Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(cognac @ 2010 01 13, 12:34)
atsiprasau jei pasikartosiu, ar kuri gerete maisto papilda Pack Cellulite® celiulitui mazinti? ar jums padejo kiek nors sumazinti celiulita? aciu uz ats  4u.gif

user posted image

aš naudojau šį papildą.pernai pavasarį išgėriau jo pusantros pakuotės, nes buvo akcija(apie 40 lt kainavo).bet plius dar naudojau priemones nuo celiulito geomar.masažų jokių neatlikdavau ir mitybos nekeičiau, bet celiulitas tikrai laaabai sumažėjo, tapo beveik nematomas.jei dar ir mitybą būčiau sutvarkius tai išvis manau būtų visas išnykęs, nors nežinau kiek čia papildo nuopelnas, o kiek geomar anticeliulitinio kurso ax.gif
Atsakyti
sveikos, esu šiame skyrelyje naujokė, tai jau gal buvo apie tai rašoma. noriu paklausti o kaip su tuo aparatu kur per telika reklamuoja, CELIULES atrodo užsivadina. idomu ar jis efektyvus nuo celiulito ir ar pirmiausiai reikia itrinti odą kokiu nors kremu ir po to masažuotis ar kaip ten viskas vyksta? aciu
Atsakyti
nematau reikalo moketi didelius pinigus anticeliulitinems priemonems, stebuklu nebuna biggrin.gif
siuo metu man labai tinka ir patinka pigus rusiskas svelniai sildantis masazinis kremas thumbup.gif gera sudetis - kofeinas, juros dumbliai, raudonieji pipirai, rozmarino, citrinos, metu, kenio eteriniai aliejai.. ir kvapas wub.gif
user posted image
Atsakyti
Esu bandziusi kelias priemones,bet ikirtau kur stebuklas.Tikrai ne priemonese schmoll.gif Jei saziningai kiekviena vakara pasidarbuosi,kad ir su paprasciausiu kuno losjonu po menesio efektas nustebins.Viska daro tik tai,kad gerai masazuojamos tos vietos kur pasirodo celiulitas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dvija @ 2010 01 29, 20:56)
Esu bandziusi kelias priemones,bet ikirtau kur stebuklas.Tikrai ne priemonese schmoll.gif Jei saziningai kiekviena vakara pasidarbuosi,kad ir su paprasciausiu kuno losjonu po menesio efektas nustebins.Viska daro tik tai,kad gerai masazuojamos tos vietos kur pasirodo celiulitas smile.gif

Tas tiesa. Jei pats pastangu neidesi, nepades jokie kremai
Atsakyti
QUOTE(dvija @ 2010 01 29, 20:56)
Esu bandziusi kelias priemones,bet ikirtau kur stebuklas.Tikrai ne priemonese schmoll.gif Jei saziningai kiekviena vakara pasidarbuosi,kad ir su paprasciausiu kuno losjonu po menesio efektas nustebins.Viska daro tik tai,kad gerai masazuojamos tos vietos kur pasirodo celiulitas smile.gif

tikra tiesa - visa esme masazavimas
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2010 01 29, 13:54)
nematau reikalo moketi didelius pinigus anticeliulitinems priemonems, stebuklu nebuna biggrin.gif
siuo metu man labai tinka ir patinka pigus rusiskas svelniai sildantis masazinis kremas thumbup.gif  gera sudetis - kofeinas, juros dumbliai, raudonieji pipirai, rozmarino, citrinos, metu, kenio eteriniai aliejai.. ir kvapas wub.gif
user posted image

Sitas nerealus, as irgi ji naudoju thumbup.gif Man patinka ir poveikis, del celiulito nezinau, bet oda labai pamaitinta buna, svelni, kaina gera, kvapas, sudetis, 10balu skyriu sitam kremukui.
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2010 01 30, 13:20)
Sitas nerealus, as irgi ji naudoju  thumbup.gif Man patinka ir poveikis, del celiulito nezinau, bet oda labai pamaitinta buna, svelni, kaina gera, kvapas, sudetis, 10balu skyriu sitam kremukui.


O kur ji perkat? Maximose ar kur nors Droge? g.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2010 01 30, 13:16)
O kur ji perkat? Maximose ar kur nors Droge? g.gif

Anksciau buvo jis didesnese Maximose, dabar tiksliai negaliu pasakyti ar yra, nes jau seniai perku turgeliuose, 12Lt kainuoja. O Droge tikrai nera 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Kremu jokiu neteplioju nes nemanau, kad jie labai padeda... Mano pazystama, tepasi kazkokiais dumbliais is eurokos ir apsivinioja kojas maistine plevele, sake labai suaktyvina kraujotaka... bigsmile.gif Na as dar nelabai turiu celiulito tongue.gif bet kas antra diena, mane masazuoja su tokiu masazuokliu, sedmenis, bei slaunis apie 10min abi... nzn ar yra koks rezultatas, bet jausmas tikrai idomus buna biggrin.gif suaktynina kraujotaka jis smile.gif
Tiesa dar pries vasara pradedu sportuoti... Su hanteliais bei begioti, manau tai irgi padeda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 30 sausio 2010 - 15:15
QUOTE(xernesta @ 2010 01 30, 16:14)
4u.gif Kremu jokiu neteplioju nes nemanau, kad jie labai padeda... Mano pazystama, tepasi kazkokiais dumbliais is eurokos ir apsivinioja kojas maistine plevele, sake labai suaktyvina kraujotaka...  bigsmile.gif  Na as dar nelabai turiu celiulito tongue.gif  bet kas antra diena, mane masazuoja su tokiu masazuokliu, sedmenis, bei slaunis apie 10min abi...  nzn ar yra koks rezultatas, bet jausmas tikrai idomus buna  biggrin.gif suaktynina kraujotaka jis  smile.gif
Tiesa dar pries vasara pradedu sportuoti... Su hanteliais bei begioti, manau tai irgi padeda  smile.gif

Dumbliai padeda ne tik nuo celiulito mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2010 01 30, 19:41)
Dumbliai padeda ne tik nuo celiulito  mirksiukas.gif

blink.gif nuo ko dar? 4u.gif 4u.gif gal ir man reikes ismeginti g.gif
Atsakyti