Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(sultru beauty @ 2008 05 07, 15:33)
o kiek anticeliulitinis kremas kainuoja?  4u.gif


Kažkas apie 80 Lt, +-5 litai doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios, kovojancios su celiulitu rasau jums labai veiksminga dieta. Kalorijos neribojamos, o slaunu apimtys mazeja ir celiulitas nyksta. Aisku ji labai ziauri lotuliukas.gif :

ANTICELIULITINE DIETA - kursas 10 dienu
negalima
kavos, arbatos (t. p. zalios), konservuotu produktu, pieno, cukraus, druskos, prieskoniu.

galima - vanduo, zoleliu arbatos

1, 3, 5, 7, 9 dienos
ivairios sviezios darzoves, vaisiai
negalima bananu
pusryciai: vaisiai
pietus: salotos darzoviu su trupuciu aliejaus.
galima ideti migdolu, saulegrazu, moliugo seklu ir kt.
negalima druskos ir padazu
vakariene: kaip ir pietus, arba is pradziu vaisiai, o po to salotos.
rekomenduojami daigai: sojos, pupeliu, daiginti grudai.
negalima pieno produktu

2 diena:
tik vaisiai
tarp valgymu 2 val pertrauka.

4, 6, 8, 10 dienos
kaip ir 1, 3, 5, 7, 9 dienos. papildomai galima 1, 2 liesi jogurtai, virtos garuose darzoves. truputis kruopu - grikiu, ryziu, avizu. kruopos verdamos vandenyje, be priedu.

sio mitybos plano galima laikytis tik du kartus i metus.
Atsakyti
QUOTE(Bloom @ 2008 05 07, 17:44)
sio mitybos plano galima laikytis tik du kartus i metus.


Kaip neįtkėtinai skamba, kad celiulitas gydomas valgant salotų lapus ax.gif
Ar pati bandžiusi? Kokie rezultatai?

Svorio numesti man kaip ir nereikia, o celiulitas yra. Man daug patikimiau atrodo masažai su kosmetinėm priemonėm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bloom @ 2008 05 07, 17:44)
Sveikos, mielosios, kovojancios su celiulitu rasau jums labai veiksminga dieta. Kalorijos neribojamos, o slaunu apimtys mazeja ir celiulitas nyksta. Aisku ji labai ziauri  lotuliukas.gif :

ANTICELIULITINE DIETA - kursas 10 dienu
negalima
kavos, arbatos (t. p. zalios), konservuotu produktu, pieno, cukraus, druskos, prieskoniu.

galima - vanduo, zoleliu arbatos

1, 3, 5, 7, 9 dienos
ivairios sviezios darzoves, vaisiai
negalima bananu
pusryciai: vaisiai
pietus: salotos darzoviu su trupuciu aliejaus.
galima ideti migdolu, saulegrazu, moliugo seklu ir kt.
negalima druskos ir padazu
vakariene: kaip ir pietus, arba is pradziu vaisiai, o po to salotos.
rekomenduojami daigai: sojos, pupeliu, daiginti grudai.
negalima pieno produktu

2 diena:
tik vaisiai
tarp valgymu 2 val pertrauka.

4, 6, 8, 10 dienos
kaip ir 1, 3, 5, 7, 9 dienos. papildomai galima 1, 2 liesi jogurtai, virtos garuose darzoves. truputis kruopu - grikiu, ryziu, avizu. kruopos verdamos vandenyje, be priedu.

sio mitybos plano galima laikytis tik du kartus i metus.

cia greiciau svorio numesti galima..man tokia mityba tai badas..nemegstu valgyti tokio vienodo maisto..niekaip neistverciau tokiu 10 dienu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 07, 17:58)
Kažkas apie 80 Lt, +-5 litai doh.gif


swoon.gif

as sian deborah bioetyc corpo nuovo pagriebiau.

o ta dieta,kuria aptarinejat,man ir rods,svorio atzvilgiu naudinga. su svorio numetimu ir celiulitas maziau matomas tampa. bet va ka daryt,jei svorio mest nelbj yra is ko.... dbr 56... dar keliu kilu noriu atsikratyt , o tada kas? topsecret.gif
Atsakyti
Aš naudojau GARNIER anticeliulitinį gelį kartu su masažuokliu - iš pradžių "kankini" odytę su masažuokliu - taip suaktyvinama kraujotaka tose vietose ir vėliau įmasažuotas kremas geriau pasisavinamas.

Celiulito jau nebeturiu, BET. Nustojau gerti KT (nes pastebėjau, kad tam tikromis ciklo dienomis, vartojant KT, visas kūnas tiesiog išpursta, nuo paody užsilaikiusio vandens), "numečiau" 3 kg, nevalgau sūrių produktų, negeriu gazuotų gėrimų (sunkiausia buvo šampano atsisakyti ax.gif ), per dieną išgeriu ne mažiau 3 puodelių Pu-Erh'o fermentuotos arbatos, pradėjau sportuoti.

Taigi, manau, ir be GARNIER taip sveikai gyvendama irgi tikriausiai būčiau atsikračiusi tų nelemtų nelygumų, nors tęsiu jo vartojimą ir toliau smile.gif





Atsakyti
Na, mano svoris 57 kg, valgau daug vaisių, daržovių, virtos vištienos, ryžių ir pan. Kartais pasportuoju, šiaip esu gan sportiška, bet tai tas celiulitas doh.gif Gal ir nedarau jau visko visko griežtai, bet palyginus normaliai maitinuosi, nepiktnaudžiauju visokiais brudais (pvz. bulvės su mėsa ir padažu), gazuotų gėrimų iš vis praktiškai negeriu, bet tai ar ką padeda... schmoll.gif Intensyviau porą mėnesių pasportavus tik raumenukai išryškėja (tame tarpe ir ant kojų), bet celiulito tai niekaip neveikia doh.gif Ar gal aš nepastebiu, ar reiktų rimtai susiimt ir pradėt nuolat sportuot kokį bent pusmetį, kad ka spasimatytų... nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 08, 17:52)
Intensyviau porą mėnesių pasportavus tik raumenukai išryškėja (tame tarpe ir ant kojų), bet celiulito tai niekaip neveikia doh.gif Ar gal aš nepastebiu, ar reiktų rimtai susiimt ir pradėt nuolat sportuot kokį bent pusmetį, kad ka spasimatytų... nesuprantu verysad.gif


O kur sportuoji - salėje ar grupiniuose užsiėmimuose? Nes man labiausiai tinka grupiniai - kur daug veksmo, - daug pakartojimų su mažesniais svoriais - išeinu visa išprakaitavusi, kaip vandeniu perlieta - nes jei šiek tiek viršijame druskos normą, organizme vandenukas užsilaiko ir duoda tą audinių papurtimą sad.gif
O per aktyvesnį sportą jo puikiai atsikratai smile.gif









Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 08, 16:47)
Aš naudojau GARNIER anticeliulitinį gelį kartu su masažuokliu - iš pradžių "kankini" odytę su masažuokliu - taip suaktyvinama kraujotaka tose vietose ir vėliau įmasažuotas kremas geriau pasisavinamas.

Celiulito jau nebeturiu, BET. Nustojau gerti KT (nes pastebėjau, kad tam tikromis ciklo dienomis, vartojant KT, visas kūnas tiesiog išpursta, nuo paody užsilaikiusio vandens), "numečiau" 3 kg, nevalgau sūrių produktų, negeriu gazuotų gėrimų (sunkiausia buvo šampano atsisakyti  ax.gif ), per dieną išgeriu ne mažiau 3 puodelių Pu-Erh'o fermentuotos arbatos[COLOR=red], pradėjau sportuoti.

Taigi, manau, ir be GARNIER taip sveikai gyvendama irgi tikriausiai būčiau atsikračiusi tų nelemtų nelygumų, nors tęsiu jo vartojimą ir toliau smile.gif




O kur tos arbatytes nusipirkti? Kokia geriate - smulkiu gabalelu ar visa "luita" turite?
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 05 08, 18:03)
O kur tos arbatytes nusipirkti? Kokia geriate - smulkiu gabalelu ar visa "luita" turite?


Anksčiau pirkdavau "Skonyje ir kvape" tokiais kaip trikampiukais sulipdytą, tačiau ten didesniam kiekiui plikyti.
O dabar tiesiog arbatžolių nusipirkau - puodelyje šaukštelį užplikau. Yra jos visur - net prekybos centruose smile.gif
Aišku, gal patikimiau pirkti iš specializuotų parduotuvių smile.gif

Daug kur rašo, kad padeda ši arbata antsvorio atsikratyti, tačiau man ji ir šiaip skani smile.gif



Atsakyti
o Jus tikrai apie Pu -Erh kalbate? Nes palaidu ju nebuna g.gif Gal su Raudonaja medaus krumo maisote...?

Turiu tos raudonos medaus krumo - apie ja taip pat raso, kad lieknejimui tinka....O Pu - Erh tikros nerandu....
Papildyta:
oj, atsiprasau, radau, kad ir Pu-Erh yra "palaida"...
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 05 08, 18:13)
oj, atsiprasau, radau, kad ir Pu-Erh yra "palaida"...


Tai va, anksčiau irgi galvojau, kad TIK "sulipdytą" ją pardavinėja - pati nustebau arbatžolių pavidalu atradusi smile.gif


Atsakyti