Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumsiškėse.2tema

QUOTE(xxsaulytexx @ 2008 05 06, 17:02)
Siandiena netikedama dar gavau vieta birzelio 20d., taciau klebonelis jau nepriima, sake, kad po apeigu vykti i kita baznycia arba galima atsivezti savo kunigeli. Sakykit merginos, ar kam buvo taip, kazi ar sutiktu vaziuot kiti kunigai? net nezinau i kur kreiptis ir kaip praded tartis su kokiu kunigu.

tikrai galima, MB fotografavo vienas krikstynas, kur kunigeli zmones buvo atsiveze savo i ta koplytuke, o kiti po ceremoniju Rumsiskese vaziavo i Vytauto baznycia krikstytis.. taip kad abu variantai tikrai galimi..
Atsakyti
sveikos,mes taip pat norim savo atzalele krikstyt rumsiskese,ten yra mano proseneliu sodyba,tai skambinsiu ir bandysiu tartis kad butent joje viskas vyktu thumbup.gif visai giminei smagumelis
Atsakyti
o kaip del koplyteles puosimo?su ta moteryte tartis is anksto?ir gal nr turit? ir ten bus tyla nes maciau pradzioje apie varginus kazkas kalbejot...
Atsakyti
Moteris,kuri puosia koplytele tel.nr.,bent jau praeitais metais buvo toks;
8-627-64234
Tikiuos,nebus numerio pasikeitus rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Donaldziukas @ 2008 05 06, 10:56)
I tave tave moteriske tongue.gif  ir pabandyk man nepadet bigsmile.gif
nail.gif  lotuliukas.gif

Oj tamsa grasinti man gallll nereiketu cool.gif ,nes imsiu ir pabandysiu nepadet laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 07 gegužės 2008 - 17:15
Nu ka, krikstynu metas Rumsiskese prasideda thumbup.gif

Man ir taip toli atrodo ta liepos 26, ale ne velnia doh.gif

QUOTE(liuoga @ 2008 05 03, 21:23)
Ne, nemokėjom ir net su mašina leido įvažiuoti  4u.gif
aciuks.gif


Jums GERO oro ir nuotaikos namie nepalikit mirksiukas.gif 4u.gif Lauksim fotoreportazo 4u.gif ax.gif

QUOTE(xxsaulytexx @ 2008 05 06, 16:02)
Siandiena netikedama dar gavau vieta birzelio 20d., taciau klebonelis jau nepriima, sake, kad po apeigu vykti i kita baznycia arba galima atsivezti savo kunigeli. Sakykit merginos, ar kam buvo taip, kazi ar sutiktu vaziuot kiti kunigai? net nezinau i kur kreiptis ir kaip praded tartis su kokiu kunigu.


As ir zinau, kad galima - arba savo kunigeli veztis, arba i kita baznytele vaziuoti kriksto sakramenta priimti. Taip kad jusu pasirinkimo laisve mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 04 25, 14:38)
taip, ta moterytė būtent taip ir sakė. aš supratau, kad ji ir perrengs to ritualo metu ax.gif


nu as nelabai isivaizduoju kaip ji ten ta mano vaika nupraus ir aprengs, nes maniske neprisileidzia svetimu zmoniu. aplamai mes galvojam kaip ji pas kriskto tevus eis. bus dudu nerealiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramčiukas @ 2008 05 08, 15:47)
nu as nelabai isivaizduoju kaip ji ten ta mano vaika nupraus ir aprengs, nes maniske neprisileidzia svetimu zmoniu. aplamai mes galvojam kaip ji pas kriskto tevus eis. bus dudu nerealiai  doh.gif


Pas mus lygiai tas pats, vaikas tik mane prisileidžia. Jei svetimi kalbina, tai gerai, juokiasi, laiminga, bet jei nors per žingsnį priartėja, tai prasideda verksmai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 05 07, 17:15)
Moteris,kuri puosia koplytele tel.nr.,bent jau  praeitais metais buvo toks;
8-627-64234
Tikiuos,nebus numerio pasikeitus  rolleyes.gif

taip, tikrai toks telefonas, man tokį davė vadovė prieš savaitę mirksiukas.gif

QUOTE(rita0212 @ 2008 05 08, 19:24)
Pas mus lygiai tas pats, vaikas tik mane prisileidžia. Jei svetimi kalbina, tai gerai, juokiasi, laiminga, bet jei nors per žingsnį priartėja, tai prasideda verksmai  doh.gif

tai va aš galvoju, kad reiks vaiką prie krikštatėvių įpratint iš anksto, leist susipažint, kad nebūtų vietoj vargonų dūdų orkestro biggrin.gif
Atsakyti
Valio, pavyko, per pazistamus radom kunigeli, kuris kaip ir sutinka vaziuot i kita baznycia, dabar tik reiks viska suderint ir dar karta atsiklaust kunigelio, ar tikrai leis kitam.
Atsakyti
Merginos, maciau, kad turite Karcemos valgiarasti, gal kas galetumete ir man atsiusti . Aciu.
Atsakyti
parsisiunčiau krikštynom suknytę, manyčiau tinkama Rumšiškėms, nes atrodo kaip sendinta suknelė mums mažoka gal ką sudomins blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xxsaulytexx @ 2008 05 08, 22:55)
Merginos, maciau, kad turite Karcemos valgiarasti, gal kas galetumete ir man atsiusti . Aciu.

o adresas kur g.gif tongue.gif
Atsakyti