Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(etamo21 @ 2010 02 23, 21:01)
tai tada gerai  biggrin.gif  o kaip tau poveikis?kiek laiko naudoji?
manau cia gali buti gal del talpos skirtumo, vizualiai man atrodo idetoje nuotraukoje zyyymiai talpa mazesne.na kas cia zino g.gif

naudojau dar tik tris kartus. akivaizdaus rezultato kad sumazetu celiulitas nesimato, bet pati oda pasidaro tooookia minksta ir svelni wub.gif kad verta atkenteti ta deginanti karsti isivyniojus i plevele.

QUOTE(Lena.lt @ 2010 02 23, 23:43)
Nebus fuflo, juk ne Dior'ai kad padirbinetu  lotuliukas.gif
Su sita kosmetika esu susidraugavusi jau daug metu, ir pastebejau, kad nezymiai buvo pakeistas ipakavimo dizainas, tai gal del to matot skirtuma  mirksiukas.gif

O kremukas tikrai vertas demesio, sudetyje yra aliejuku, odele svelni, pamaitinta, super  thumbup.gif

rolleyes.gif niu jo... juk ir taip tik 10-12 lt tekainuoja.

O kaip masazuojates? Tik rankomis ar gal galima naudoti ir masazuojancius ratukus? g.gif
(mano oda labai sausa, todel tuos masazuojancius ratukus naudoju labai retai ir tik su daug kremo)
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 02 24, 11:43)
naudojau dar tik tris kartus. akivaizdaus rezultato kad sumazetu celiulitas nesimato, bet pati oda pasidaro tooookia minksta ir svelni wub.gif kad verta atkenteti ta deginanti karsti isivyniojus i plevele.
rolleyes.gif niu jo... juk ir taip tik 10-12 lt tekainuoja.

O kaip masazuojates? Tik rankomis ar gal galima naudoti ir masazuojancius ratukus? g.gif
(mano oda labai sausa, todel tuos masazuojancius ratukus naudoju labai retai ir tik su daug kremo)



o kada tu plevele naudoji? as tai istepsiu ir su vakuuminem taurem masazuosiu, tai pleveles deti kaip ir nebus vietos kada g.gif vakar nebepasimasazinau, nebesigavo, bet siandien jau imsiuos darbo ax.gif tik dar nenusprendziau, kaip daznai tai daryti, kasdien savaite, o po to kas antra d. ar kaip? tsakant, visko kas gera po truputi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 24, 12:12)
o kada tu plevele naudoji? as tai istepsiu ir su vakuuminem taurem masazuosiu, tai pleveles deti kaip ir nebus vietos kada  g.gif  vakar nebepasimasazinau, nebesigavo, bet siandien jau imsiuos darbo  ax.gif  tik dar nenusprendziau, kaip daznai tai daryti, kasdien savaite, o po to kas antra d. ar kaip? tsakant, visko kas gera po truputi  biggrin.gif

as pasimasazuoju mazdaug 10 min su rankom ir paskui dar isivynioju leskas ir dupce i plevele ir dar pabunu apie 15 min (taip parasyta instrukcijoj, stipresnis poveikis) o paskui nusiprausiu tik su vandeniu.
o naudoti tai galvoju mazdaug 2-3 kartus i savaite, bijau padauginti, nes jau pasimokiau su vienu tikrai brangiu kremu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 02 24, 12:17)
as pasimasazuoju mazdaug 10 min su rankom ir paskui dar isivynioju leskas ir dupce i plevele ir dar pabunu apie 15 min (taip parasyta instrukcijoj, stipresnis poveikis) o paskui nusiprausiu tik su vandeniu.
o naudoti tai galvoju mazdaug 2-3 kartus i savaite, bijau padauginti, nes jau pasimokiau su vienu tikrai brangiu kremu verysad.gif


kas nutiko? g.gif
na tai reikes ir man pasivynioti gal ax.gif o vynioji ta maistine paprasta plevele? biggrin.gif
as darysiu taip: pasimasazinsiu vakuumine taure viena puse 10min., ivyniosiu i plevele, tada kita puse 10min. ir irgi ivyniosiu i plevele,kad gautusi lygiai po 15min. kiekvienai slaunelei ir dupces pusei pabuti joje bigsmile.gif
Atsakyti
Gal žinote ar nėštukėms galima naudoti anticeliulitinę želę su masažuokliu Loreal perfectslim Lifting pro?
dekoju.
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 24, 13:26)
kas nutiko?  g.gif
na tai reikes ir man pasivynioti gal  ax.gif o vynioji ta maistine paprasta plevele? biggrin.gif 
as darysiu taip: pasimasazinsiu vakuumine taure viena puse 10min., ivyniosiu i plevele, tada kita puse 10min. ir irgi ivyniosiu i plevele,kad gautusi lygiai po 15min. kiekvienai slaunelei ir dupces pusei pabuti joje  bigsmile.gif

ziauriai issausejo oda, nuserpetojo ir vietoj net sutrukinejo. net emiau galvoti, kad gal visi kremai turintys saldanti poveiki, taip issausina oda.

o naudoju paprasta maistine plevele ir pigi ir gerai prilimpa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 24 vasario 2010 - 13:29
QUOTE(aggree @ 2010 02 24, 14:28)
ziauriai issausejo oda, nuserpetojo ir vietoj net sutrukinejo. net emiau galvoti, kad gal visi kremai turintys saldanti poveiki, taip issausina oda.

o naudoju paprasta maistine plevele ir pigi ir gerai prilimpa biggrin.gif


oho blink.gif
na as uztat ir bijau tu visu kremu, kurie ala labai brangus ir stebuklus daro, kuo naturaliau, tuo geriau rolleyes.gif

gerai, reikia ruostis procedurai.privalgiau dabar, tai nelabai yra noro kolkas judeti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 24, 14:40)
oho  blink.gif 
na as uztat ir bijau tu visu kremu, kurie ala labai brangus ir stebuklus daro, kuo naturaliau, tuo geriau  rolleyes.gif

gerai, reikia ruostis procedurai.privalgiau dabar, tai nelabai yra noro kolkas judeti  lotuliukas.gif

manes si procedura laukia vakare smile.gif parasyk kaip seksis.
man asmeniskai visai nieko tas poveikis, tik biski per stipriai gal degina. manau panasus tepalai buna sanariams ar sumusimams gydyti (kazkada keli buvau susimusus, tai tepalas taip pat silde)
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 02 24, 15:14)
manes si procedura laukia vakare smile.gif parasyk kaip seksis.
man asmeniskai visai nieko tas poveikis, tik biski per stipriai gal degina. manau panasus tepalai buna sanariams ar sumusimams gydyti (kazkada keli buvau susimusus, tai tepalas taip pat silde)


o as savo taures neberandu!ot vepla,na prie to pacio issikuopsiu, tai kazkur turetu atsirasti biggrin.gif geriausiu atveju irgi vakarop tik uzsiimsiu.po paskutinio masazavimosi atsimenu isploviau ir KAZKUR padejau, o kur vienas dievas tezino doh.gif
Atsakyti
aš turiu tą taurę, bet jau taip tingiu žaist su ja doh.gif Aš vietoj to geriau pasportuoju, būtent užpakaliui ir galinei šlaunų pusei, ir išsitepu kremu. O su ta taure, eina ji švilpt, porą dienų pasiterliojau, man ji atsikabina pastoviai nuo odos, o ir nepatogu baisiai, dar priekinę šlaunų pusę nieko, bet jau galinę ir užpakalį, tai nei šis nei tas, rankas paskausta brūžinant. Kokioj pozoj jūs tai darot? ant kelių atsiklaupusios, ar atsistojusios? Sesei tą taurę perleidau, tai tokių mėlynių prisidarė, ir cypė masažuodamasi, man tai kažkaip neskaudėjo, na tik truputį pradžioj kelias min g.gif
O su tais įvyniojimais tai maloniai skamba, reiktų pabandyti. Dar man patinka kavos tirščiais duše masažuotis.
Atsakyti
Blyn vakar taip ir nesiejo pasidaryti to masazo su kremu sad.gif

etamo21 kaip tau sekes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 25 vasario 2010 - 09:38
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 02 25, 04:36)
aš turiu tą taurę, bet jau taip tingiu žaist su ja doh.gif  Aš vietoj to geriau pasportuoju, būtent užpakaliui ir galinei šlaunų pusei, ir išsitepu kremu. O su ta taure, eina ji švilpt, porą dienų pasiterliojau, man ji atsikabina pastoviai nuo odos, o ir nepatogu baisiai, dar priekinę šlaunų pusę nieko, bet jau galinę ir užpakalį, tai nei šis nei tas, rankas paskausta brūžinant. Kokioj pozoj jūs tai darot? ant kelių atsiklaupusios, ar atsistojusios? Sesei tą taurę perleidau, tai tokių mėlynių prisidarė, ir cypė masažuodamasi, man tai kažkaip neskaudėjo, na tik truputį pradžioj kelias min  g.gif 
O su tais įvyniojimais tai maloniai skamba, reiktų pabandyti. Dar man patinka kavos tirščiais duše masažuotis.

As tai kadangi vonioje masazuojuosi, tai uzkeliu koja ant vonios krasto, o pati galima sakyti pasilenkiu "atsigulu" ant tos sulenktos kojos (kaip pvz pasikeli auksciau koja batui uzsirist) ir visai patogiai galima masazuot uzpakaline slaunu puse mirksiukas.gif
Atsakyti