Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(aggree @ 2010 02 25, 10:36)
Blyn vakar taip ir nesiejo pasidaryti to masazo su kremu sad.gif

etamo21 kaip tau sekes?


nu ir neradau zinok taures, niekaip nesuprantu ar as taip atbukau, ar kas cia isnese jau.kur protas galejo liept padet isplauta taure? doh.gif niekaip nebesusigaudau, atrodo visur apziurejau-dingo ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 25, 12:41)
nu ir neradau zinok taures, niekaip nesuprantu ar as taip atbukau, ar kas cia isnese jau.kur protas galejo liept padet isplauta taure?  doh.gif  niekaip nebesusigaudau, atrodo visur apziurejau-dingo ir viskas.

tai ir i plevele nebandei vyniotis?
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 02 25, 04:36)
aš turiu tą taurę, bet jau taip tingiu žaist su ja doh.gif  Aš vietoj to geriau pasportuoju, būtent užpakaliui ir galinei šlaunų pusei, ir išsitepu kremu. O su ta taure, eina ji švilpt, porą dienų pasiterliojau, man ji atsikabina pastoviai nuo odos, o ir nepatogu baisiai, dar priekinę šlaunų pusę nieko, bet jau galinę ir užpakalį, tai nei šis nei tas, rankas paskausta brūžinant. Kokioj pozoj jūs tai darot? ant kelių atsiklaupusios, ar atsistojusios? Sesei tą taurę perleidau, tai tokių mėlynių prisidarė, ir cypė masažuodamasi, man tai kažkaip neskaudėjo, na tik truputį pradžioj kelias min  g.gif 
O su tais įvyniojimais tai maloniai skamba, reiktų pabandyti. Dar man patinka kavos tirščiais duše masažuotis.


tai vat kad su tuo sportu...raumenys auga ant uzpakalines slaunu puses, o cel nenyksta doh.gif. Reikia nuo keliu i virsu masazuot ir taip kad raumenysnebutu itempti
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 02 25, 14:15)
tai ir i plevele nebandei vyniotis?


nebesivyniojau, atsinesiau viska, sakau kas cia is to jei be masazo susivyniosiu doh.gif taip susinervinau. manai verta taip paprastai vyniotis? dabar gal tada susisuksiu. reikes kogero naujas taures pirktis, kur ta mano prakeiktoji ilindo velnias tezino doh.gif
Atsakyti
as vakar pasidariau masaza ir isivyniojau i plevele, tiesa, vyniojau tik blauzdas, nes neradau kur MB padejo ta plevele, o senosios viskam neuzteko.
na as vadovaujuosi instrukcijom ant pakuotes - pirmiausia nusisveiciu su skrabu (vakare su druska arba masazine duso zele, savaitgaliais su kava), paskui issitepu tuo kremu ir kokias 10-15 min masazuojuosi ir tada po masazo isivynioju i ta plevele ir dar 10-20 min pabunu. plevele buna net slapia kai nusiimu. tad manau kazkaip vistiek veikia.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 02 26, 10:29)
plevele buna net slapia kai nusiimu. tad manau kazkaip vistiek veikia.


kaip suprasti slapia? Tai nuo gremo gi suslampa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 02 17, 19:32)
tiesa, kokiu daznumu reikia ji naudoti. neradau parasyta...

naudoju kasdien po duso, dar ilasinu rozmarinu eter. aliejaus ir masazuoju intensyviai su mediniu masazuokliu. 2 ar 3 kartus per savaite MB masazuoja su tauremis, po to istrina siuo kremu. su tauremis jau kokius 3men zaidziam, o su kremu apie menesi. po tokio procedurinimosi rezultatai aiskiai matosi, sumazejo apimtys po kelis cm, oda net ne lygesne, o lygi sakyciau. zodziu, dziaugiames dviese ax.gif ir su sijonukais labai draugauju bigsmile.gif
Atsakyti
radau viena is dvieju turetu tauriu,tos isplautos nors uzmusk nesuradau g.gif
tai nesipilinguosiu,nieko,paprasciausiai tuo rusisku kremu istepsiu ir koki 15min pamasazinsiu slaunis ir dupce.tingisi siandien daugiau ka daryti, pakaks ir tiek;)
Atsakyti
O kur galima tas taures isigyti?
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 26, 20:30)
radau viena is dvieju turetu tauriu,tos isplautos nors uzmusk nesuradau  g.gif
tai nesipilinguosiu,nieko,paprasciausiai tuo rusisku kremu istepsiu ir koki 15min pamasazinsiu slaunis ir dupce.tingisi siandien daugiau ka daryti, pakaks ir tiek;)


na masazinau po 7-8min.abi puses,nieko visai,kremukas kaitinantis toks.daugiausia demesio skyriau uzpakalinei slaunu pusei ir dupcei.na bus matyt kokiu rezultatu sulauksiu,tik klausimas kiek daznai taip masazintis,kad nebutu nei per maza nei per daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 02 26, 18:57)
kaip suprasti slapia? Tai nuo gremo gi suslampa biggrin.gif

na man lyg suprakaituoja ax.gif jei kada sportavot su plevele, tai jausmas ir dregnumas panasus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NatalijaV @ 2010 02 26, 22:27)
O kur galima tas taures isigyti?


vakuuminiu tauriu manau rasi kiekviename rusu kioskelyje, na kur prekiauja rusiska kosmetika. dar esu maciusi parduotuveje "aliejus" mirksiukas.gif turguj gali paziureti, jei nezinai kur rusisku kioskeliu, ju buna siaip iki kai kuriose drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(aggree @ 2010 02 26, 23:08)
na man lyg suprakaituoja ax.gif jei kada sportavot su plevele, tai jausmas ir dregnumas panasus smile.gif


aisku suprakaituoja, juk imanoma suprasti ar tai kremas isitryne i plevele, ar is tiesu tai prakaitas smile.gif

kaip beje tau sekasi? as pamirsau parasyti, masazinausi pirmadieni ir antradieni, daugmaz po 10 minuciu.
pirmadieni issimsazinus nusiprausiau, su kempine patryniau-prabundu nakti, o jau kaitimas koks blink.gif isvirs galvojau slaunys. nu ir gerai sakau, neiskepsiu, tegu kaitina ta bjaurybe cel. lotuliukas.gif
tai antradieni masazinausi irgi 10min., sakau specialiai nenuplausiu, paziuresiu kas bus.ir nieko nebuvo, pakaitino kiek ties keliais, bet po laiko jau, gal pusval. po masazavimosi, tai tikrai. na ir nieko, pakaitino vidines keliu puses biski ir praejo. tai tiek atsizymejimui mirksiukas.gif
Atsakyti