Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 09, 23:52)
Turėtų nesvietiška kaina būti.. g.gif Apie Dior girdėjau gerų atsiliepimų, bet aš už tuos 160 Lt geriau abonementą į sporto klubą nusipirkčiau doh.gif

as isbandziau dior'a ir nieko gero, tik pinigus jie darosi,juk visiem zinoma, kad mes 70% mokam vien uz varda
Atsakyti
QUOTE(Dofkaml @ 2008 05 13, 13:03)
Naudoju šitą Garnier kūno toniką, bet nieko, vyras sako-tau dar labiau jis matosi, nežinau ką daryti,gal jam tik taip atrodo. O šitą buteliuką gali naudoti kaip masažuoklį, ranka patepti,o juo išmasažuoti.  smile.gif


sazininga vyra turit, nebijo pasakyt kaip yra thumbup.gif aisku, jei tai nebuna kaip rimti izeidimai ar pan. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 13 gegužės 2008 - 14:25
Svarbiausias veikliasias medžiagas, kurios įeina į anticeliulitinių preparatų sudėtį, galima suskirstyti į keletą grupių:1.medžiagos, aktyvinančios kraujotaką-rozmarinas, imbiero,cinamono,eukalipto aliejus, arnika ir gebenės ekstraktas.Jos sukelia vadinamąjį šiluminį efektą, taigi audinius sušildo, o tai pagerina jų kraujotaką ir turi stangrinamajį poveikį2. medžiagos, šalinančios iš audinių skysčius- kadagys, jūros dumblių ekstraktai, turinti kofeino guarana.3. silicio rūgštis- ji yra jungiamojo audinio sudėtinė dalis, garantuojanti jo stangrumą, tačiau jos kiekis, organizmui senstant, mažėja.4.alfa hidroksilinės rūgštys(AHA-rūgštys)- veikia apmirusias epidermio ląsteles.Dėl šio poveikio oda suminkštėja ir sustangrėja, nes AHA- rūgštys teigiamai veikia epidermį, pasižymi drėkinamuoju ir atstatomuoju veikimu.5. jodo preparatai- jų stimuliuojama skydliaukė sumažina riebalų kiekį.Teigiamas dumblių veikims priklauso nuo juose esančio jodo.6. Preparatai su varnalėša- stangrina odą.7. Gebenės ekstraktai- šalina audiniuose susikaupusius skysčius, nes savo sudėtyje turi vitamino P (rutino), jodo, vitaminui B giminingų medžiagų.7. Eterinis arnikos aliejus- turi rauginių medžiagų, dervų ir organinių rūgščių, kurios taip pat pasižymi odą stangrinančių poveikiu. NA GAL PRAVERS TAI RENKATIS KOSMETIKOS PRIEMONES NUO TO NELEMTO CELIULITO mirksiukas.gif
Papildyta:
O celiulito gydymui taikomi šie metodai: 1. LIMFOS DRENAVIMAS 2. REPAMASAŽAS 3. MEZATERAPIJA 4. KŪNO ĮVINIOJIMAS 5. ELEKTROTERAPIJA 6. VAKUUMINIS MASAŽAS 7. LAZERIO PROCEDŪROS 8. ŠILUMOS TERAPIJA
Papildyta:
Celiulito profiklatikai reikalinga:mitybos pertvarkymas, "malonumų" vengimas(alkoholiniai gėrimai ir rūkymas), svorio mažinimas, šlakų ir vandens pašalinimas, jungiamojo audinio stangrinimas(gimnastikos pratimais), pilingas, kasdieninis masažas, odos priežiūros priemonių naudojimas.
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2008 05 02, 14:58)
Gal kas naudojate toki prietaisa pries celiulita? Labai laukiu atsiliepimu  g.gif
http://www.skelbiu.lt/3822640.html



Jei kas toki turite, parasykit prasom, kaip jis, kokie rezultatai blush2.gif
Atsakyti
Nusiprikau SM labai isgirt priemones- vakumines taures ir anticeliulitini krema Viteks. Noriu pasikonsultuot, gal yra tokiu kurios siomis priemonemis pasieket rezultatu ir galti man padet..
Kaip stipriai reikia tas taures ignybt i oda?kai lb stipriai taure suspaudziu ir prinybiu su daug odos, tai labai labai labai skauda, galiu vos pajudinti ja, taip ir reikia??? o kai ja tiesiog prlipinu prie odos vos ignybdama, tada galiu masazuotis,bet gal turi skaudet?gal tame visa esme? smile.gif
Ar Viteks krema reikia nuplauti kaip ir parasyta ant pakuotes,nors jis man taip isigeria kad nieko nelieka?
Labai sunku su kremu masazuotis, lengviau su aliejum,ar verta isitepti anticeliulitiniu aliejumi ir tada tauremis masazuotis,o isimasazavus gerai itrinti Viteks krema ir jo nenuplovus uzsideti anticeliulinius bridzus? smile.gif o gal tokia priemoniu kose slaunyse susipjaus ir nieko gero nesigaus... g.gif
o gal kuri miksavot viska ir buvo super? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2008 05 13, 16:00)
Svarbiausias veikliasias medžiagas, kurios įeina į anticeliulitinių preparatų sudėtį, galima suskirstyti į keletą grupių:1.medžiagos, aktyvinančios kraujotaką-rozmarinas, imbiero,cinamono,eukalipto aliejus, arnika ir gebenės ekstraktas.Jos sukelia vadinamąjį šiluminį efektą, taigi audinius sušildo, o tai pagerina jų kraujotaką ir turi stangrinamajį poveikį2. medžiagos, šalinančios iš audinių skysčius- kadagys, jūros dumblių ekstraktai, turinti kofeino guarana.3. silicio rūgštis- ji yra jungiamojo audinio sudėtinė dalis, garantuojanti jo stangrumą,  tačiau jos kiekis, organizmui senstant, mažėja.4.alfa hidroksilinės rūgštys(AHA-rūgštys)- veikia apmirusias epidermio ląsteles.Dėl šio poveikio oda suminkštėja ir sustangrėja, nes AHA- rūgštys teigiamai veikia epidermį, pasižymi drėkinamuoju ir atstatomuoju veikimu.5. jodo preparatai- jų stimuliuojama skydliaukė sumažina riebalų kiekį.Teigiamas dumblių veikims priklauso nuo juose esančio jodo.6. Preparatai su varnalėša- stangrina odą.7. Gebenės ekstraktai- šalina audiniuose susikaupusius skysčius, nes savo sudėtyje turi vitamino P (rutino), jodo, vitaminui B giminingų medžiagų.7. Eterinis arnikos aliejus- turi rauginių medžiagų, dervų ir organinių rūgščių, kurios taip pat pasižymi odą stangrinančių poveikiu. NA GAL PRAVERS TAI RENKATIS KOSMETIKOS PRIEMONES NUO TO NELEMTO CELIULITO mirksiukas.gif
Papildyta:
O celiulito gydymui taikomi šie metodai: 1. LIMFOS DRENAVIMAS 2. REPAMASAŽAS 3. MEZATERAPIJA 4. KŪNO ĮVINIOJIMAS 5. ELEKTROTERAPIJA 6. VAKUUMINIS MASAŽAS 7. LAZERIO PROCEDŪROS 8. ŠILUMOS TERAPIJA
Papildyta:
Celiulito profiklatikai reikalinga:mitybos pertvarkymas, "malonumų" vengimas(alkoholiniai gėrimai ir rūkymas), svorio mažinimas, šlakų ir vandens pašalinimas, jungiamojo audinio stangrinimas(gimnastikos pratimais), pilingas, kasdieninis masažas, odos priežiūros priemonių naudojimas.



kas yra repamasazas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ditax @ 2008 05 13, 20:21)
kas yra repamasazas? g.gif

specialiu prietaisu pažeistos vietos 3 minutes pašildomos, po to tepamas kosmetinis kremas ir masažuojama specialiu įtaisu
Atsakyti
siulau isbandyti Karin Herzog priemones celiulitui. As dar tik naudoju gera savaite o oda jau issilygino, tik kai suraukiu tai matos tas celiulitas. Po ziemos tai jau pradejo vos ne paprastai matytis ne jokio suraukimo bet dabar jau ok, graziai kojos atrodo. Ir masazuoju ryte ir vakare su paprastu masazuokliu.
Atsakyti
Nesulaukiau atsakymo - ką daryti su poodiniu celiulitu? atsisėdus netinkamoj padėty, sulenkus kojas jis iškart išlenda. kaip sustabdyt, kad nepradėtų lįst į viršų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 13 gegužės 2008 - 22:01
o taures bandei? jei ja gerai suspaudi taaaaip giliai oda isiubia ir ten giliai masazuoja...
tik kad skauda nerealiai ir man nieks neatsako ar turi taip nerealiai skaudet ar uztenka vos suimti ir su saikingu skaudejimu masazint.

O poodinis ,kai seip nesimato,bet kai pvz kai lb itempi suspaudi uzpakaliuka tada matosi? tai tada ir pas mane taspats
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 13 gegužės 2008 - 22:19
QUOTE(solo @ 2008 05 13, 23:01)
Nesulaukiau atsakymo  - ką daryti su poodiniu celiulitu? atsisėdus netinkamoj padėty, sulenkus kojas jis iškart išlenda. kaip sustabdyt, kad nepradėtų lįst į viršų?

kad jo atsikratyt tai salonuose atliekamos proceduros yra veiksmingiausios. O siaip sena ilga bet teisinga istorija: sveikas maitinimas, PASTOVUS masazas su priemonemis ir sportas. cia ilgalaikis savarankiskas metodas. Zinoma priklauso nuo kokio laipsnio celiulitas pas tave.
Papildyta:
Ten kur esu rekomendavus Karin Herzog kremus nuo celiulito tai jie yra su 4% deguonimi ir yra stipri priemone. Ji reikia tik uztepti ant odos ir palaukti kol susigers, ne masazuoti nes ir taip labai giliai i oda prasiskverbia tai masazuojan yra rizia kad i gilesnius audinius neprasiskverbtu. Jei kas nors bandet Karin Herzog parasykit man i AZ.
Atsakyti
QUOTE(agnule @ 2008 05 13, 22:24)
sveikas maitinimas, PASTOVUS masazas su priemonemis ir sportas. cia ilgalaikis savarankiskas metodas. Zinoma priklauso nuo kokio laipsnio celiulitas pas tave.

aš jau aktyviai sportuoju kelis metus be pertraukų, kūnas, rodos, prisipratino ir jam tai joks ne stresas. na, maitinimasis kaip kada. Masažų nebandžiau. Bent jau dėl taurių man vienoj temoj pasakė, kad kol jo nesimato, pradėjus daryti vakuuminius masažus celiulitas pradės kilt į viršų ir tik tada mažėt. O kur man 100 proc. garantijos, kad išryškėjęs man tikrai jis pradės mažėt?
Kokio jis ten laipsnio aš nežinau, tiesiog plika akim stovint jis beveik nesimato, bet ar suspaudus, ar sustangrinus užpakalį ar kojas ar tiesiog būnant tam tikroj padėty išryškėja visu "gražumu".
Atsakyti