Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(Vardaite @ 2008 05 10, 01:40)



Ir uz masinas jus mokejote ar patys sveciai? (nes Karcema gan tolokai nuo baznycios ir trobos, kur vyks apeigos...)




Aš vakar kalbėjau ir su arklių "vairuotoju". Tai su juo galima susitart, kad su vežimu nuvežtų ir iki karčiamos. Bet jei bus geras oras, manau, kad nėra ten taip toli, galima ir pasivaikščioti.
Atsakyti
QUOTE(rita0212 @ 2008 05 09, 13:25)
Sveikos mamytės. Šiandien apsilankiau Rumšiškėse, apsižiūrėjom kur yra koplytėlė ir karčiama. Koplytėlė buvo pasipuošusi krikštynoms. Bet man tai tas puošimas nepatinka, nes ten viskas dvelkia tokia senove, o čia prie suolų priraišiota plastikinių kaspinų. Čia tik mano nuomonė, bet man tie kaspinai visą vaizdą gadina. Dabar pamačiau, kad gražiausia originali ir šiuolaikiniais "stebuklais" neišmarginta koplyčia. Prašau niekas neįsižeiskit, nes čia tik mano nuomonė.

Laukiam įspūdžių iš krikštynų.

o pas mus tai buvo graziai gyvom gelem papuosta rolleyes.gif jokiu plastmasiniu kaspinu smile.gif

QUOTE(Vardaite @ 2008 05 09, 23:40)
Sveikos,
turiu pora klausimuku-tai kurios zinot, ar turesit si savaitgali krikstynas-parasykit...
Kada ir kiek moket kunigui blush2.gif ? Vadove tai isvardino kainas, bet baznycia-sako, tai jau atskiras reikalas...Parasykit i AZ-jei nenorit viesai blush2.gif nes kazkaip nepatogu telefonu buvo kunigo man klausti...

Del vezimu-sake yra 2-vienas vienakinkis, kitas dvikinkis...Vienakinkis kainuoja 25lt, dvikinkis 50lt...Telpa kiekvienam 8-10 zmoniu...
Tai jei 20 zmoniu-kasoj moketi 75lt???

Del baznycios puosimo-gal galima tartis, kad tik zvakutes butu-nebutu tu kaspinu?

Ir tos, kurios leidote-leisite balionus- pacios juos atsivezete? (man klausimas, kaip i masina juos sutalpinti, nes jei kiekvienam sveciui po baliona-kad palinkejima i dangu paleist-kaip 20 i masina sukist g.gif )

Ir uz masinas jus mokejote ar patys sveciai? (nes Karcema gan tolokai nuo baznycios ir trobos, kur vyks apeigos...)

man idomu,kaip tiek zmoniu i ta troba tilps doh.gif jau kaip silkutes backoj busit cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2008 05 09, 21:35)
Gal galetumete kas atsiusti karciamos valgiarasti...aciu  Ingrida45@gmail.com

išsiunčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 05 10, 11:24)
man idomu,kaip tiek zmoniu i ta troba tilps doh.gif jau kaip silkutes backoj busit cool.gif

Vaje, pas mus bus 15 žmogeliukų ir tai galvoju kaip susigrūsim doh.gif Bet gal kaip nors g.gif
Atsakyti
Aš klausiau vadovės, tai sakė 10-12 žmonių geriausia. smile.gif
Tai mes tiek ir ruošiamės.
Atsakyti
pas mus buvo 10 troboj ir visur,tai pats tas thumbup.gif jokios grusties,laisvai visur,ir nuotraukose ne vieni kitiems ant galvu.man kazkaip norejosi,kad apeigose ir baznytelej butu patys paciausi,o paskui jau pietavom ir sventem tai daugiau zmoniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 05 10, 07:45)
Niu va,ziuriu ir vel prasideda pabrangimai  verysad.gif  doh.gif  ax.gif .
Kai mes uzsakinejom krikstynu laika,buvom informuoti,kad vezimaitis kainuos 25 lt.apie jokius dvikinkius ar daugiakinkius kalbu nebuvo rolleyes.gif .Zinodama praeitu metu vezimaiciu problemas iskart vadoves klausiau,ji tuomet patikino,kad siais metais visiems vienoda kaina-25 lt. cool.gif .Pasirodo ir vel staigmenos..  verysad.gif

Na nezinau...Man taip pasake...
Siandien buvau apsiziuret-tai buvo vestuves-masinu suvaziave gal 50 doh.gif Klausiau tos moteriskes, kur baznycia puosia-gal cia galima susitart, kad siaip ileistu su masina-tai sako-tikrai ne. Specialiai pabrangino, kad su masinom nevazinetu-tai lyg tycia-dar daugiau vaziuoja su masinom doh.gif
O su ja galima susitart kaip nori kad papuostu-ir su medziaginiais, ir be jokiu kaspinu...

Vieni lauke po krikstynu uzkandziavo lauke...tai pasirode siaip sau...(plastikiniai puodeliai, sumustiniai mazyciai...juk gimines is ivairiu kampeliu suvaziuoja...)Kazkaip po krikstynu vistiek gal turet but siokios tokios vaises...Nebent jie po to kitur kur i restorana vaziavo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vardaite: 10 gegužės 2008 - 22:38
QUOTE(Vardaite @ 2008 05 10, 23:37)
Vieni lauke po krikstynu uzkandziavo lauke...tai pasirode siaip sau...(plastikiniai puodeliai, sumustiniai mazyciai...juk gimines is ivairiu kampeliu suvaziuoja...)Kazkaip po krikstynu vistiek gal turet but siokios tokios vaises...Nebent jie po to kitur kur i restorana vaziavo? g.gif

Šiaip tai ir mes planuojame vežtis sumuštinukus, nors ketiname sode krikštyninę vakarienę valgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, mes jau po krikštynų smile.gif Viskas praėjo thumbup.gif Ir oras kaip pagal užsakymą. Vieną kartą lijo, bet mes kaip tik tuo metu pas bobutę troboj sėdėjom, o jau kai į lauką ėjom, vėl saulė švietė.

Buvo pas mus 19 žmonių, plius fotografas ir filmuotojas. Kasoj nusipirkom bilietus ir paskui važiavom pro kitus vartus, kad arčiau eit būtų, nes į vidų varėm tik dvi mašinas. Galvojom į vidų važiuot tik su autobusiuku, kad paskui žmones iki Karčemos suvežiot, nes iki jos nuo bažnyčios tolokai, bet paskui prie vartų dėdei davėm 20 Lt, kad dar vieną mašiną įleistų, nes daug visokių reikalingų šmutkių ten buvo smile.gif Tai va, kas važiavo, kas pasivaikščiojo, tikrai nuo tų šoninių vartų iki trobos ir bažnučios netoli. Iš tikrųjų, tai prie vartų nei žmonių skaičiavo, nei kiek bilietų turim, realiai kai pagalvoji, galėjom ir mažiau pirkt. Netikrino nei kiek pensininkų, nieko. Mes su vyru prie kasos aišku sąžiningai pasakėm kad tiek pensininkų, tiek mokyklinio amžiaus ir patikėjo. Už fotiką irgi tik vieną mokėjom, nors buo daugiau smile.gif

Trobelėj tai truputį pasispaust reikėjo, bet tikrai ne taip baisiai. Manau 20 žmonių dar įmanoma. Apeigėlės man thumbup.gif Čia šitoj vietoj nieko nepasakosiu, pačios pamatysit mirksiukas.gif

Buvom užsisakę vieną vežimą. Pradžioj vadovė buvo sakiusi 25 Lt vienas vežimas. Prieš savaitę kai buvom nuvažiavę jau sakė jei vienakinkis tai 25 Lt, dvikinkis- 50 Lt. Čia jau koks atvažiuos, toks. Kasoj sakiau kad užsakėm vienakinkį, sumokėjom 25 Lt, o atvažiavo dvikinkis. Nu ir šaunu biggrin.gif Tilpom į jį turbūt 15 žmonių. Kiti šiek tiek pasivaikščiojo. Tai atidundėjom su vežimaičiu prie bažnyčios. Kunigas tai tikrai thumbup.gif Bažnyčioj tai iš tikrųjų viskas labai greitai, jokių maldų, jokių pamokslų, tik pats krikštas. Bet labai gerai, nes jei ilgiau, tai jau mano vaikis ožiuotis būtų pradėjęs. O dabar viską gerai atlaikė, verkė tik kai vandenuką ant galvytės pylė.

Buvau užsakiusi bažnyčios puošimą. Paskui kai iš vakaro paskaičiau jūsų postus, biškį išsigandau dėl tų kaspinų. Tai iš pat ryto paskambinau puošėjai ir paprašiau, kad būtų tik gėlės ir žvakutės. Ir žinokit thumbup.gif Visai nepuošta man gal kiek nykokai atrodytų, o čia tikrai pats tas padaryta buvo.

Po bažnyčios važiavom iki prieplaukos, nes dar turėjom šiek tiek laiko iki vakarienės. Ten išgėrėm šampaną, užkandom vieno kasnių sumuštinukų, leidom į dangų balionus su palinkejimais, fotografavomės.

Ir 18 val. jau vakarienė Karčemoje. Nuvykus pirmiausia buvo sveikinimai šventės kaltininkui ir mums, nes buvo dar viena proga- penktos vestuvių metinės biggrin.gif Karčemoje buvau užsakiusi tik karštus, gaivą, brendį, vyną, kavą ir arbatą. Patiekalai tikrai skanūs. Kas man iš tikrųjų nelabai patiko, tai kad jie dirba iki 19 val. Mūsų vakarienė buvo 18 val. Prieš tai kai teiravausi telefonu, sakė, kad galėsim ir ilgiau būt, bet už valandą tada reikės mokėti 30 Lt. Paskui kai el.paštu kai susirašinėjom dėl valgiaraščio, kaina pakilo iki 40 Lt. O vakar jau vietoj sako, valanda 60 Lt. Nu tai jau čia pradėjau ginčytis, sakau rašėt, kad bus 40 Lt. Tada nusileido smile.gif Bet vėlgi, kad ir leido ilgiau pabūt, matėsi toks skubinimas iš jų pusės. Tik suvalgėm karštus, jau klausia kiek kavų, kiek arbatų bus. Nu matosi nori, kad greičiau išeitume.

Apie 20 val maždaug pakilom nuo stalo ir važiavom namo sodint ąžuoliuko...
Man asmeniškai viskas patiko. Tik kad labai greitai laikas ėjo, atrodo tiek ruoštasi, tiek viską ir taip greit praėjo.


QUOTE(Vardaite @ 2008 05 10, 00:40)
Sveikos,
turiu pora klausimuku-tai kurios zinot, ar turesit si savaitgali krikstynas-parasykit...
Kada ir kiek moket kunigui blush2.gif ?

Ir tos, kurios leidote-leisite balionus- pacios juos atsivezete? (man klausimas, kaip i masina juos sutalpinti, nes jei kiekvienam sveciui po baliona-kad palinkejima i dangu paleist-kaip 20 i masina sukist g.gif )

Ir uz masinas jus mokejote ar patys sveciai? (nes Karcema gan tolokai nuo baznycios ir trobos, kur vyks apeigos...)


Mūsų krikštatėviai davė 100 Lt. Kada tai nežinau, nes pas mus tai istorija gavosi. Nepadavė prieš krikštą, o po krikšto visai iš galvos išgaravo. O ir kunigėlis taip greitai išeit susisuko ir net nepastebėjom kaip išvažiavo namo. Bet gerai kad kunigėlis mūsų vienų draugų pažįstamas. tai važiavom su tais draugais pas kunigėlį į namus biggrin.gif blush2.gif

Mes leidom balionus, turėjom jų 15. Į mašinos bagažinę tikrai tilpo, aišku pavargt reikėjo kos sugrūdom, nes vis į lauką išlįst norėjo biggrin.gif Mes kai užsisakinėjom balionus, tai mums jų visus šniūrus į vieną krūvą surišo, taip jie po vieną nesiplaiksto, o paskui atrišt po vieną nėra jokių problemų.

Ir už mašiną, ir už bilietus svečiams mokėjom mes. Bet buvom pasakę, kad su mašinom labai brangu, tai mašinų nevarysim, obus vienas autobusiukas, kuris visus suvežios.


QUOTE(Vardaite @ 2008 05 10, 23:37)
Vieni lauke po krikstynu uzkandziavo lauke...tai pasirode siaip sau...(plastikiniai puodeliai, sumustiniai mazyciai...juk gimines is ivairiu kampeliu suvaziuoja...)Kazkaip po krikstynu vistiek gal turet but siokios tokios vaises...Nebent jie po to kitur kur i restorana vaziavo? g.gif

Tai tu turbūt mus matei ir padarei skubotas išvadas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuoga: 11 gegužės 2008 - 13:16
>>>vyšniux, jūsų až pilnas, labai noriu paprašyt atsiųst Rumšiškių Karčemos valgiaraštį. Atsiųsčiau savo el. paštą. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 05 08, 23:03)
o adresas kur  g.gif  tongue.gif


oi, pamirsau parasyt savo adresiuka: erikamili@gmail.com
Atsakyti
Stai ir mes po krikstynu. Oras pasitaike superinis. Labai smagios apeigos ir siaip gera nuotaika visur lydejo. Keletas pastebejimu - i vidu varem autobusiuka su 7 vietom, tai patikrino tik auto bilietus o kiek keleiviu ir ar uz juos sumoketa niekam nebuvo idomu. Uz arklius sumokejom 50 Lt - bet sioje vietoje reikia buti labai konkretiems ir grieztiems - musu arkliai velavo 15 min., del ko paveze tik 100m ir lekem visi pas kuniga, nes ir taip velavom. Isvada - padovanojom tuos 50 Lt ir tik susinervinom doh.gif . Siaip nuo vartu iki ceremonijos sodybos paeiti visiskai netoli - net nepastebejau kaip atejom, o dar ir vezimuka stumem. Nuo sodybos iki koplycios apskritai 5 minutes kelio. Po krikstynu dundejom i kaimo sodyba shvesti tad karciama nesinaudojom. Tai tiek trumpai musu ispudziu.
Atsakyti