Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 08, 16:57)
O kur sportuoji - salėje ar grupiniuose užsiėmimuose?


Salėje su treniruokliais pagal trenerės sudarytą programą ax.gif Jai kaip tik sakiau, kad labiausiai su kojom noriu dirbti, na tai raumenukai jau po kokių 3 kartų labai pradeda ryškėt, bet tas brudas niekaip nenyksta ax.gif

O grupinių užsiėmimų labai nemėgstu doh.gif Man tos visos aerobikos schmoll.gif Aš geriau „kačialinu“ treniruoklį... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 08 gegužės 2008 - 16:23
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 08, 18:22)
Salėje su treniruokliais pagal trenerės sudarytą programą ax.gif Jai kaip tik sakiau, kad labiausiai su kojom noriu dirbti, na tai raumenukai jau po kokių 3 kartų labai pradeda ryškėt, bet tas brudas niekaip nenyksta ax.gif

O grupinių užsiėmimų labai nemėgstu doh.gif Man tos visos aerobikos schmoll.gif Aš geriau „kačialinu“ treniruoklį... blush2.gif


kaip gali raumuo po triju uzsiemimu parysket? blink.gif kad man sitaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 08, 18:22)
O grupinių užsiėmimų labai nemėgstu doh.gif Man tos visos aerobikos schmoll.gif Aš geriau „kačialinu“ treniruoklį... blush2.gif


Na va, o man atvirkščiai - kai trenerė rėkauja tai ir darai "nuog dūšios", nes salėje man nuobodu pasidaro, ypatingai ant kardio treniruoklių, su kuriais dirbant labiausiai juk ir dega riebaliukai smile.gif Dar nepatinka, kad vakarais treniruokliai užimti būna - reikia ilgiau laukti ir tada treniruotė neproduktyvi gaunasi smile.gif

Bet va, su tais raumenukų "kačialinimais" - jei nesubalansuoji mitybos, tuomet raumuo auga, ryškėja, o riebaliukas (kartu su celiulitu) ir lieka sad.gif





Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 05 08, 17:26)
kaip gali raumuo po triju uzsiemimu parysket?  blink.gif  kad man sitaip  biggrin.gif


Kad mano raumenukai visuomet gan ryškūs budavo... ax.gif O dar pasportavus visai gerai būna blush2.gif

QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 08, 17:37)
Bet va, su tais raumenukų "kačialinimais" - jei nesubalansuoji mitybos, tuomet raumuo auga, ryškėja, o riebaliukas (kartu su celiulitu) ir lieka sad.gif


Tikrai labai stengiuosi su mityba. Per pastaruosius porą metų supratau, kad praėjo tie laikai, kai „valgau bet ką, į kūną vistiek neina“ doh.gif Sumažinau porcijas, nebepersivalgau, labai atsirenku produktus. Na tai per tą laiką ypatingų patangų nededant palengvėjau 5 kg blush2.gif Nors apkūni niekad ir nebuvau, bet dar kokių 1-2 kg nuo šlaunų numesti nepamaišytų lotuliukas.gif

Vasarą pradėsiu dirbti, užsirašysiu vėl sportuot, na tai tikiuosi pasistūmėti... nes dabar mokslai, tai amžiais prisigalvoju dėl ko galiu tingėt pasportuoti doh.gif

P.S. Lady Marmalade, o kokį tu kremą naudojai iš Garnier? g.gif Ar tokį rutulinį kur tepi ir masažuoji, ar tą kur (gal čia iš Loreal doh.gif) sugnybia oda su tokiais dantukais ir kremą tuo pačiu spaudi ir įsimasažuoji tuo pačiu... Ir kiek kainavo? O per kiek laiko rezultatus pamatei? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 08 gegužės 2008 - 17:00
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 08, 18:52)
Lady Marmalade, o kokį tu kremą naudojai iš Garnier? g.gif Ar tokį rutulinį kur tepi ir masažuoji, ar tą kur (gal čia iš Loreal doh.gif) sugnybia oda su tokiais dantukais ir kremą tuo pačiu spaudi ir įsimasažuoji tuo pačiu... Ir kiek kainavo? O per kiek laiko rezultatus pamatei? ax.gif


Lenkiškai pas mane ant jo užrašyta - GARNIER ROLL-ON ANTICELIULITOWY smile.gif . Ten įjungi "off" režimą, pamasažuoji, tada "on" ir jau masažuoji su geliu smile.gif Kvapas toks gana aštrokas - kaip spiritu kažkokiu trenkia ir matinį atspalvį odai duoda.
Kaina - apie 40 lt, jei gerai pamenu, 100 ml.
Aš čia greitai apsisukau - apie dvi savaites vykdžiau "sveikatinimo" programą, tiek pat ir gelį tą naudoju. Bet manau, didžiausią efektą pasiekiau dėl to, kad nutraukiau vartoti celiulito "drauges" KT ir atsikračiau papildomų kg smile.gif




Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 08, 19:18)
Lenkiškai pas mane ant jo užrašyta - GARNIER ROLL-ON ANTICELIULITOWY  smile.gif . Ten įjungi "off" režimą, pamasažuoji, tada "on" ir jau masažuoji su geliu smile.gif Kvapas toks gana aštrokas - kaip spiritu kažkokiu trenkia ir matinį atspalvį odai duoda.
Kaina - apie 40 lt, jei gerai pamenu, 100 ml.
Aš čia greitai apsisukau - apie dvi savaites vykdžiau "sveikatinimo" programą, tiek pat ir gelį tą naudoju. Bet manau, didžiausią efektą pasiekiau dėl to, kad nutraukiau vartoti celiulito "drauges" KT ir atsikračiau papildomų kg smile.gif


o as negaliu kt mest verysad.gif del sveikatos
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 05 07, 16:53)
Sveikos, kadangi dauguma kovojat su celiulitu ir sportuodamos, gal kas turit sias kelnes? Kaip tik sportui ieskau ir radau, kad "Audimas" pardavineja "Anticeliulitinius bridzus". Info cia: http://www.audimas.l...n?PID=73&step=1
Labai idomu ar yra poveikis?
Jei paderinus su kremukais, gal ir didesnis efektas...? g.gifuser posted image

Kol kas labai susidomejus esu, reiks i "Audima" nulekti ir paziureti...



o geras, butinai papasakok ispudzius 4u.gif
as irgi su tuo brudu kovoju, tirsciais, bandau mityba subalansuoti, sportuoju, taciau sunkiai man pavyksta atsikratyti...
Atsakyti
Pas ka celiulitas nelabai zymus, tai geros yra GARNIER priemones thumbup.gif

Paziurekit http://www.youtube.c...h?v=MHRStn7ryyU
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 05 09, 11:30)
Pas ka celiulitas nelabai zymus, tai geros yra GARNIER priemones  thumbup.gif 

Paziurekit http://www.youtube.c...h?v=MHRStn7ryyU
biggrin.gif


grazios kojos gavos,bet ri svorio ,mano manymu ,numesta..nelbj itikino g.gif
Atsakyti
esu Faberlic'o platintoja ir turiu bureli moteri,kurios nuolat uzsakineja anticeliulitinius kremukus ir labai patenkintos,sake tikrai padeda smile.gif pati nieko pasakyt negaliu,nes nera jokio celiulito tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2008 05 09, 14:54)
esu Faberlic'o platintoja ir turiu bureli moteri,kurios nuolat uzsakineja anticeliulitinius kremukus ir labai patenkintos,sake tikrai padeda smile.gif pati nieko pasakyt negaliu,nes nera jokio celiulito  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  4u.gif  smile.gif


Tai prasom dalintis informacija: kokios kainos, pakuotes, kokios priemones?
Tikiuosi, niekas neapsauks Jusu, kad "darotes" reklama, nes cia tik paprastas klausimas.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2008 05 09, 15:54)
esu Faberlic'o platintoja ir turiu bureli moteri,kurios nuolat uzsakineja anticeliulitinius kremukus ir labai patenkintos,sake tikrai padeda smile.gif pati nieko pasakyt negaliu,nes nera jokio celiulito  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  4u.gif  smile.gif


nelinkiu,bet tik neprisisaukit taip liezuvius kaisiodama ir besimaivydama mirksiukas.gif kazkada ir as jo neturejau, sakiua "niekad niekad", ir se tau .... doh.gif
Atsakyti