Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

Sia savaite masazavausi tris kartus po 20 min ir + isivyniojus i plevele pabuvau 20 min. Ir po paskutinio karto tikrai pastebejau siek tiek sumazejusi cel smile.gif net atsirado stimulas daugiau masazuotis.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 03 05, 10:39)
Sia savaite masazavausi tris kartus po 20 min ir + isivyniojus i plevele pabuvau 20 min. Ir po paskutinio karto tikrai pastebejau siek tiek sumazejusi cel smile.gif net atsirado stimulas daugiau masazuotis.


nu ir netingi, saunuole tikrai biggrin.gif ax.gif as vis su plevele pabuvima nukeliu, visgi reiktu kada isbandyti. as tai net nezinau ar sumazejo man ar nepakito, oda gal kiek svelnesne tokia pasidare, o del cel. g.gif pas mane jis suspaudus biski matos, tai sunku ka sakyt kaip yra, ar daugiau ar maziau.jei butu matomas kazkiek be paspaudimo, tai tada kogero pajausciau skirtuma.o dabar tai net ir nezinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 05, 14:10)
nu ir netingi, saunuole tikrai  biggrin.gif  ax.gif  as vis su plevele pabuvima nukeliu, visgi reiktu kada isbandyti. as tai net nezinau ar sumazejo man ar nepakito, oda  gal kiek svelnesne tokia pasidare, o del cel.  g.gif  pas mane jis suspaudus biski matos, tai sunku ka sakyt kaip yra, ar daugiau ar maziau.jei butu matomas kazkiek be paspaudimo, tai tada kogero pajausciau skirtuma.o dabar tai net ir nezinau schmoll.gif

mano deja, jis matosi ir itempus raumenis verysad.gif
manau tai kazkiek igimta, nes mano mama turi to "gerio" daug, teta... net pussesere, kuri uz mane jausnesne beveik 10 metu blink.gif jos amziaus budama toli grazu apie ji net negalvojau.
Papildyta:
tiesa, norejau paklausti apie ta masazine taure. ar su ja neskauda masazuotis? as nedristu pirkti... kol prie to ratuko pripratau tiek laiko praejo.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 03 05, 16:26)
Papildyta:
tiesa, norejau paklausti apie ta masazine taure. ar su ja neskauda masazuotis? as nedristu pirkti... kol prie to ratuko pripratau tiek laiko praejo.

Daugumai skauda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 03 05, 16:26)
mano deja, jis matosi ir itempus raumenis verysad.gif
manau tai kazkiek igimta, nes mano mama turi to "gerio" daug, teta... net pussesere, kuri uz mane jausnesne beveik 10 metu  blink.gif jos amziaus budama toli grazu apie ji net negalvojau.
Papildyta:
tiesa, norejau paklausti apie ta masazine taure. ar su ja neskauda masazuotis? as nedristu pirkti... kol prie to ratuko pripratau tiek laiko praejo.


na mano pvz. irgi gali buti kazkiek igimta, gal nuo 19m. pradejau pastebeti kazkokia netokia, bet kita vertus kita drauge kuda kaip dviratis, o celiulitas gal jau nuo 16m. buvo atsimenu blink.gif labai negrazios slaunys.
mano atveju, esu tokia-kuda kaip skeletas, o slaunys pilnos.tai tokios patyske jos man, nu nezinau, bet ir ner kaip to riebalo numesti, nors raumenuku dar kiek yra, itempus matosi gan ryskiai.sportuodavau, bet dabar nutingejau gal 2m., prasitryniau is kampo i kampa, jokio judejimo, maistas ir kede.tarkim taip.ir gazuoti gerimai kone kasdien, na manau cia jau gyvenimo budas didesne itaka padare.
o ta taure tai zinok, pirmus kartus kai dariausi, su dauuuug johnsons aliejuko to brudino, tai neskaudedavo, as mokedavau kazkaip ir po maziau odos isiurbti, jei jau biski diskomfortas budavo, tai tada apskritai jokio jausmo nebudavo biggrin.gif bet dabar arba kiek atkaliau technika, arba pradejau tikra KARA pries ji, tai jau paskauda, buvau ir melyniu mazu prisidarius vienoj vietoj.bet sakyciau nera tas skausmas toks beprotiskas, biski veida istempiu, bet nesinori mesti salin, gal kiek sado-mazo esu, bet manau tai reiskia, kad ne durniu volioju, o darau mini kankinymeli, kuris turetu atnesti geru rezultatu biggrin.gif
nezinau koks jausmas su tuo medinuku, bet jei jau skauda, bet darai, reiskia ir prie tauriu priprasi irnesakyk.gif
beje, svarbi smulkmena ta, kad jos skirstomos pagal spalva/stipruma.as turiu geltonas, buna dar visokiu, zaliu berods, nu nenoriu labai nusisneketi.bet zinau tikrai, kad pagal stipruma skirstomos dar yra, viena spalva stipresnes, kita spalva-silpnesnes.cia gal minkstumas pats,su kietesne skaudziau, minkstesne-maziau skauda.tai mano geltonosios jauciu per viduri skaitosi, tokios ir nera super kietos, bet ir ne minkstos kaip kramtoske.vidutines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 05, 21:13)
beje, svarbi smulkmena ta, kad jos skirstomos pagal spalva/stipruma.as turiu geltonas, buna dar visokiu, zaliu berods, nu nenoriu labai nusisneketi.bet zinau tikrai, kad pagal stipruma skirstomos dar yra, viena spalva stipresnes, kita spalva-silpnesnes.cia gal minkstumas pats,su kietesne skaudziau, minkstesne-maziau skauda.tai mano geltonosios jauciu per viduri skaitosi, tokios ir nera super kietos, bet ir ne minkstos kaip kramtoske.vidutines mirksiukas.gif

Del kietumo, tai is pradziu jos visos buna minkstos, o po kurio laiko sukieteja, tada reiskia, kad ji susidevejo ir deretu nusipirkti nauja.. mirksiukas.gif
Atsakyti
gali buti, to tiksliai nezinau smile.gif
siaip svarbu ir isplauti jas kaskart po tekanciu vandeniu, jokiu muilu ar pan. nenaudoju ax.gif bet mano dar gera irnesakyk.gif kiek cia tepanaudojau, lyg sako sunkiai susiimti oda pradeda, kai "susidevi" taure. mano dar kabina kaip reikalas, net perdaug lotuliukas.gif
Atsakyti
o yra kokių naminių priemonių, į kurias būtų galima susivynioti?na, pvz aliejus ir kavos tirščiai gal tiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2010 03 07, 14:03)
o yra kokių naminių priemonių, į kurias būtų galima susivynioti?na, pvz aliejus ir kavos tirščiai gal tiktų?  g.gif


siaip jei nori "rimtesnio" misinuko, turiu berods recepta, kuriam ingredientai gali buti pakaitomi.aliejukai+eteriniai aliejai.
o jei kazko is nedaug ir paprasto, tai galiu pasakyti, kad celiulita veikia citrusiniai visi aliejai ar eteriniai al., kavos tirsciai zinau kad gerai sveisti yra, o ivyniojus g.gif gal irgi neblogai. pabandyk, blogiau manau nebus. dar gal medaus isidek, na cia reiktu pasiskaitineti apie medaus ir kofeino savybes, kur kalbama apie celiulita, laselis citrusinio kokio ea ir pvz. is paprastesniu-alyvuogiu al., butu labai neblogai manau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 07 kovo 2010 - 13:10
Naudoju Aroma derm cello gel extra. kuriam laikui tikrai padeda. Issitepi geliu, apsivynioji plevele ir pabuni 45 min. pirmus kartus diegia, kaista, bet po to nieko. Tik gelis lb aitrus. jei lieka ant rankos kur nenuplautas - grauzia.
Atsakyti
na vakar masazinausi, bet labai jau trumpai ir tik uzpakalines slaunu puses. po to dar priekines slaunis issitepiau ir isivyniojau i celofana, tai po gero pusval. tokio pabuvimo, galvojau kad nukris slaunys blink.gif kaip pradejo degt, kaip is cili lauko kad buciau islindus. galvojau persprogs kapiliarai visi, kurie buvo ar nebuvo, bet nebuvo oda paraudusi g.gif dar pakentejau, nusivyniojau, nusiploviau vandeniu, bet degimas dar keleta min. jautesi kaip turi buti rolleyes.gif po to praejo. na manau tik i gera lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 14, 11:24)
na vakar masazinausi, bet labai jau trumpai ir tik uzpakalines slaunu puses. po to dar priekines slaunis issitepiau ir isivyniojau i celofana, tai po gero pusval. tokio pabuvimo, galvojau kad nukris slaunys  blink.gif  kaip pradejo degt, kaip is cili lauko kad buciau islindus. galvojau persprogs kapiliarai visi, kurie buvo ar nebuvo, bet nebuvo oda paraudusi  g.gif  dar pakentejau, nusivyniojau, nusiploviau vandeniu, bet degimas dar keleta min. jautesi kaip turi buti  rolleyes.gif  po to praejo. na manau tik i gera  lotuliukas.gif  thumbup.gif

bet po keliu proceduru taip stipriai jau nebedegina. as jau visai ramiai galiu iskenteti ir dar daugiau, nei ant pakuotes parasyta. efektas tikrai yra. bent jau pora valandu po proceduros.
Atsakyti