Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 04 29, 13:12)
Taip taip, turiu taures, stengiuosi netingėti (ne visada išeina) blush2.gif Tikiuosi iki vasaros bent šiokių tokių rezultatų blush2.gif

Bet vistiek dar ir kremo reikėtų g.gif Neapsisprendžiu, kokį imti. „Rasos“ kelias tūbeles esu sunaudojusi, tai tepasi ir drėkina tikrai labai fainai, ir kvapas malonus, bet va poveikio aišku ne itin... „Vichy Lipo-metric“, „Garnier“ geltonam buteliuke ir „Nivea Good-bye cellulite“ labai nepatiko konsistencija ir visai prastas drėkinimas.

Vis dairausi į Body Shop'o ir Madaros kremus ax.gif Tik brangoka truputuką.

nzn man neatrodo tie kremai veiksmingi, nebent ivyniojimai kur galima namie darytis...buna po 0,5 l pakuotes sudety juros dumbliai...va ten gal padeda...kiti su kavos tirsciais daro...o kremai tik drekina, bent ka esu naudojusi tai man nieko tik ismesti pinigai smile.gif
Atsakyti
O kavos tirščiai tai rimtai turi didelį pliusą bandant atsikratyt šito moteriško prakeiksmo blink.gif . Trinuosi tirščiais gan smarkiai ir kokias 3-5 min vieną šlaunį. Išlipus iš vonios kojos būna raudonos raudonos ir įkaitusios. Oda iškart tampa švelni (nes nusišveičia visos negyvos ląstelės), o kadangi labai išsijudina kraujotaka ir manyčiau limfos sistema, didelis pliusas po šios procedūros iškart išsitrinti anticeliulitiniu kremu, jis žymiai greičiau susigeria ir dėl suaktyvejusios kraujotakos bei limfos kremo veikliosios medžiagos greičiau išnešiojamos po pažeistas celiulito ląsteles. Ankščiau sąžiningai save prižiūrėdavau, dabar kai gimė lialius tapau tinginė blush2.gif , tepu netepu, kaip užeina ... reik susiimt vieną dieną į rankas vėl, ir sportą, beabejo, įjungt į "naikinimo" programą showoff.gif
Papildyta:
O dėl to naujo "oriflame" stebuklo per 14 dienų, tai manau pamiršo uždėt žvaigždutę "*" ir apačioj teksto parašyt "yra papildomų salygų" lotuliukas.gif , t.y. +dieta, +sportas ir t.t. cool.gif
Atsakyti
Labas visoms smile.gif
as irgi kankinuosi su tuo prakeiktu celiulitu verysad.gif
niekaip negaliu jo atsikratyti, aisku, gal kiek ir per mazai stengiuosi, t.y. nesportuoju, bet kazkaip po darbo grizti namo ir jau nieko nebesinori blush2.gif

Dabar labai reklamuoja Nivea My Silhouette, sakau pabandyciau, bet kazkaip nesinori pirkti, jei ten nieko gero... g.gif
Gal kas bandete? Gal zinote kaina?
O gal ka dar rekomenduotumete tokio veiksmingesnio?
Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmute7 @ 2008 04 30, 09:34)
O gal ka dar rekomenduotumete tokio veiksmingesnio?
Buciau labai dekinga  smile.gif

Turbut veiksmingiausia yra sveika mityba, pakankamas kiekis skysciu, sportas ir masazai. O stebuklingu priemoniu tikrai nera cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 04 30, 11:38)
pakankamas kiekis skysciu

Su šituo,sakyčiau, reikia gana atsargiai g.gif Nes jei, pvz, žmogus mėgėjas truputį sūriau pavalgyti, skysčiai bus sulaikomi ląstelėse ir celiulitas nuo to tik dar labiau ryškės. Aš laikausi tos nuomonės- jeigu nesportuoji ir neatlieki visokiausių detoksikuojančių įvyniojimų, su skysčiais geriau nepersistengt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goshke: 30 balandžio 2008 - 10:47
Aš irgi išbandžiau ne vienos firmos kremukus, bert visdėlto veiksmingiausi buvo MK anticeliulitinė sistema, pradėjau naudoti vasarį, tai pat masažuojuosi dabar su taure bei lankiau vakuminį masažą, tai tikrai apmažėjo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2008 04 30, 11:46)
Su šituo,sakyčiau, reikia gana atsargiai  g.gif Nes jei, pvz, žmogus mėgėjas truputį sūriau pavalgyti, skysčiai bus sulaikomi ląstelėse ir celiulitas nuo to tik dar labiau ryškės. Aš laikausi tos nuomonės- jeigu nesportuoji ir neatlieki visokiausių detoksikuojančių įvyniojimų, su skysčiais geriau nepersistengt  tongue.gif

Beje as dar paminejau sveika mityba....o sveika mityba su druskos vartojimu visiskai nesusije mirksiukas.gif O skysciu per diena reikia 2 litru....iskaitant sriubas, arbatas, vaisius ir darzoves... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 01 gegužės 2008 - 07:27
Gal kas naudojate toki prietaisa pries celiulita? Labai laukiu atsiliepimu g.gif
http://www.skelbiu.lt/3822640.html
Atsakyti
Nusižiūrėjau „Madaros“ anticeliulitinį kremą, tonizuojantį aliejų (masažui) ir tonizuojantį skystą muilą ax.gif Truputuką nepigiai gaunasi, bet labai norisi išbandyt doh.gif Galbūt toks kompleksas išties pagelbėtų...

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 02 gegužės 2008 - 14:17
naudojau garnier firmos rutulini seruma, gal kazkiek ir pagelbejo jis man, na kojos tikrai standesnes pasidare:)
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 02, 16:16)
Nusižiūrėjau „Madaros“ anticeliulitinį kremą, tonizuojantį aliejų (masažui) ir tonizuojantį skystą muilą ax.gif Truputuką nepigiai gaunasi, bet labai norisi išbandyt doh.gif Galbūt toks kompleksas išties pagelbėtų...

user posted image user posted image user posted image



o kiek anticeliulitinis kremas kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kadangi dauguma kovojat su celiulitu ir sportuodamos, gal kas turit sias kelnes? Kaip tik sportui ieskau ir radau, kad "Audimas" pardavineja "Anticeliulitinius bridzus". Info cia: http://www.audimas.l...n?PID=73&step=1
Labai idomu ar yra poveikis?
Jei paderinus su kremukais, gal ir didesnis efektas...? g.gifuser posted image

Kol kas labai susidomejus esu, reiks i "Audima" nulekti ir paziureti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele**: 07 gegužės 2008 - 14:56