Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Aušriukė @ 2009 01 17, 18:30)
Nemanau, kad nuo kavos tirsciu vamzdziai uzsikimstu... Bet del betvarkes vonioje po tokiu proceduru ir as nelikau suzaveta...



tikrai labai greitai kanalizacijos vamzdžiai užsikimš, jei tik dažniau panaudosit kavos tirščius. Tirščiai limpa prie susikaupusių riebalų vamzdžiuose (o jų ten visada yra) , sudarydami lipnią masę.. umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 17 sausio 2009 - 19:58
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 17, 20:57)
tikrai labai greitai kanalizacijos vamzdžiai užsikimš, jei tik dažniau panaudosit kavos tirščius. Tirščiai limpa prie susikaupusių riebalų vamzdžiuose (o jų ten visada yra) , sudarydami lipnią masę..  umn.gif

Tai va va,apie tai as ir kalbu unsure.gif
reiks sporto klube sita procedura atlikinet cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2009 01 17, 21:40)
Tai va va,apie tai as ir kalbu  unsure.gif
reiks sporto klube sita procedura atlikinet  cool.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif

šiaip tai ši procedūra labai faina, ypač jeigu yra galimybė, kad kitas žmogiukas (pvz. vyras) nupilinguotų visą kūną.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Turbūt nieko naujo nepasakysiu, bet visos anticeliulitinės priemonės tėra tik sudedamoji anticeliulitinio komplekso dalis... Jei giriat kokią vieną priemonę, parašykit ir ką darot papildomai (reguliuojat mitybą, darotės masažus, masažuojatės pačios, sportuojat ir t.t. ir pan.)... blush2.gif
Atsakyti
Anksciau ir as tepdavausi ivairiais kremais, pasimasazuodavau, bet stebuklu nebuvo. O va pries pusmeti pradejau sportuoti ir gan aktyviai, tai ir kilogramai dingo, ir celiulitas sumazejo thumbup.gif Visai gal ir nepranyko, bet vaizdas zyyyymiai geresnis. Tai dabar jau drasiai visom galiu pritarti, kad sportas geriausia anticeliulitine priemone thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, as ir pradejau kova pries celiulita smile.gif nes po nestumo jo atsirado ir any koju ir ant pilvo, nera labai ziaurus bet vis tiek negrazu, tad pradejau sportuoti 3 kartus i savaite, kiekviena diena sveiciu kojas su kava, ja sumaisau su duso zele ir taip nusisveiciu, darau ivyniojimus su Faberlic firmos kremu, jis kainuoja kazkur apie 30 lt, yra sildancio poveikio, tai apsivynioju plevele ir laikau kazkur 2 val, tai kai nusivynioju net salta palieka biggrin.gif Po to dar issitepu Avon anticeliulitiniu kremu, man jis atrodo neblogas, turiu net 4 nusipirkusi, kai tuos pabaisiu bandysiu Zepter firmos, man ji rekomendavo kad labai geras yra, negeriu gazuotu gerimu, tik negaliu atsispirti sampanui blush2.gif Tad tokia mano kova pries celiulita, ta pradejau daryti tik pries savaite, tai paskui papasakosiu kaip sekasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MartaS @ 2009 01 22, 17:28)
Sveikutes, as ir pradejau kova pries celiulita  smile.gif  nes po nestumo jo atsirado ir any koju ir ant pilvo, nera labai ziaurus bet vis tiek negrazu, tad pradejau sportuoti 3 kartus i savaite, kiekviena diena sveiciu kojas su kava, ja sumaisau su duso zele ir taip nusisveiciu, darau ivyniojimus su Faberlic firmos kremu, jis kainuoja kazkur apie 30 lt, yra sildancio poveikio, tai apsivynioju plevele ir laikau kazkur 2 val, tai kai nusivynioju net salta palieka  biggrin.gif  Po to dar issitepu Avon anticeliulitiniu kremu, man jis atrodo neblogas, turiu net 4 nusipirkusi, kai tuos pabaisiu bandysiu Zepter firmos, man ji rekomendavo kad labai geras yra, negeriu gazuotu gerimu, tik negaliu atsispirti sampanui  blush2.gif  Tad tokia mano kova pries celiulita, ta pradejau daryti tik pries savaite, tai paskui papasakosiu kaip sekasi  smile.gif


Nebemaitini jau? Nes jei tebemaitini, tai neturi prasmės.
Atsakyti
Sveiki, mane irgi sudomino Collistar naktinis serumas apziurejau eurovaistineje visai noreciau ji isbandyt,bet kiek paskaiciau neradau kaip ji naudoti,ar reikia ilasinti i krema ar kazkaip kitaip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mari21: 25 sausio 2009 - 21:48
QUOTE(mari21 @ 2009 01 25, 21:47)
Sveiki, mane irgi sudomino Collistar naktinis serumas apziurejau eurovaistineje visai noreciau ji isbandyt,bet kiek paskaiciau neradau kaip ji naudoti,ar  reikia ilasinti i krema ar kazkaip kitaip g.gif

manau paprasciausiai uzlasinus ant odos itrinti mastau.gif
Atsakyti
Nebemaitinu jau smile.gif
Atsakyti

Anticeliulitinėms priemonėms tinka posakis: Sviestu košės nepagadinsi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetukas-masažistas: 30 sausio 2009 - 00:34
Man atrodo nei viena kosmetine priemone negalinga atsikratyti 100% celiulito.
Bet yra tokiu priemonių kurie daug geresni už kitus. Man tai yra:

http://au.strawberry...goChar=L#DETAIL - rezultatą pamačiau maždaug po 2 savaičių naudodama kiekviena diena.

http://www.amazon.co...H...5801&sr=8-9 - rezultatą pamačiau maždaug po 6 savaičių. Jis labai šildo odą ir oda raudonuoja. Praeina raudonis po valandos. Todėl naudojau tik prieš miegą.

ir Clarins [I] - efektą pamačiau po 2 mėn.

Papildomai naudojau medinį masažuoklį (paprasta) wub.gif


Atsakyti