Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Triufelita @ 2008 09 17, 07:09)
Tikrai ne. Plėvelė jį tik sustiprina. Kitoms pats kremas degina tiek, kad apie plėvelę nė pagalvot nedrįsta  bigsmile.gif

man be pleveles absoliuciai nieko nesidaro.. o dar idomu ar pilva taip pat tepliojat ar tik kojytes ir kaip daznai, kasdien? 4u.gif
Atsakyti
Vakar dariau molio kauke kojoms ir dupcei. Oi oi kaip susalde... O dar namuose salta buvo... Tai ne uzmigti negalejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 19 rugsėjo 2008 - 10:38
ar padeda bent kiek kasvakariniai slaunu masazai siurkscia kempine? smile.gif kiek laiko masazuoti,jei taip?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 09 19, 23:36)
ar padeda bent kiek kasvakariniai slaunu masazai siurkscia kempine? smile.gif kiek laiko masazuoti,jei taip?


Manau turetu padeti bet kokie masazai, ypac, jei juos darai kasdien. As deja, tiek kantrybes neturiu sad.gif
Atsakyti
nutariau inikti i kavos tirscius. bandysiu trintis i savaite gal 1 -2k, ziuresiu, koks poveikis
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 09 22, 11:16)
nutariau inikti i kavos tirscius. bandysiu trintis i savaite gal 1 -2k, ziuresiu, koks poveikis


O kiek mazdaug tu kavos tirsciu reikia vienam kartui?
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2008 09 22, 12:45)
O kiek mazdaug tu kavos tirsciu reikia vienam kartui?

nznau, as kai geriu kava, tirscius kaupiu stiklineje dezuteje,tai ir naudoju veliau.neskaiciavau kazkaip, kiek reikia 1kartui. gal 3 sauksteliu kavos tirsciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 09 22, 14:31)
nznau, as kai geriu kava, tirscius kaupiu stiklineje dezuteje,tai ir naudoju veliau.neskaiciavau kazkaip, kiek reikia 1kartui. gal 3 sauksteliu kavos tirsciu g.gif


g.gif o su kempine ar tiesiog rankomis? kazkaip nelabai isivaizduoju, kaip su tais tirsciais nusisveisti... blush2.gif
Atsakyti
Kiekviena diena duse trinuos slaunis siurkscia kempine, masazuojuos kremukais-sveitikliais, tada galiausiai karstas-saltas dusas bijau.gif o islipusi is duso smarkiai masazuojuos paprastu kremuku, skirtu kunui. Bet stengiuos smarkiai, kad net skaudetu g.gif Nors pas mane to celiulito beveik ner, matos tik suspaudus 4u.gif bet matosi, kad padeda thumbup.gif uztrunku ilgai, bet, manau, jog galima iprasti hihihi.gif
Atsakyti
visos priemonės veiksmingos, jei naudojame reguliariai thumbup.gif
Atsakyti
Esu isbandziusi buda su kavos tirsciais, as jais trindavau kelis kartus per savaite. ax.gif Manau, kad kazkiek padejo, bet labiausiai man patikdavo tai, kad po sios proceduros oda budavo labai svelni. biggrin.gif Reiks vel pradeti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2008 09 22, 17:49)
g.gif o su kempine ar tiesiog rankomis? kazkaip nelabai isivaizduoju, kaip su tais tirsciais nusisveisti...  blush2.gif

tiesiog imi tirscius ir trini rankomis biggrin.gif labai paprasta,tik as nepagailiu alyv.aleijaus, kad nebutu sausi tie tirsciai, dar vaniles isipilu ar cinamono. tada isvis kvepiu thumbup.gif
Atsakyti