Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

Sveikutes, mane taip pat valgiarastis labai domintu, is anksto dekoju! dianaairija@one.lt
Atsakyti
Dar norejau paklausti mamyciu,kurios susitre su Rumsiskiu klebinu. Ar jusu duomenis kokius uzsirase,ar ne? Nes musu nieko neklause ir tik pasizymejo,kad ta diena,ta valanda uzimtas ir viskas .
Atsakyti
Sveikos mamytės. Šiandien apsilankiau Rumšiškėse, apsižiūrėjom kur yra koplytėlė ir karčiama. Koplytėlė buvo pasipuošusi krikštynoms. Bet man tai tas puošimas nepatinka, nes ten viskas dvelkia tokia senove, o čia prie suolų priraišiota plastikinių kaspinų. Čia tik mano nuomonė, bet man tie kaspinai visą vaizdą gadina. Dabar pamačiau, kad gražiausia originali ir šiuolaikiniais "stebuklais" neišmarginta koplyčia. Prašau niekas neįsižeiskit, nes čia tik mano nuomonė.

Laukiam įspūdžių iš krikštynų.
Atsakyti
QUOTE(rita0212 @ 2008 05 09, 14:25)
Sveikos mamytės. Šiandien apsilankiau Rumšiškėse, apsižiūrėjom kur yra koplytėlė ir karčiama. Koplytėlė buvo pasipuošusi krikštynoms. Bet man tai tas puošimas nepatinka, nes ten viskas dvelkia tokia senove, o čia prie suolų priraišiota plastikinių kaspinų. Čia tik mano nuomonė, bet man tie kaspinai visą vaizdą gadina. Dabar pamačiau, kad gražiausia originali ir šiuolaikiniais "stebuklais" neišmarginta koplyčia. Prašau niekas neįsižeiskit, nes čia tik mano nuomonė.

Laukiam įspūdžių iš krikštynų.

Zinok ir mano ta pati nuomone apie tuos kaspinus blush2.gif .Todel ir atsisakem puosejos paslaugu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 05 09, 14:28)
Zinok ir mano ta pati nuomone apie tuos kaspinus  blush2.gif .Todel ir atsisakem puosejos paslaugu  ax.gif


tai gerai kad as ir nesitariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 05 09, 13:43)
Dar norejau paklausti mamyciu,kurios susitre su Rumsiskiu klebinu. Ar jusu duomenis kokius uzsirase,ar ne? Nes musu nieko neklause ir tik pasizymejo,kad ta diena,ta valanda uzimtas ir viskas .


Jokių duomenų manęs neklausė. Aš tariausi sausio mėnesį. o krikštysim tik rugpjūčio 23, tai man irgi kažkaip baugu, ar ten viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(dianaairija @ 2008 05 09, 12:43)
Dar norejau paklausti mamyciu,kurios susitre su Rumsiskiu klebinu. Ar jusu duomenis kokius uzsirase,ar ne? Nes musu nieko neklause ir tik pasizymejo,kad ta diena,ta valanda uzimtas ir viskas .


Mano tai tel. uzsirase, tai ir dabar nesenai paskambino pasitikslint del valandos rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, del klebonelio nepergyvenkite smile.gif Jis tikrai COOL smile.gif smile.gif smile.gif Jis mus su vyru sutuoke smile.gif Buvom visi tikrai patenkinti wink.gif Tikras TUKAS is Robino Hudo smile.gif
Mano nuomone, jis vietoje ( koplyteleje ) parasys pazymele apie kriksta smile.gif
Atsakyti
Gal galetumete kas atsiusti karciamos valgiarasti...aciu Ingrida45@gmail.com
Atsakyti
Sveikos,
turiu pora klausimuku-tai kurios zinot, ar turesit si savaitgali krikstynas-parasykit...
Kada ir kiek moket kunigui blush2.gif ? Vadove tai isvardino kainas, bet baznycia-sako, tai jau atskiras reikalas...Parasykit i AZ-jei nenorit viesai blush2.gif nes kazkaip nepatogu telefonu buvo kunigo man klausti...

Del vezimu-sake yra 2-vienas vienakinkis, kitas dvikinkis...Vienakinkis kainuoja 25lt, dvikinkis 50lt...Telpa kiekvienam 8-10 zmoniu...
Tai jei 20 zmoniu-kasoj moketi 75lt???

Del baznycios puosimo-gal galima tartis, kad tik zvakutes butu-nebutu tu kaspinu?

Ir tos, kurios leidote-leisite balionus- pacios juos atsivezete? (man klausimas, kaip i masina juos sutalpinti, nes jei kiekvienam sveciui po baliona-kad palinkejima i dangu paleist-kaip 20 i masina sukist g.gif )

Ir uz masinas jus mokejote ar patys sveciai? (nes Karcema gan tolokai nuo baznycios ir trobos, kur vyks apeigos...)
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2008 05 09, 21:03)
Sveikos merginos, del klebonelio nepergyvenkite smile.gif Jis tikrai COOL smile.gif smile.gif smile.gif Jis mus su vyru sutuoke smile.gif Buvom visi tikrai patenkinti wink.gif Tikras TUKAS is Robino Hudo smile.gif
Mano nuomone, jis vietoje ( koplyteleje ) parasys pazymele apie kriksta smile.gif

visai neblogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2008 05 10, 00:40)
Sveikos,
Del vezimu-sake yra 2-vienas vienakinkis, kitas dvikinkis...Vienakinkis kainuoja 25lt, dvikinkis 50lt...Telpa kiekvienam 8-10 zmoniu...
Tai jei 20 zmoniu-kasoj moketi 75lt???

Niu va,ziuriu ir vel prasideda pabrangimai verysad.gif doh.gif ax.gif .
Kai mes uzsakinejom krikstynu laika,buvom informuoti,kad vezimaitis kainuos 25 lt.apie jokius dvikinkius ar daugiakinkius kalbu nebuvo rolleyes.gif .Zinodama praeitu metu vezimaiciu problemas iskart vadoves klausiau,ji tuomet patikino,kad siais metais visiems vienoda kaina-25 lt. cool.gif .Pasirodo ir vel staigmenos.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 10 gegužės 2008 - 07:46