Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

Naudoju profesionalia kosmetika viskam, esu labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 12 09, 18:12)
Naudoju profesionalia kosmetika viskam, esu labai patenkinta

gal konkreciau pavadinimais galima?
Atsakyti
Labai dziaugiuosi, kad SM deka suzinojau apie vakuumines taures bigsmile.gif Jau toks fainas daikciukas ax.gif Masazuoju kas vakara jau menesi + du kartus i savaite su kavos tirsciais thumbup.gif rezultatas puikus, svelnumas odos vos po pirmo karto, o jau po men matosi ir kad odos nelygumai dingsta bigsmile.gif Ypac smagu kad oda virs keliu susitrauke assa.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2008 12 09, 18:20)
gal konkreciau pavadinimais galima?

Italu profesionali BENEXERE kosmetika
Atsakyti
Labiausiai padeda sportas, masažas ir subalansuota mityba. Kremai riebalų nesuskaidys ir nepanaikins.
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 10 23, 14:01)
tiesiog imi tirscius ir trini rankomis biggrin.gif  labai paprasta,tik as nepagailiu alyv.aleijaus, kad nebutu sausi tie tirsciai, dar vaniles isipilu ar cinamono. tada isvis kvepiu thumbup.gif

Turiu toki klausima

Ar neuzkemsat duso kabinu su tais tirsciais?
As sia savaite pirma karta pabandziau,tai tokia kiaulide pasidariau,kad .... blink.gif
Iki siol naudodavau normalius kuno sveitiklius,tai taip nebudavo,bet su ta kava,tai labai netvarkingai gaunasi,viskas apsitasko unsure.gif ,o jei dar ir uzkimsiu vamzdzius,tai vyras man nepadekos cool.gif
Atsakyti
Nemanau, kad nuo kavos tirsciu vamzdziai uzsikimstu... Bet del betvarkes vonioje po tokiu proceduru ir as nelikau suzaveta...
Atsakyti
QUOTE(laukyte @ 2009 01 15, 09:33)
Labiausiai padeda sportas, masažas ir subalansuota mityba. Kremai riebalų nesuskaidys ir nepanaikins.


gerai, sportuoju, valgau sveikai, darau pylingus, bet nepadeda. gal padetu tie anticeliulitiniai masazai, bet as eiti i grozio salonus juo daryt, neturiu tiek lesu. dabar pradejau daryt pylingus su kavos tirsciais. ziuresiu, ar padeda
Papildyta:
as imu i delna kava ir masazuojuos. pasidedu indeli prie duso kabinos, tai ir nesusidaro marmalyne
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2009 01 17, 18:38)
as imu i delna kava ir masazuojuos. pasidedu indeli prie duso kabinos, tai ir nesusidaro marmalyne

Ir as taip darau. Bet po to,kol nusidusini tai visos sieneles apsitasko kol kuna nuprausi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2008 09 19, 10:36)
Vakar dariau molio kauke kojoms ir dupcei. Oi oi kaip susalde... O dar namuose salta buvo... Tai ne uzmigti negalejau.


as uzdedu molio, apsivynioju plevele, tai oi, kaip kaista. pasui pasitiesiu celofano ant foteliu, apsikloju dekiai ir ziuriu telika. palieku kokiai valandai. net ir po to, atrodo, kad oda sutraukta.
Papildyta:
QUOTE(Blueta @ 2009 01 17, 17:40)
Ir as taip darau. Bet po to,kol nusidusini tai visos sieneles apsitasko kol kuna nuprausi  unsure.gif



tai su tuo paciu dusu ir nuplauk sieneles. mirksiukas.gif maniskis vakare prie mano p...rado biski kavos tirsciu..oi juokemes.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2009 01 17, 18:44)

tai su tuo paciu dusu ir nuplauk sieneles. mirksiukas.gif  maniskis vakare prie mano p...rado biski kavos tirsciu..oi juokemes.. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai jo,jo galima nuplaut, ale terliojimasis doh.gif
As irgi ,atrodo lb kruopsciai tuos tirscius numazgojau,bet vistiek ant ranksluoscio likuciu radau biggrin.gif
Atsakyti
Su druska mažiau rūpesčių...
Atsakyti