Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

sveikinam naujus krikscionis thumbup.gif thumbup.gif kaip smagu kad viskas pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū liuoga už išsamų aprašymą. tongue.gif Smagu, kad Jūs lydėjo gera nuotaika ir oras. bigsmile.gif Sėkmės jums. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2008 05 11, 13:14)

Tai tu turbūt mus matei ir padarei skubotas išvadas  biggrin.gif

Na, jei pas jus buvo grazus juodas zmogus-tai jus matem baznycioj tongue.gif
O tuos baliauninkus matem ne prie mariu, o viduryje kelio tarp Karcemos ir baznycios g.gif Ten vaikai lakste taip nesaugiai ant kelio...suprantu, kad eismas ten ne kaip autostradoj, bet vis tiek buvo keista...
(siaip-jei as daryciau toki gamtoj pavalgyma-tai geriau jau prie mariu ar lauko pavesinej prie Karcemos...Na, bet kiekvienas savaip 4u.gif )

Sveikinam su pakrikstyjimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2008 05 11, 23:07)
Na, jei pas jus buvo grazus juodas zmogus-tai jus matem baznycioj tongue.gif
O tuos baliauninkus matem ne prie mariu, o viduryje kelio tarp Karcemos ir baznycios g.gif Ten vaikai lakste taip nesaugiai ant kelio...suprantu, kad eismas ten ne kaip autostradoj, bet vis tiek buvo keista...
(siaip-jei as daryciau toki gamtoj pavalgyma-tai geriau jau prie mariu ar lauko pavesinej prie Karcemos...Na, bet kiekvienas savaip 4u.gif )

Sveikinam su pakrikstyjimu 4u.gif

Juodas zmogus blink.gif manau tada ne mus matei smile.gif
Atsakyti
Panos, o kasoj už viską reikia mokėt (t.y. ir už vaišes, ir už programą, ir už arklius ir t.t.)? Ar už vaišes bobutei asmeniškai?
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2008 05 12, 11:35)
Panos, o kasoj už viską reikia mokėt (t.y. ir už vaišes, ir už programą, ir už arklius ir t.t.)? Ar už vaišes bobutei asmeniškai?

aha man irgi rūpi visas mokėjimo planas, g.gif
Atsakyti
QUOTE(XY:) @ 2008 05 11, 18:15)
>>>vyšniux, jūsų až pilnas, labai noriu paprašyt atsiųst Rumšiškių Karčemos valgiaraštį. Atsiųsčiau savo el. paštą. Ačiū 4u.gif

Tikriausia sumaisete nikus,nes as neturejau ir nesidomejau Karciamos valgiarasciu unsure.gif .O vargonininkes ir puosejos telefonus Jums parasiau i az kaip prasete mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 05 12, 11:40)
aha man irgi rūpi visas mokėjimo planas,  g.gif

labas mamytes biggrin.gif , kadangi musu mergytes krikstynos bus si sestadieni smile.gif tai galiu trumpai paaiskinti kad moketi kasose reikia: uz kriskto apeigas 200lt uz bilietus kiek zmoguciu bus, uz masinas po 30lt uz kiekviena jei i muziejaus teritorija su automoibiliais vaziuosite, uz arkli su vezimu ir atitinkamai koki vezima imsite ar su vienu ar su dviem ikinkytais arkliais kaina skiriasi 25 arba 55 lt, uz kiekviena fotoaparata arba kamera taip reikia moketi schmoll.gif todel siulau is anksto pagalvot g.gif kas fotografuos/ filmuos sia graze seimos svente kad niekas nesugadintu Jums nuotaikos tokia grazia diena . uz vaises kuo busite vaisinami viso uzsiemimo metu reikes atsiskaityti su pacia moteryte kuri ves uzsiemima vietoje (apie 85lt).
jei Jums, mamytes mirksiukas.gif , butu nesunku gal jei kas zinote galetumete parasyti ar bilietus reikia ta pacia diena pirkti ar pvz galima diena pries nuspirkti? na kad neriektu lekt ir veluot g.gif . labai lauksiu atsakymo rolleyes.gif bye1.gif
Atsakyti
Loreta, o koks fotoaparato ar kameros mokestis butu? Mamytes,atleiskit jau uz mano ikyruma,bet gal vis delto karciamos kanas galetumet atsiust?( mano el.p.- dianaairija@gmail.com).Buciau labai dekinga!
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 05 12, 16:01)
Loreta, o koks fotoaparato ar kameros mokestis butu? Mamytes,atleiskit jau uz mano ikyruma,bet gal vis delto karciamos kanas galetumet atsiust?( mano el.p.- dianaairija@gmail.com).Buciau labai dekinga!

einu siūsti 4u.gif
Atsakyti
Sirdingai dekoju, Naktibalda! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreta V @ 2008 05 12, 15:39)
uz arkli su vezimu ir atitinkamai koki vezima imsite ar su vienu ar su dviem ikinkytais arkliais kaina skiriasi 25 arba 55 lt,

O kaip žinot už kokį mokėt g.gif Man sakė ta bobulytė užsakys ir viskas biggrin.gif
Atsakyti