Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlių schemos

Silsta cia tavo megzta,jau bijau ir suklyst doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2013 02 18, 21:07)
Silsta cia tavo megzta,jau bijau ir suklyst doh.gif  g.gif


Ne ne, ne mano nerta lotuliukas.gif Čia tik schemos dedamos. Radau tokią nelogą servetytę ir įkeliau - sakau, gal kas ners ją?
Atsakyti
Idomu,koks jos dydis naturoj.Man ji siaip daili.
Atsakyti
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doma_: 21 vasario 2013 - 12:06
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doma_: 21 vasario 2013 - 13:44
labux,
gal kas gali paaiskint,kaip ji mezgasi.Suprantu tik iki zemu stulpeliu pabaigos.Ka reiskia taskelia tie zenklai ^ ir v,ir aplink apmezgimas.Aciu labai.
user posted image
http://fotki.yandex....to/view/550078/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 23 vasario 2013 - 14:12
taškeliai, mano supratimu, parodo, kur reikia nukelti siūlą naujos eilės pradžiai, galima mezgti žemais stulpeliais, kad ta eilutė kuo mažiau būtų pastebima, nestora, nemoku paaiškinti. Ženklas V kaip ir nieko nereiškia, gal tai, kad platėja toj vietoj mezginys g.gif o ^, kad susiaurėja.
g.gif
Mhm, taip ir yra, dar patyrinėjau tą schemutę. Man čia viskas aišku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 23 vasario 2013 - 14:21
kaip suprast nukelt siula naujos eiles pradziai,cia gi vaseliu.Kaip tau atrodo,kai sakojasi zemu stulpeliu darinys i 3 dalis,kaip ten pereit?
Atsakyti
Nu žiūrėk biggrin.gif Numezgi tą pagrindą, paskui darai pirmą ragelį dešinėj pusėj, kai viršūnėj lieka 1 stulpelis, tada to ragelio kairės pusės pakraščiu leidiesi žemyn nerdama arba žemus stulpelius, arba kažkaip kitaip per tarpus pertempdama siūlą, kol pasieksi pagrindą, tada darai antrą ragelį, vėl jo kaire puse eini žemyn ir darai trečią. Paskui kai tie trys rageliai gatavi, neri 5 kilpų pynelę iki vidurinio ragelio, o nuo ten jau stulpelį su tiek užmetimų, kiek rodo schemoj. Turėtų gautis. Nors schemoj rodo, kad pynelė neriama nuo dešinio ragelio, bet čia ne esamė, taip manau biggrin.gif Bandyk, gal gausis 4u.gif Turėtų .
Atsakyti
Bijau,kad mezgant neteiks malonumo,o tik galvasuki.
Dabar galvoju is to melanzo siulu turetu gal ta neblogai ziuretis,bet nerandu schemos,nors tiksliai zinau,kad kazkur maciau,eisiu i sios temos paieskas.user posted image
Atsakyti
Luety berods sitoj temoj 289 zinute
Atsakyti