Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Roin @ 2011 11 11, 16:25)
Sakė, pradžioje tai tos bangelės ant kojų šiek tiek nervuodavo, kur lieka po nešiojimo, bet dabar jau normaliai, nekreipia dėmesio....o kojos tai tikrai dailesnės 4u.gif ....


Tas tiesa,tos bangeles tikrai isipaudzia,bet greit praeina nusiemus.
Stangrinancio poveikio nepastebejau schmoll.gif
Atsakyti
Va, norėčiau ir aš sulaukti daugiau atsiliepimų apie tas anticeliulitines kelnaites, pleistrus.. Ketinu pirkti, nes jau seniai turiu tą celiulitą, nuo pauglystės...
Atsakyti
sakykit,o su siom taurem ar galima masazuotis nestukem? nes pastebejau jog labai apnyko tyas gyvate,ir taip baisu uzlaikyt jau,nes isisenejusi juk sunkiau panaikinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2011 11 19, 19:21)
sakykit,o su siom taurem ar galima masazuotis nestukem? nes pastebejau jog labai apnyko tyas gyvate,ir taip baisu uzlaikyt jau,nes isisenejusi juk sunkiau panaikinti doh.gif

Geriau nereikia, nebent pati esate medike ar masazuotoja, bet ir tai nepatartina.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 11 19, 22:01)
Geriau nereikia, nebent pati esate medike ar masazuotoja, bet ir tai nepatartina.



ne nesu medike,tad teks dar palaukt kol pagimdysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2011 11 19, 18:57)
Turiu  tokia taure (tik geltona) jau 4 metus, nepasidare kietesne  schmoll.gif Nieko jai nenutiko  4u.gif


Mano irgi gelotna, ir irgi turiu jau 4 metus smile.gif

noriu pasakyti kad jos man labai veiksmingos-taures, t.y. masazas su taure, dariau jau ne viena karta. Dabar vel kartoju kursa rolleyes.gif dar pamasazuoju po taures su tokiu masazuokliu mediniu, nes lieka aliejaus ant koju-uzpakaliuko tai dar geresnis rezultatas smile.gif
Atsakyti
Kam kankintis su skausmingais masazais, jei yra ir kitu budu - as naudoju "Babor" kosmetikos losjona, kuri maisau su purvu arba moliu. O ir rezultatai akivaizdus.
Atsakyti
is visu isbandytu benexere kaitinantis pats veiksmingiausias man:)
http://www.benexere.lt/?id=10
Atsakyti
4u.gif

čia fainas straipsnis It aliejumi patepta, arba Kaip įveikti celiulitą

Atsakyti
Ar turite kas sortukus nuo celiulito,ar padeda nors kiek? Zinau kad jos veikia kai judi,galvoju sportuojant gerai butu, nzn kurias issirinkti nes nemazai yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 24 vasario 2012 - 08:42

wub.gif http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shineida: 22 kovo 2012 - 20:54
Sveikos merginos. Kimbu ir as i kova su celiulitu. Visiskai nezinau, kas atsitiko, kodel jis pas mane atsirado, nes anksciau, kai valgydavau greita maista ir ne tiek prisiziurejau, kiek dabar, celiulito neturejau. Dabar valgau atsargiai, ziuriu, ka dedu i burna, pasportuoju, tiesa, karts nuo karto isgeriu vyno su draugemis, bet nerukau. o odos net spaust nereikia, idubimai didziausi matosi... Pradejau masazuotis kojas siurkscia kempine kas vakara, tepuosi kaitinanciu Vitek anticeliulitiniu kremu ir darausi kontrastinius dusus. Geriu daug vandens. Taciau vakar pakraupau. Bedarant kontrastini dusa pastebejau, kad kojos pradejo melynuot tikraja ta zodzio prasme. Visos kojos pasidare melynos. Labai persigandau ir nutraukiau procedura. Nezinau, ar sis skyrelis tinkamas tokiam mano klausimui, bet gal kas nors gali paaiskint, ar toks dalykas normalus?
Atsakyti