Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

Naudojau kažkada šaldantį kremuką, tai tikrai laaaaaaaaaaaabai šaldantis jis biggrin.gif kurį laiką sportavau ir naudojau tą kremuką, tai oda pagražėjo truputi, bet paskui nebesportavau ir nebesitepliojau kremu ir visi negažumai gryžo doh.gif bet vel nusipirkau kremuka su masažuokliu, šiandien jau pabandžiau ir mėginsiu sąžiningai juo teptis ir lauksiu rezultatų thumbup.gif
Papildyta:
ai, beje, draugė naudojo tą šaldanti (sąžiningai tepdavosi kas dieną), tai jai labai patiko ir buvo rezultatas, sakė, kad geresnio kremo nėra bandžiusi ax.gif man dar įdomu dėl to naktinio serumo, gal kas naudojote? smile.gif aš turėjau mažiuka mėginuką, bet poveikio nepajutau, nes jo tik porai kartų užteko biggrin.gif bet pasitepus juo, oda švelnesnė būdavo ir šiaip malonus kvapas good.gif
Atsakyti
As vienu metu naudojau nemazai colistario kremu. Nuo celiulito krema ir kapsules, nuo striju, stangrinimui kuno (ir ne po viena banke sutepiau). Taip pat naudojau veido linija. Taip pat pieneli valymo ir tonika. Na visi kremukai maloniai tepasi, malonus kvapas, bet ipatingo poveikio ar ten kazkokio soko tai tikrai nebuvo schmoll.gif Na, kad padeties nepablogino tai tikrai. Ir neaisku, kas butu buve jei nebuciau jais isvis tepusis g.gif

Cia kazkuri minejo, kad su kapsulem ja masaziste masazuoja ir yra matomas poveikis. Nuo gero masazo ir su paparastu aliejumi po desimt kartu butu poveikis bigsmile.gif
Atsakyti
Man patinka Collistar kuno kometika, ka nepasakisiu apie veido ir plauku.
Bet anticeliulitines programos jauciamos ir matomos. As uz Collistar
Atsakyti
QUOTE(Blondine uz vairo @ 2009 08 26, 20:00)
Man patinka Collistar kuno kometika, ka nepasakisiu apie veido ir plauku.
Bet anticeliulitines programos jauciamos ir matomos. As uz Collistar


O gal naktinį serumuką bandėte? smile.gif
Atsakyti
Pagrindine ir pirma priemone nuo celiulito - sveikas gyvenimo budas biggrin.gif Po to- visos kitos rikiuojasi...
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 01 01, 15:31)
Pagrindine ir pirma priemone nuo celiulito - sveikas gyvenimo budas biggrin.gif Po to- visos kitos rikiuojasi...


Pridėsiu- dar ir sveikas mąstymo būdas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondine uz vairo @ 2009 08 26, 18:00)
Man patinka Collistar kuno kometika, ka nepasakisiu apie veido ir plauku.
Bet anticeliulitines programos jauciamos ir matomos. As uz Collistar

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man collistar plauku prieziuros ir veido prieziuros priemones ispudzio nepadare- nei geros nei blogos
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2009 01 18, 16:55)
Anksciau ir as tepdavausi ivairiais kremais, pasimasazuodavau, bet stebuklu nebuvo. O va pries pusmeti pradejau sportuoti ir gan aktyviai, tai ir kilogramai dingo, ir celiulitas sumazejo thumbup.gif Visai gal ir nepranyko, bet vaizdas zyyyymiai geresnis. Tai dabar jau drasiai visom galiu pritarti, kad sportas geriausia anticeliulitine priemone thumbup.gif



man irgi nuo sporto oda pagrazejo, bet celiulitas vistiek pupso. nezinau jau ko griebtis. valgau dietiskai, tepu kremais masazuojuosi su sepeciu bet nemazeja. reikes spec taures isigyti g.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2009 01 17, 18:00)
Su druska mažiau rūpesčių...



druskoje nera kofeino. o jis juk i visu kremu sudeti ieina
Atsakyti
atsiprasau jei pasikartosiu, ar kuri gerete maisto papilda Pack Cellulite® celiulitui mazinti? ar jums padejo kiek nors sumazinti celiulita? aciu uz ats 4u.gif

user posted image
Atsakyti
irgi domina sitas klausimas...Prasau atsilipkite g.gif
Atsakyti
QUOTE(cognac @ 2010 01 13, 12:34)
atsiprasau jei pasikartosiu, ar kuri gerete maisto papilda Pack Cellulite® celiulitui mazinti? ar jums padejo kiek nors sumazinti celiulita? aciu uz ats  4u.gif

user posted image

niekas nenaudoja ir net nezino.Kaina nera maza, bet jeigu padeda nebutu gaila.
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2008 09 22, 15:31)
nznau, as kai geriu kava, tirscius kaupiu stiklineje dezuteje,tai ir naudoju veliau.neskaiciavau kazkaip, kiek reikia 1kartui. gal 3 sauksteliu kavos tirsciu g.gif


masazuojies plikytos kavos tirsciais? Nuliudinsiu,bet tai paprasciausias skrabas,celiulituo neisgazdinsi su tokiu skrabu schmoll.gif Celiulito priesas kofeinas,o koks dar kofeinas plikytos kavos tirsciuose? a? Nusipik pacios pigiausios stambiai maltos kavos,i delniuka pili gelio beri kavos ziupsni ir masazuoji,va taip va celiulita gali sumazinti,bet tik ne su plikyta kava 4u.gif
Atsakyti