Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

Man taip nebuvo unsure.gif gal kas pakomentuos.

Kokie atsiliepimai apie krema Cistaja Linija nuo celiulito?
Atsakyti
As irgi naudoju vitek... man jis, kai naudoju thumbup.gif Kai nustoju tai vel atauga doh.gif bet nebuvo tokio melynumo unsure.gif kol kas gal...
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 03 29, 21:59)
As irgi naudoju vitek... man jis, kai naudoju  thumbup.gif Kai nustoju tai vel atauga doh.gif  bet nebuvo tokio melynumo  unsure.gif kol kas gal...

kas atauga?celiulitas? blink.gif
Atsakyti
Gal pas mane kokie kapiliarai arti odos, ar kas, bet isryskejo man ne pacios kraujagysles, o tiesiog kojos melynais plemais nuejo... Baisu man pasidare... sad.gif Nezinau, ar testi toliau kontrastinius tokius dusus... Kad blogiau nebutu po to, po tokiu reakciju...

O Vitek tepate kojas kasdiena?
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2012 03 29, 16:52)
Man taip nebuvo  unsure.gif gal kas pakomentuos.

Kokie atsiliepimai apie krema Cistaja Linija nuo celiulito?



Matyt niekas nepakomentuos verysad.gif Meciau kol kas tuos dusus kontrastinius, nezinau, kol niekas nieko neparaso, baisu ir kazka toliau daryt. Nesinori matyt savo numelynavusiu koju doh.gif
Atsakyti
Merginos parekomenduokit, kur Klaipedoje daro anticeliulitini masaza 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2012 02 24, 08:38)
Ar turite kas sortukus nuo celiulito,ar padeda nors kiek? Zinau kad jos veikia kai judi,galvoju sportuojant gerai butu, nzn kurias issirinkti nes nemazai yra.

as turiu, tiesa pasakius nezinau ar sumazejo celiulitas.. pasiziuresiu kada biggrin.gif
siaip primirsau as juos, guli jau koks menuo. o pries tai kelias savaites kasdien nesiojau. pries tai su kremu issitepdavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Nereide~: 18 sausio 2013 - 23:34
QUOTE(Swychek @ 2012 03 30, 12:41)
Gal pas mane kokie kapiliarai arti odos, ar kas, bet isryskejo man ne pacios kraujagysles, o tiesiog kojos melynais plemais nuejo... Baisu man pasidare... sad.gif  Nezinau, ar testi toliau kontrastinius tokius dusus... Kad blogiau nebutu po to, po tokiu reakciju...

O Vitek tepate kojas kasdiena?

Pamelynavo gal nuo kontrasto, tiesiog tokia reakcija gavosi. Buna kitu, kad ziema pavaiksciojus plonesnemis pedkelnemis pamelynuoja, tai cia nebus tas pats? O seniau taip nebudavo? O kaip darote ta dusa? Kiek sekunziu ir kokios mazdaug temp.vandeni kaitaliojate?
Atsakyti
Paziurejau siandien savo slauneles ir pamaciau, kad oda zenkliai grazesne thumbup.gif

Naudoju siuos kremus:

user posted image
Vienas dieninis, kitas naktinis.

Ir siuos sortus:

http://www.proskins....cle-shorts.html
Atsakyti
Gal yra merginų, naudojančių cello gelį įvyniojimams? Niekur nerandu info, kas kiek dienų reikėtų darytis įvyniojimus.. smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas daretes kavitacijos procedura, idomu koks jos veiksmingumas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2013 01 21, 15:28)
Merginos, gal kas daretes kavitacijos procedura, idomu koks jos veiksmingumas? g.gif

Esu išbandžiusi, veiksmingumas nulinis schmoll.gif
užtat, kaip jau minėjau anksčia, padėjo sportas ir kūno riebalų masės nemenkas sumažinimas biggrin.gif
Atsakyti