Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(sultru beauty @ 2008 05 09, 15:30)
grazios kojos gavos,bet ri svorio ,mano manymu ,numesta..nelbj itikino  g.gif



kadangi as nevilty, tai manau, kad pirksiu biggrin.gif o gal vis tik ir as po 4 sav atsikratysiu monstro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Matri @ 2008 05 09, 16:30)
kadangi as nevilty, tai manau, kad pirksiu biggrin.gif o gal vis tik ir as po 4 sav atsikratysiu monstro smile.gif


visos mes cia "nelbj vilty", bet stebuklais tiket neverta,bent sioj srity smile.gif bet,gal bus geriau nei nieko, o tai jau sis tas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 05 09, 17:44)
visos mes cia "nelbj vilty", bet stebuklais tiket neverta,bent sioj srity  smile.gif  bet,gal bus geriau nei nieko, o tai jau sis tas  mirksiukas.gif


Merginos, o ar maistą labai sūdote? Skaičiau, kad žmogui per dieną pakanka tokio druskos kieko, kuris yra riekutėje juodos duonos doh.gif Įsivaizduokite, kiek mes to brudo viršijame sad.gif
Dažnai, ką mes įvardijame celiulitu, juk yra tiesiog nelygi riebaliuko ir papurtusių audinių sankaupa (druska juk užlaiko vandenį). O tikrasis celiulitas - dar kitaip panikuliozė - tai tokie kieti, netgi skausmingi "gauburai" verysad.gif
O visi kiti nelygumai tikrai nesunkiai išgujami iš mūsų kūnų, aišku, pasistengus ir nepasiduodant silpnybėms smile.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Marmalade: 09 gegužės 2008 - 17:05
Eh, geras video, tokios gražios kojytės paliko... rolleyes.gif

Viskas, ryt eisiu nusipirkti kokį nors kremą. Rinksiuos iš Loreal, Garnier ir Nivea. Gal net reik pasifotkint, kad turėčiau ką palyginti po kelių savaičių g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 09, 19:00)
Merginos, o ar maistą labai sūdote? Skaičiau, kad žmogui per dieną pakanka tokio druskos kieko, kuris yra riekutėje juodos duonos  doh.gif Įsivaizduokite, kiek mes to brudo viršijame sad.gif
Dažnai, ką mes įvardijame celiulitu, juk yra tiesiog nelygi riebaliuko ir papurtusių audinių sankaupa (druska juk užlaiko vandenį). O tikrasis celiulitas - dar kitaip panikuliozė - tai tokie kieti, netgi skausmingi "gauburai"  verysad.gif 
O visi kiti nelygumai tikrai nesunkiai išgujami iš mūsų kūnų, aišku, pasistengus ir nepasiduodant silpnybėms smile.gif


nededu niekur, kiek su maisto produktais buna,tiek.

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 09, 20:20)
Eh, geras video, tokios gražios kojytės paliko... rolleyes.gif

Viskas, ryt eisiu nusipirkti kokį nors kremą. Rinksiuos iš Loreal, Garnier ir Nivea. Gal net reik pasifotkint, kad turėčiau ką palyginti po kelių savaičių g.gif  blush2.gif

man ir buvo kile minciu apie fotkinimasi,bet neturiu fotiko pati,o negi kito prasysi doh.gif butu super,jei galetum ir forume ikelt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 05 09, 15:16)
nelinkiu,bet tik neprisisaukit taip liezuvius kaisiodama ir besimaivydama  mirksiukas.gif  kazkada ir as jo neturejau, sakiua "niekad niekad", ir se tau ....  doh.gif

nu man dar tik 19,tai as nsijaudinu del to wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2008 05 10, 00:04)
nu man dar tik 19,tai as nsijaudinu del to wink.gif


o man 20, buna verkiu del to... mirksiukas.gif ir amzius cia visiskai ne rodiklis,dbr paaugles dar nesubrendusios celiulita rysku jau turi.
Atsakyti
Turejau ROC kremuka, nors celiulito tik uzuomazgos, bet labai padejo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 05 09, 23:26)
Turejau ROC kremuka, nors celiulito tik uzuomazgos, bet labai padejo  bigsmile.gif


Turėtų nesvietiška kaina būti.. g.gif Apie Dior girdėjau gerų atsiliepimų, bet aš už tuos 160 Lt geriau abonementą į sporto klubą nusipirkčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 05 10, 00:13)
o man 20, buna verkiu del to...  mirksiukas.gif  ir amzius cia visiskai ne rodiklis,dbr paaugles dar nesubrendusios celiulita rysku jau turi.

Cia as del to amziaus tokia pastabele, gal lietuvems ir netinka, bet JAV teko matyt septynmete su toookiu ryskiu celiulitu, kad ojojoj blink.gif Ir beje ne viena blink.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 05 10, 10:30)
Cia as del to amziaus tokia pastabele, gal lietuvems ir netinka, bet JAV teko matyt septynmete su toookiu ryskiu celiulitu, kad ojojoj blink.gif Ir beje ne viena  blink.gif


Tai gal ten ne celiulitas, o riebaliukų sankaupos po oda, jei nutukusi ta mergytė. Pas naujagimius and dubciuko irgi duobučių a la "celiulitinių" pilna smile.gif


Atsakyti
Pasiskaitykit sita straipsniuka.Gan aiskus.
http://snobo.puslapi.../celiulitas.htm
Atsakyti