Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

Labukas!
Gal pasakysit, kada mazdauk jau bus matyt rezultatas? ax.gif Noriu pabandit tas taures, bet neradau yra tas rezultatas ar ne! doh.gif
o cia tas pats kaip taures???
http://cgi.ebay.de/C...=item3a5be178dd

Aciukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(janax @ 2010 07 02, 19:47)
Labukas!
Gal pasakysit, kada mazdauk jau bus matyt rezultatas?  ax.gif Noriu pabandit tas taures, bet neradau yra tas rezultatas ar ne!  doh.gif
o cia tas pats kaip taures???
http://cgi.ebay.de/C...=item3a5be178dd

Aciukas  wub.gif

Nieko nerodo nuoroda..
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2010 07 02, 19:40)
Nieko nerodo nuoroda..

http://www.dynamic-s...show/0837-3.jpg
Atsakyti
QUOTE(janax @ 2010 07 02, 22:31)

Atsakiau kitoje temoje smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sweikos esu 20m mergina,kudute,bet deja kai sutraukiu uzpakaliuko raumenys,matosi tokie idubimai zandukuose,ka patartumete daryti? g.gif uzpuole matomai celiulitas mano mazuti uzpakaliuka.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2010 07 03, 20:51)
4u.gif Sweikos esu 20m mergina,kudute,bet deja kai sutraukiu uzpakaliuko raumenys,matosi tokie idubimai zandukuose,ka patartumete daryti?  g.gif uzpuole matomai celiulitas mano mazuti uzpakaliuka..  doh.gif

Celiulito kelyje mazi zandukai ne isimtis. Deja.. Daryti turetum ta pati, ka ir kitos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**daina** @ 2010 06 15, 17:07)
laba,
niekaip nesuprantu, kaip ta pati priemonė Eurovaistinėje, Sarmoje kainuoja apie 124 , o Maximoje-apie 24 g.gif Parašyta Akcija, bet kad tiek būtų akcija. g.gif Esu jį turėjusi prieš porą metų, tikrai labai efektyvus. Dabar nusipirkau iš Maximos, pakuotė , kaip ir ankstesnis-viskas yra, instrukcija irgi. Nesuprantu g.gif

Gal galima butu ivardinti ta veiksminga priemone, nes nuoroda nieko nerodo schmoll.gif
Atsakyti
Veiksminga priemone nuo celiulito, kuno ivyniojimai. Zinau, kas Vilniuej gerai daro ir nebrangiai. Pati dariau, efektas tikrai geras. Jei noresite duosiu kontaktus.
Atsakyti
QUOTE(neri 1984 @ 2011 04 05, 17:30)
Veiksminga priemone nuo celiulito, kuno ivyniojimai. Zinau, kas Vilniuej gerai daro ir nebrangiai. Pati  dariau, efektas tikrai geras. Jei noresite duosiu kontaktus.

O ka reiskia geras ir negeras ivyniojimo darymas? Nera ten gi ka moketi, reikia tik priemones tureti
Atsakyti
As naudojau ir naudoju kai nuotaikos ir pasiryzimo yra kasdien treptis VENITA firmos Slim care (dabar vadinasi) geliu. Jis su guarana ir kofeinu. Sunaudojus viena tutele nežymiai bet pasimato rezultatas. Bent man tikrai sumazeja idubimai, ir sulieknieji siek tiek. nebrangus 7 lt kainuoja bet poveikis yra. Pameginkit gal ir jum suveiks. Aš ji anksčiau droge pirkau veliau neradau, bet jo buna tikrai . Balta tubele 200 ml su melynais užrašais. Paskutini kart dabar pirkau paprastoj kosmetikos parduotuvej. 4u.gif ax.gif
Tepuosi karta ar pora i diena. Pradžioj tas gelis toks lipnus atrodo bet paskum susigeria ir nebesijaučia. rolleyes.gif
Atsakyti
Laba

Pasakykit man "tundrai" ar reikai tuos anticeliulitinius kremus imasazuot ir nuplaut ar imasazuot ir nuplaut ?
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2011 07 24, 19:13)
Laba

Pasakykit man "tundrai" ar reikai tuos anticeliulitinius kremus imasazuot ir nuplaut ar imasazuot ir nuplaut ?



Jokiu budu nenuplaukit.
Atsakyti