Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

sveikos,
imsiuosi darytis namie vakuumini masaza su tauremis.svarstau koki efektyviausia alieju naudoti.
ka manot apie nerafinuota alyvuogiu alieju+cinamonas+greipfurtu(ar apelsinu,ar tai citrinu) eterinis aliejus?
ar nesipjauna visa tai tarpusavyje?galima viska sumaisius pasideti i inda tarkim kokiam menesiui?
ir gal galite pasiulyti geresniu deriniu?
idomios bet kokios nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2010 01 29, 14:54)
nematau reikalo moketi didelius pinigus anticeliulitinems priemonems, stebuklu nebuna biggrin.gif
siuo metu man labai tinka ir patinka pigus rusiskas svelniai sildantis masazinis kremas thumbup.gif  gera sudetis - kofeinas, juros dumbliai, raudonieji pipirai, rozmarino, citrinos, metu, kenio eteriniai aliejai.. ir kvapas wub.gif
user posted image

pabandziau sita kremuka masazui, poveikis super thumbup.gif po pirmo karto aisku celiulitas nedingo, bet oda minksta, svelni ir nesusalus ir nesausa.
Atsakyti
tiesa, kokiu daznumu reikia ji naudoti. neradau parasyta...
Atsakyti
man labai patiko NIVEA ar kremas ar losjonas.nebeatsimenu kaip vadinasi doh.gif tokioj uzsukamoj dezutej.tiktai fainas thumbup.gif tepdavau pilvuka,sikniuka ir kojas,tai tikrai thumbup.gif bet dabar neberandu tokio pirkt verysad.gif
Atsakyti
Sportas mergaites ir dar karta sportas tik gali padeti atsikratyti sio malonumo ax.gif
Atsakyti
fitness3.gif fitness4.gif showoff.gif karsta.gif aciuks.gif


birthday.gif vacation4.gif drinks_cheers.gif essen.gif nono.gif



sunglasses2.gif
Papildyta:
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 16, 20:53)
sveikos,
imsiuosi darytis namie vakuumini masaza su tauremis.svarstau koki efektyviausia alieju naudoti.
ka manot apie nerafinuota alyvuogiu alieju+cinamonas+greipfurtu(ar apelsinu,ar tai citrinu) eterinis aliejus?
ar nesipjauna visa tai tarpusavyje?galima viska sumaisius pasideti i inda tarkim kokiam menesiui?
ir gal galite pasiulyti geresniu deriniu?
idomios bet kokios nuomones  4u.gif

O cinamonas kam? ax.gif as naudoju paprasciausia nerafinuota alyvuogiu laieju viena, aisku kvapas specifinis, bet pakenciamas smile.gif
Pries tai dar siulau kavos tirsciu (neplikytu) pilinga, gerina kraujotaka, medziagu apykaita, celiulitui šakes biggrin.gif
Atsakyti
Parduodu labai mažai naudotą Celluless vakuuminio masažo prietaisą.
Cellules prietaisas padės atsikratyti celiulito požymių, tirpdyti
riebalus ir padailinti figūrą. Kaina-155 LT.

Veikia puikiai, parduodu , nes jo man nebereikia.. ax.gif Gal kam reikia? ax.gif 4u.gif
Esu iš Klaipėdos, bet būtų galima, manau , pristatyti ir į Kauna.. rolleyes.gif Parasykit i Az man, jei kas susidomesit.. mirksiukas.gif

Celluless
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stud: 22 vasario 2010 - 22:14
QUOTE(rakile @ 2010 02 18, 15:55)
Sportas mergaites ir dar karta sportas tik gali padeti atsikratyti sio malonumo ax.gif

Nesamone absoliuti. Sportuoju 4 metus - pagrindinis kruvis apatinei kuno daliai ir sio ''malonumo'' niekaip neatsikratau
Papildyta:
QUOTE(bagyra666 @ 2010 02 18, 13:11)
man labai patiko NIVEA ar kremas ar losjonas.nebeatsimenu kaip vadinasi  doh.gif tokioj uzsukamoj dezutej.tiktai fainas  thumbup.gif tepdavau pilvuka,sikniuka ir kojas,tai tikrai  thumbup.gif  bet dabar neberandu tokio pirkt verysad.gif


Gal toks su melynu dangtuku, o parduodamas dezuteje kvadratineje? stangrinamasis? Va sitas? user posted image

Man tais sitas superinis. Del celiulito naikinimo tai nezinau, bet oda tai tikrai drekina - pats geriausias is visu turetu thumbup.gif . Net MB naudoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 02 17, 11:01)
pabandziau sita kremuka masazui, poveikis super  thumbup.gif po pirmo karto aisku celiulitas nedingo, bet oda minksta, svelni ir nesusalus ir nesausa.


as isigijau ji uz 12lt rusisku prekiu kioskelyje.bandysiu naudoti,pakol isigysiu normalu geru alieju ir ea misinuka smile.gif
tik ziuriu,kad mano biski etikete kitokia,virsuj sauna,apacioj masaz (o nuorodoj kur katik ideta,atvirksciai-virsuj masaz,apacioj sauna parasyta) ir atrodo didesnis mano. (maniskis 200ml.) gal nebus fuflo koks?
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 23, 15:02)
as isigijau ji uz 12lt rusisku prekiu kioskelyje.bandysiu naudoti,pakol isigysiu normalu geru alieju ir ea misinuka smile.gif 
tik ziuriu,kad mano biski etikete kitokia,virsuj sauna,apacioj masaz (o nuorodoj kur katik ideta,atvirksciai-virsuj masaz,apacioj sauna parasyta) ir atrodo didesnis mano. (maniskis 200ml.) gal nebus fuflo koks?
  biggrin.gif

blink.gif paziurejau pas mane irgi taip pat kaip pas tave...
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2010 02 23, 15:17)
blink.gif paziurejau pas mane irgi taip pat kaip pas tave...


tai tada gerai biggrin.gif o kaip tau poveikis?kiek laiko naudoji?
manau cia gali buti gal del talpos skirtumo, vizualiai man atrodo idetoje nuotraukoje zyyymiai talpa mazesne.na kas cia zino g.gif

kad fuflo butu nesinori tiket, gal kitai rinkai kokiai buvo skirta ar pan.,kas cia stampeliuos tuos rusiskus kremus biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 23 vasario 2010 - 20:17
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 23, 20:01)
tai tada gerai  biggrin.gif  o kaip tau poveikis?kiek laiko naudoji?
manau cia gali buti gal del talpos skirtumo, vizualiai man atrodo idetoje nuotraukoje zyyymiai talpa mazesne.na kas cia zino g.gif

kad fuflo butu nesinori tiket, gal kitai rinkai kokiai buvo skirta ar pan.,kas cia stampeliuos tuos rusiskus kremus  biggrin.gif

Nebus fuflo, juk ne Dior'ai kad padirbinetu lotuliukas.gif
Su sita kosmetika esu susidraugavusi jau daug metu, ir pastebejau, kad nezymiai buvo pakeistas ipakavimo dizainas, tai gal del to matot skirtuma mirksiukas.gif

O kremukas tikrai vertas demesio, sudetyje yra aliejuku, odele svelni, pamaitinta, super thumbup.gif
Atsakyti