesugalvoju ka ten veztis valgomo g.gif musu jau uz poros sav krikstynos o as kazkaip dar nieko nesusiruosus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 05 13, 11:59)
gal kur nors matet patarimu kokius uzkandzius pasiruost galima iskylai? g.gif  nesugalvoju ka ten veztis valgomo g.gif musu jau uz poros sav krikstynos o as kazkaip dar nieko nesusiruosus blink.gif

mes labai daznai ivairiomis progomis darom visu progu sventimus gamtoje, tai visada darom sumustiniu vertinukus ir grazu ir visiems patinka..
verinuku variantai:
duona-mesa-agurkiukas-duona
duona-lasisa-citrina-duona
duona-lasisa-apelsinas-duona
puse vynuoges-banasas-kivi-banasas-puse vynuoges (sitai tai tikras hitas)
suris-vynuoge-suris
kepta duona-suris-vynuoge-suris-kepta duona
ivairiu suriu vertinukas
suris-dziovinta slyva-suris..
zodziu, cia tik fantazijos reikia ir laiko viska suverti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2008 05 13, 11:59)
gal kur nors matet patarimu kokius uzkandzius pasiruost galima iskylai? g.gif  nesugalvoju ka ten veztis valgomo g.gif musu jau uz poros sav krikstynos o as kazkaip dar nieko nesusiruosus blink.gif



Laba, geriausiai tokiu atveju,vieno kasnio uzkandeles, maziau terliones ir skanu. thumbup.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Vijuke, gal foto turi savo vėrinukų bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2008 05 13, 18:19)
Vijuke, gal foto turi savo vėrinukų  bigsmile.gif  4u.gif

pasiknaisiojau, radau soki toki vaizda..
user posted image
Atsakyti
ačiū 4u.gif pažiūrėsim gal ir kopijuot reiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2008 05 13, 20:14)
ačiū 4u.gif pažiūrėsim gal ir kopijuot reiks biggrin.gif

niu nieko sunkaus smile.gif o patogumas nerealus ir visiems labai skanu - ypac vaikams tokie dalykai patinka, nes ne kaip visada - zodziu ne paprastas sumustinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 05 12, 16:01)
Loreta, o koks fotoaparato ar kameros mokestis butu? Mamytes,atleiskit jau uz mano ikyruma,bet gal vis delto karciamos kanas galetumet atsiust?( mano el.p.- dianaairija@gmail.com).Buciau labai dekinga!

Labas dianaairija, atsiprasau kad tik dabra rasau gal jau gavai info is ko nors kito apie kainas unsure.gif bet jei dar ne tai ieik i liaudies buities muziejus rumsiskese tinklalapi gali ir per google paieska susirast ir ten rasi visas tiklias kainas visu ju teikiamu paslaugu su paaiskinimais. grazios sventes linkiu naujiems busimiems kriskcionims 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciocė @ 2008 05 12, 17:53)
O kaip žinot už kokį mokėt  g.gif  Man sakė ta bobulytė užsakys ir viskas  biggrin.gif

Labukas, Cioce, persiprasau kad tik dabar atsakau gal jau gavote info is ko nors kito.. g.gif jei dar ne smile.gif tuomet rasau kad as maniau taip pat kad su bobulyte susitariau ir tiek bet kai susitikom kad apziuret sodyba kurioje bus uzsiemimas muziejuje ir derinom ka reikia tureti tuomet ji man ir pasake kad reikes susimoket kasose uz masinas jei su jomis i teritorija noresim ivaziuot uz bilietus ir fotoaparatus bei kameras taip pat uz arkliukus - tada ji pasake kad yra vezimas su dviem kinkiniais ir vienu. kai issiaiskinau tai jei nores vaziuot apie 10 zmoniu vezimu su arkliu tuomet reikia moket 55lt nes vezimas turi buti su dviem arkliais jei maziau zmoniu tuomet pigiau uz 25lt. kitas dalykas jusu tikrai prie kasos paklaus kiek zmoniu vaziuos ir koki vezima duoti. geros nuotaikos 4u.gif ir grazios sventes biggrin.gif sekmes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 05 07, 19:15)
Moteris,kuri puosia koplytele tel.nr.,bent jau  praeitais metais buvo toks;
8-627-64234
Tikiuos,nebus numerio pasikeitus  rolleyes.gif
Papildyta:

Oj tamsa grasinti man gallll nereiketu  cool.gif ,nes imsiu ir pabandysiu nepadet  laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreta V @ 2008 05 14, 01:08)
Labukas, Cioce, persiprasau kad tik dabar atsakau gal jau gavote info is ko nors kito..  g.gif  jei dar ne  smile.gif tuomet rasau kad as maniau taip pat kad su bobulyte susitariau ir tiek bet kai susitikom kad apziuret sodyba kurioje bus uzsiemimas muziejuje ir derinom ka reikia tureti tuomet ji man ir pasake kad reikes susimoket kasose uz masinas jei su jomis i teritorija noresim ivaziuot uz bilietus ir fotoaparatus bei kameras taip pat uz arkliukus - tada ji pasake kad yra vezimas su dviem kinkiniais ir vienu. kai issiaiskinau tai jei nores vaziuot apie 10 zmoniu vezimu su arkliu tuomet reikia moket 55lt nes vezimas turi buti su dviem arkliais jei maziau zmoniu tuomet pigiau uz 25lt. kitas dalykas jusu tikrai prie kasos paklaus kiek zmoniu vaziuos ir koki vezima duoti. geros nuotaikos  4u.gif  ir grazios sventes  biggrin.gif sekmes lotuliukas.gif

Aišku, labai dėkui už informaciją 4u.gif
Vadinasi teks 55 litus klot doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal galit parasyt tikslu Rumsiskiu muziejaus baznycios pavadinima ax.gif ir gal nuotraukyte turite kaip atrodo ji. 4u.gif
Atsakyti