Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(jogurtele @ 2008 04 08, 11:16)
Sportas, dieta ir subalansuotas maitinimas turi tapti gyvenimo budo dalimi, nes kitu atveju niekas nebus veiksminga, o celiulitas gris...
As pati kol kas visu siu priemoniu igyvendinimui pritrukstu valios... Gaila is tikro...  blush2.gif

tikra tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
as tai tiesa sakant esu baisi tingine... blush2.gif dar jei maista irburbuliukus galiu pasiziuret, tai su sportu man sunku.. eit i sporto kluba nelabai iseina (ner kai psu kleckiu suderint laiko, bet tai dzin), namie tingiu.. tai realiai tik kremukais mozojuos ir rezultatas yra good.gif ne toks, koks galetu but, bet matomas rolleyes.gif
Atsakyti
Ar kas nors bandėte "The body shop" priemonę BODY FOCUS CELLULITE SERUM?
Kažin ar jinai veiksminga?
Atsakyti
Esu pakankamai liekna, bet vargina celiulitas. Jis tik ant užpakaliuko. Nusipirkau pabandyt Garnier Bodytonic anticeliulite gel. Žiūrėsiu koks rezultatas
Atsakyti
Baigesi mano masazai, dabar galiu pasidziaugt rezultatais ax.gif Per kojas apimtis sumazejo 2cm yahoo.gif yahoo.gif ir nukrito kazkur 1kg svorio tongue.gif Cia be jokiu dietu ar sporto (nes dar maitinu savo leliu) angel.gif Manau kai baigsiu maitint paderinsiu dieta su masazais ir rezultatas bus dar geresnis thumbup.gif o gal net truputi pasportuosiu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ELMO @ 2008 04 15, 20:46)
Turiu Collistar saltaja zele nuo celiulito. Tik as saziningai nesiteplioju  blush2.gif
Vienintelis efektas, kuri jauciu - zauriai saltaaaaaaaaaaaa buna doh.gif  lotuliukas.gif

Zele
user posted image

Gal butu galima jo kaina suzinot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2008 04 21, 11:09)
Ar kas nors bandėte "The body shop" priemonę BODY FOCUS CELLULITE SERUM?
Kažin ar jinai veiksminga?

gali imesti nuorodele.... blush2.gif ir kaip,ar bandei ta kremuka???? kokia jo kaina?
Papildyta:
QUOTE(ZBITKA @ 2008 04 23, 20:47)
Esu pakankamai liekna, bet vargina celiulitas. Jis tik ant užpakaliuko. Nusipirkau pabandyt Garnier Bodytonic anticeliulite gel. Žiūrėsiu koks rezultatas

aha,as irgi vis gundausi.... ax.gif bet idomu ar vertas jis demesio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 04 27, 21:58)
Gal butu galima jo kaina suzinot?  blush2.gif



cia raso, kad 154lt. Panasiai ir Sarmoje kainuoja
http://www.deiza.net...6...g912&pgNr=1
Atsakyti
user posted image

Gal kas bandėte? blush2.gif Jau taip išreklamuota g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 04 28, 18:27)
user posted image

Gal kas bandėte? blush2.gif Jau taip išreklamuota g.gif


hmm.... na gal dar ir priverstu mane bent kazkiek tuo tiket, bet kai paraso, kad jo neliks per 14 dienu, tai schmoll.gif nesamone, per toki trumpa laika netikiu, kad is esmes gali pasikeisti kunas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 04 28, 18:27)
user posted image

Gal kas bandėte? blush2.gif Jau taip išreklamuota g.gif

abejoju kad tai pades...geriau isigyt taures ir darykis masazus va ten po dvieju saviciu tai tikrai bent jau kazka pastebesi..oda pagrazes...
Atsakyti
QUOTE(endi555 @ 2008 04 29, 12:44)
abejoju kad tai pades...geriau isigyt taures ir darykis masazus va ten po dvieju saviciu tai tikrai bent jau kazka pastebesi..oda pagrazes...


Taip taip, turiu taures, stengiuosi netingėti (ne visada išeina) blush2.gif Tikiuosi iki vasaros bent šiokių tokių rezultatų blush2.gif

Bet vistiek dar ir kremo reikėtų g.gif Neapsisprendžiu, kokį imti. „Rasos“ kelias tūbeles esu sunaudojusi, tai tepasi ir drėkina tikrai labai fainai, ir kvapas malonus, bet va poveikio aišku ne itin... „Vichy Lipo-metric“, „Garnier“ geltonam buteliuke ir „Nivea Good-bye cellulite“ labai nepatiko konsistencija ir visai prastas drėkinimas.

Vis dairausi į Body Shop'o ir Madaros kremus ax.gif Tik brangoka truputuką.
Atsakyti