Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(aggree @ 2010 03 05, 10:39)
Sia savaite masazavausi tris kartus po 20 min ir + isivyniojus i plevele pabuvau 20 min. Ir po paskutinio karto tikrai pastebejau siek tiek sumazejusi cel smile.gif net atsirado stimulas daugiau masazuotis.

Kantrybes neturiu... smile.gif Kaip ir su kvepavimo gimnastika pradejau, savaite pakviepojau ir viskas. blush2.gif
Atsakyti
Gal jau buvo mineta, bet kazkaip nerandu kur tas taures masazui butu galima Kaune nusipirkti... g.gif Gal kas gali paslapti isduot ax.gif Noriu ir as kova pradet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mo_Mo @ 2010 04 19, 14:51)
Gal jau buvo mineta, bet kazkaip nerandu kur tas taures masazui butu galima Kaune nusipirkti... g.gif  Gal kas gali paslapti isduot  ax.gif  Noriu ir as kova pradet  smile.gif


Urmo bazėj, Vilijampolės turguj (yra rusiškų vaistų/kosmetikos skyrius), prie geležinkelio stoties ir visur kitur, kur prekiauja rusiška kosmetika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mo_Mo @ 2010 04 19, 14:51)
Gal jau buvo mineta, bet kazkaip nerandu kur tas taures masazui butu galima Kaune nusipirkti... g.gif  Gal kas gali paslapti isduot  ax.gif  Noriu ir as kova pradet  smile.gif

pažiūrėk yra spec tema apie jas ir parašyta kur nupirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras.
Tenka ir man kovoti su tuo "blogiu",pati pradžia buvo su kažkokiu lenkišku anticeliulitiniu kremuku už kelis litukus blush2.gif paskui naudojau Avon soliution serijos kremą kelis mėnesius,kartu su masažine taure,na efektas pasimatė,šlaunų apimtys sumažėjo,bet ne tiek kiek norėčiau ax.gif taigi dabar esu reklaminė akcijinė auka cool.gif biggrin.gif ,ir nusipirkau naujiena purškiamas Cellulase Crackling Mousse anticeliulitines putas,kaip seksis nežinau,bet pats pirmasis pojūtis ir garsas tepantis thumbup.gif netradicinis ,gal ir rezultatas bus toks rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MUDU: 20 balandžio 2010 - 22:13
LABUKAS smile.gif GAL KAS GEOMAR PRODUKCIJA SIUNCIATE IS UZSIENIO ? NES KIEK ZINAU TENAISK UR KAS PIGIAU
Atsakyti
laba,
niekaip nesuprantu, kaip ta pati priemonė Eurovaistinėje, Sarmoje kainuoja apie 124 , o Maximoje-apie 24 g.gif Parašyta Akcija, bet kad tiek būtų akcija. g.gif Esu jį turėjusi prieš porą metų, tikrai labai efektyvus. Dabar nusipirkau iš Maximos, pakuotė , kaip ir ankstesnis-viskas yra, instrukcija irgi. Nesuprantu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **daina**: 15 birželio 2010 - 16:08
QUOTE(fursetas @ 2010 06 15, 13:14)
LABUKAS smile.gif GAL KAS GEOMAR PRODUKCIJA SIUNCIATE IS UZSIENIO ? NES KIEK ZINAU TENAISK UR KAS PIGIAU

Pas mus kainuoja 40-50 lt, o Italijoje kazkuri forumiete rase, kad 7-10 euru, tai nelabai ir apsimoka siustis.. Nors man asmeniskai ji ispudzio nepadare
Atsakyti
QUOTE(**daina** @ 2010 06 15, 17:07)
laba,
niekaip nesuprantu, kaip ta pati priemonė Eurovaistinėje, Sarmoje kainuoja apie 124 , o Maximoje-apie 24 g.gif Parašyta Akcija, bet kad tiek būtų akcija. g.gif Esu jį turėjusi prieš porą metų, tikrai labai efektyvus. Dabar nusipirkau iš Maximos, pakuotė , kaip ir ankstesnis-viskas yra, instrukcija irgi. Nesuprantu g.gif



gal maxima nežino kas čia per firma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**daina** @ 2010 06 15, 17:07)
laba,
niekaip nesuprantu, kaip ta pati priemonė Eurovaistinėje, Sarmoje kainuoja apie 124 , o Maximoje-apie 24 g.gif Parašyta Akcija, bet kad tiek būtų akcija. g.gif Esu jį turėjusi prieš porą metų, tikrai labai efektyvus. Dabar nusipirkau iš Maximos, pakuotė , kaip ir ankstesnis-viskas yra, instrukcija irgi. Nesuprantu g.gif

Gal cia tik parodo, kokia is tikro tos priemones savikaina ir kiek kas nuo to uzdirba?? g.gif
Atsakyti
Esu Maximoj krema Roc pirkus. Ismeciau. Kazkaip ir pakuotes kokybe, mano nuomone, skyresi ir siaip prastas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2010 06 17, 23:11)
Esu Maximoj krema Roc pirkus. Ismeciau. Kazkaip ir pakuotes kokybe, mano nuomone, skyresi ir siaip prastas buvo.

tai va , išbandžiau, nesiskiria g.gif grynai tas pats pojūtis kaip pirkto už šimtą su viršum g.gif
Papildyta:
QUOTE(naura14 @ 2010 06 17, 21:33)
Gal cia tik parodo, kokia is tikro tos priemones savikaina ir kiek kas nuo to uzdirba?? g.gif

labiau tikėtina g.gif

Atsakyti