Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlių schemos

Čia nemažai servetėlių,gal ką išsirinksit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2010 07 20, 19:14)
Čia nemažai servetėlių,gal ką išsirinksit ax.gif

aciu tikrai labai daug bet ieskau tik labai dideliu serveteliu schemu o ten kol visas perziuresiu doh.gif
Atsakyti
Dėkui už nuorodėles 4u.gif Kadangi dar tik pradedanti, tai sudėtingų schemų nesiimsiu ir platinti pati bijau dar, bijau , kad neatitiks ilgis, o dovanai reikia būtent 90 - 94 cm, tai ieškosiu toliau schemučių smile.gif
Atsakyti
Dovė*, va tau didelių servetėlių schemučių (net labai didelių, čia staltiesės).... biggrin.gif
Man atrodo, jei per didelė, tai galima kažką sugalvot kaip pamažint, ar ne? Tiesiog taip plačiai nenerti paskutinių eilių gal?

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Ir dar...

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 07 20, 07:42)
user posted imageuser posted imageuser posted image

Gal žinote, koks šios servetėlės skersmuo?
Atsakyti
Taigi, kad nėra duota išmieros (skersmens) servetėlės. Jinai tikrai atrodo nemaža, kaip staltiesė ant mažo stalo.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 07 21, 12:18)
Dovė*, va tau didelių servetėlių schemučių (net labai didelių, čia staltiesės).... biggrin.gif
Man atrodo, jei per didelė, tai galima kažką sugalvot kaip pamažint, ar ne? Tiesiog taip plačiai nenerti paskutinių eilių gal?

aciu silsta labai grazios tik kad kai kuriu schemos vietu nelabai suprantu o ir sunku iziureti unsure.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
Labutis, ieškau tokios schemutės, gal galėtumėt kažką panašaus pasiūlyti mirksiukas.gif
Gal kasnors turite kažką panašaus ax.gif
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
esu nerusi tokias kaip parodytos silstos 224 poste - pailgos krastai garanksciuojasi truputi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamm: 12 spalio 2010 - 19:31
Sveikos, gal kur uzmatet tokiu serveteliu rinkinuka?
http://picasaweb.goo...226785860856786
Atsakyti