Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Linute:) @ 2008 08 14, 09:58)
Sveikos merginos 4u.gif

Reikia atgaivinti sia temele mirksiukas.gif  Kaip sekasi kovoti su celiulitu? As jau praradau vilti ji isnaikinti verysad.gif  Manau visa gyvenima teks juo "dziaugtis" blush2.gif


O as jau matau pakamkamai gerus rezultatus. Net labai gerus.
Karta per savate darau CRYOLISE (apviniojimo procedura) ir kiekviena diena po duso ar vonios tepu kojas ir pilva kremus ABDOMED and HIPS (sildantis). Zinoma ziuriu ir ka valgau, nes tai yrgi labai svarbu.

assa.gif
Atsakyti
Aš irgi paskelbiau karą celiulitui biggrin.gif kas diena darau masaziukus su taure, pries tai istepu slaunis ir sikniuka anticeliulitiniu kremu (siuo metu naudoju Avon ANEW Clinical trejopo poveikio kremą) ax.gif didelių pokyčių dar nepastebėjau, bet vis laukiu ax.gif daug kur skaičiau, kad tam reikia kantrybės, tai bandau nenusivilti blush2.gif tiesa, gal ne visiškai taisyklingai masažuojuos, bet ikiu, kad vis tiek po truputį išjudinsiu tą bjaurybę rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai pirmiausiai rankomis kojas išsimasažuoju, tik po to taure.
Atsakyti
Kremu isbandziau daug ir pigesniu, ir brangiu. Rezultatas baigus jais tepti toks pat -vel tas celiulitas gryzta. Dabar naudoju paprasta lietuviska Rasos uz 16 lt, masazuojant ir reguliariai tepant tas pats kas ir brangus. Jokie kremai nepades jo sunaikint, jei jau ji turi tai visam gyvenimeliui. Tik atsipalaiduoji ir jis vel primena apie save. Taip , kad karas amzinas ir neverta laidyti pinigu brangiai kosmetikai, na cia mano nuomone.
Atsakyti
Mano tokia pat.
Atsakyti
as kaip ir daugelis tepliojuos kremais nors ir netikiu ju poveikiu lotuliukas.gif dar kartais darau masazus su taure. o vat dabar labiausiai man patinkantis kremukas tai nivea good-bye celliulite. nezinau ar jis daro koki poveiki, bet labai malonu juo teptis- susigeria momentaliai- uztai nepamirstu ir rytais uzsitept(ko niekad nedarydavau su jokiu kitu kremu), jo kazkaip net imasazuot nereik- tai as ji ir tepliojuos kai tingiu masazuot, o pries masaza dar kokio aliejaus uzsipilu smile.gif dar is tokiu lengvai susigerianciu pamenu buvo RASOS anticeliulitinis, ir AA su kava gelis. tai vat sitie man patiko smile.gif
Atsakyti
norejau pasiklaust del isgirtojo Viteks kremuko... siandien kaip tik nusipirkau pabandymui ta anticeliulitini masazini, tai man visiskai nekaista.. bet as stipriai ir nemasazavau tik issitepiau, ir i plevele nevyniojau.. tai gal todel..? g.gif o gal isvis ne ta nusipirkau, nes buvo ir kitokiu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2008 09 14, 01:33)
norejau pasiklaust del isgirtojo Viteks kremuko... siandien kaip tik nusipirkau pabandymui ta anticeliulitini masazini, tai man visiskai nekaista.. bet as stipriai ir nemasazavau tik issitepiau, ir i plevele nevyniojau.. tai gal todel..?  g.gif o gal isvis ne ta nusipirkau, nes buvo ir kitokiu..  unsure.gif


Pabandyk storesnį sluoksnį patept ir pamasažuot smile.gif o tada dar plėvele apsuk, ir kaipmat suprasi, ar tą nusipirkai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2008 09 16, 07:54)
Pabandyk storesnį sluoksnį patept ir pamasažuot  smile.gif o tada dar plėvele apsuk, ir kaipmat suprasi, ar tą nusipirkai  biggrin.gif

aga jau supratau.. biggrin.gif matyt tik plevele ir duoda ta sildomaji poveiki.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2008 09 16, 22:06)
aga jau supratau..  biggrin.gif matyt tik plevele ir duoda ta sildomaji poveiki..  bigsmile.gif


Tikrai ne. Plėvelė jį tik sustiprina. Kitoms pats kremas degina tiek, kad apie plėvelę nė pagalvot nedrįsta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 07 29, 22:49)
Masažuojuosi namie. Dažnai. Limfos tekėjimo kryptimi.


O dar pasitikslinimui, kad tikrai tikrai aisku aisku butu. Limfa teka i kuria puse? I virsu? T.y. reikia masazuoti is apacios i virsu?
Atsakyti
Limfa teka į viršų.
Atsakyti