Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 09, 22:52)
Turėtų nesvietiška kaina būti.. g.gif Apie Dior girdėjau gerų atsiliepimų, bet aš už tuos 160 Lt geriau abonementą į sporto klubą nusipirkčiau doh.gif

As taip pat sportuoju, sutepiau viena buteliuka ir neliko ne zymeles ir kuna labai pastangrino bigsmile.gif Zinoma pas tas, pas ka yra didesnis celiulitas tikriausia reiketu daugiau pastangu, bet man labai greitai akivaizdziai pasimate rezultatas mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos,
darykite anticeliulitinius kuno ivyniojimus, tai zymiai geresnis ir greitesnis rezultatas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beata75 @ 2008 05 10, 12:38)
Merginos,
darykite anticeliulitinius kuno ivyniojimus, tai zymiai geresnis ir greitesnis rezultatas mirksiukas.gif


esu kazka bandzius panasaus. papasakok kaip ir su kuo ta darai namu salygomis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 10, 10:47)
Tai gal ten ne celiulitas, o riebaliukų sankaupos po oda, jei nutukusi ta mergytė. Pas naujagimius and dubciuko irgi duobučių a la "celiulitinių" pilna  smile.gif

Niu kad zinok celiulitas manau g.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju sia priemone ir visai ji man patinka
user posted image
Atsakyti
aha aš irgi šitą nupirkau tik dar nenaudojau nes kitoki Garnier reikia pabaigt ax.gif kuo jis tau patinka? tuo kad yra mašažuoklis tas? o paskui gal gali ten kito kremo įpilt ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 05 11, 23:55)
aha aš irgi šitą nupirkau tik dar nenaudojau nes kitoki Garnier reikia pabaigt ax.gif kuo jis tau patinka? tuo kad yra mašažuoklis tas? o paskui gal gali ten kito kremo įpilt ar ne? ax.gif


va ir man but idomu,ar eina kito kremo isnaudojus pripilt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 05 11, 16:46)
Siuo metu naudoju sia priemone ir visai ji man patinka
user posted image




o jis tikrai veiksmingas ? blush2.gif
Atsakyti
tikrai netikiu kad vien kremais galima butu pasiekti kazkoki rezultata schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2008 04 30, 10:46)
Su šituo,sakyčiau, reikia gana atsargiai  g.gif Nes jei, pvz, žmogus mėgėjas truputį sūriau pavalgyti, skysčiai bus sulaikomi ląstelėse ir celiulitas nuo to tik dar labiau ryškės. Aš laikausi tos nuomonės- jeigu nesportuoji ir neatlieki visokiausių detoksikuojančių įvyniojimų, su skysčiais geriau nepersistengt  tongue.gif

Tuomet reikia ne skysčių kiekį mažint, o druskos vartojimą.
Papildyta:
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 05 01, 07:27)
1.sveika mityba su druskos vartojimu visiskai nesusije  mirksiukas.gif 
2.O skysciu per diena reikia 2 litru....iskaitant sriubas, arbatas, vaisius ir darzoves... rolleyes.gif

1. Netiesa. Druskos vartojimas labai stipriai įtakoja kūno svorį, ir vienas iš sveikos mitybos principų yra būtent druskos kiekio apribojimas.
2. Netiesa. 1,5- 2 l gryno vandens, plius visa tai, ką išvardinai.
Papildyta:
QUOTE(Bloom @ 2008 05 07, 16:44)
ANTICELIULITINE DIETA - kursas 10 dienu

absurdas doh.gif visa, ką pamesit per šią dietą bus keli kg, kurie po dietos ataugs katastrofišku greičiu net ir mažai valgant. Tokia dieta tikras celiulito draugas.


Beje, kaip kovoti su poodiniu celiulitu? Plika akimi jis beveik nematomas, bet paslaudus, trinant šlaunis ar galų gale sustangrinus kojas, tai šakės blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 12 gegužės 2008 - 12:40
Ismeginau taures,masazuoju jau dvi savaites,bet nezinau ar padeda,reiks is tikruju drauges pakluast,ji mate,kaip pries tai buvo,poto parasysiu.O kremus naudoju ivarius,ir is AVON,ir is Rasa
Atsakyti
Naudoju šitą Garnier kūno toniką, bet nieko, vyras sako-tau dar labiau jis matosi, nežinau ką daryti,gal jam tik taip atrodo. O šitą buteliuką gali naudoti kaip masažuoklį, ranka patepti,o juo išmasažuoti. smile.gif
Atsakyti